Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień Dobry Brzusie.

Basik, Słonko, strasznie Ci współczuję.Ciężki okres przed Tobą ale pamiętaj że że Mamusia zawsze będzie przy Tobie.

Na glukozie już byłam i dostałam 75 g po których się czeka 2h.MASAKRA.

Zbieram się, bo dzisiaj wizyta u mojego ginaw końcu przestanę się tułać po zastępczakach.
Odbieram też wyniki siusków krffi i glukozy - poproszę o kciukaski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuszki,

Ja właśnie ogarnęłam mieszkanko i teraz siedzę przy kawusi.
Za chwilkę zbieram się na wyjście z siostrą i rajd po sklepach zobaczymy na ile starczy nam sił 🙂
A później wizyta u gina także proszę bardzo o kciukasy bo wierzę w ich moc 🙂
Co do wyprawki to wyszukałam w necie taką listę i zasiadłam do niej z siostrą która pomogła mi wyrzucić z niej rzeczy kompletnie niepotrzebne.
Jeżeli chodzi o kosmetyki to po dzieciach siostry wiem że sudocrem jest rewelacyjny a co do pieluszek to chyba nie ma reguły. U mojej siostry sprawdziły się tylko pampersy. Także chyba będzie trzeba przetestować na własnej skórze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamuśki

Basik współczuje

Widze że od rana temat sudokremu 🙂 nie wiem dlaczego ale on chyba wszystkim dzieciom pasuje i do pupki i do jedzenia 🙂 nie znam takiego który by się nie najadł tego kremu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski, wrocilam z glukozy, dałam jakos rade tym 75g ale koncowka to juz bylo ciezka poczekalo sie 2 godzinki i wyniki po 15 wiec zobaczymy co i jak
zycze wszystkim dziewczyna ktore maja dzisiaj wizyte duzo ciekawych widoków i tylko dobrych wiesci 🙂
no i udanych zakupow ja jutro ruszam do koszalina na rajd po sklepach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wczoraj pilam glukoze,i sam czas picia i oczekiwania godzine przeszlam ok,ale jak mnie zebralo popoludnu....o maaaa...nie moglam nic zjesc,bo czulam jak co chwila sie cos odbija az te soki do gardła podchodziły...a ze nie umiem sie "zmusic do wymiotów" to sie mordowałam,żoładek bolał.Wystraszy łam sie nawet ze jakas grypa mnie bierze bo i goraczke mialam i bóle mięsni...ale dzis już lepiej...goraczki brak,zoładek o,tylko nadal nie czuje głodu...a dziecko wczoraj cały czas sie ruszało az nad to..podobno to z radosci po takiej dawce slodkosci... 🙂 dzis juz sie smieje z tego ale wczoraj bylam przerazona..
na szczescie wynik wyszedl ok! wiec nigdy wiecej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...