Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
pas ciązowy mam i używam szczególnie teraz jak mrozy są. zawsze to cieplej w dół brzusia a i można normalne spodnie założyć bez gumy 🙂 ja w swoje jeszcze sie mieszcze 😁 a pas po ciążowy to juz sobie zakupiłam tzn tak gorset wyszczuplający zanim zaszłam wciążę 🙂 ładnie kształtuje sylwetke 🙂a pas pociążowy działa podobnież 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nalwos, ja to nawet nie wiem jak w praktyce się pampersy sprawdzają :laugh: :laugh: :laugh:
ale te wielokrotne to moze dobre są na później przy mniejszej już częstotliwości oddawania kupek i siuśków?
trzebaby na jekieś forum o tym wejść i poczytać opinii matek, które to stosowały.
a wiecie co moja bratowa robiła zaraz po porodzie z brzuchem?
ona miała bzika na punkcie talii.
wtedy to pewnie nie było jeszcze pasów ciązowych.
ściskała się zwykłym prześcieradłem. owijała brzuch i robiła taki właśnie pas z tego.
i poskutkowało dwukrotnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka tak to ja z tych leżących. Obiorę jeszcze ziemniaczka i lecę relaksować się w wannie a później do wyrka 🙂 Obiadek poda już mąż jak z pracy wróci. Muszę korzystać z życia jak on jest w pracy bo tak to non stop do wyra zagania 😠
Co do zakupów wyprawkowych to ze sterylizatora też raczej zrezygnuję, ograniczę się do tego co niezbędne, a dzidzia sama zweryfikuje co mam jeszcze dokupić żeby było nam milej i przyjemniej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w sumie jakby sie tak bardziej nad tym zastanowic to trzeba by miec kilkanascie takich pieluchów.... cóż chyba trzeba zostać przy pampach 🙂jakos tetr sobie nie wuobrażam ... choc jedszcze mój brat był na nich chowany i pamietam jak sie przewija dziecko w tetrze...trzeba miec taa specjalna ceratke i umieć ja dobrze związac bo jak nie... to kupa :P 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anka umieram z tej mumii 🙂 już sobie wyobraziłam Aaronka 🙂 nie moge ze śmiechu :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

dobra nie myślę już o mumii chociaż ciężko 🙂

ja w pieluchy tetrowe nie mam zamiaru moje Piczki małej zawijać jesio się odparzy lub jakieś bakterie zagnieżdża przez tą ceratę...to tak jakbyśmy miały podpaski z woreczkiem nieoddychającym bleee....

co do sterylizatora to też nie będę na niego kasy tracić

podgrzewacz? po co, mikrofala wystarczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ogolnie,mam bardzo duzy dystans do zakupow dla dzidzi,zawsze bylam wstrzemiezliwa 😁 😁 😁 w tej dziedzinie 😁
A jeszcze do konca nie uwierzylam,ze bede miec drugie dziecko,nie dociera to do mnie w 100%,to chyba dlatego,ze tak niedawno lipcu stracilam malenstwo,a w nast ciaze zaszlam 3tyg pozniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miało być malowanie pasków w pokoju młodej, farby kupione, sok z pomarańczy wyciśniety, kapelusze z gazety zrobione, wszystko wymierzone i przyklejamy paski, jeden nam się krzywo przykleił no to trach zerwałam.... Zerwałam razem z farbą 😞 więc moje kochanie mówi: trzeba zagruntować jutro pomalować farbą podstawową, a potem dopiero jak wszystko będzie ok znowu będziemy mierzyć i kleić paski. KURWA!!! czemu jest tak pod górkę ;( pomalowałam sobie kartki papieru i przykleiłam do ściany żeby chociaż troszkę kolorami się nacieszyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzik Ty to jeszcze na porodówce nie będziesz mogła uwierzyć, że już masz następne 😁

Anka mumia z Aaronka będzie doskonała 😁

z zakupów to pozwalam sobie tylko na jakieś ubranka, ale też patrzę po przecenach, na ebayu i w szmaciakach...aaa właśnie, mam dzisiaj nowe zdobycze! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Domyślam się że zmiana nicku mogła trochę namieszać ale to ciągle ja czyli była starlight85 🙂

Ja podobnie jak Madzik zanim coś kupię 5 razy przemyślę czy to aby na pewno się przyda.

Wydrukowałam sobie listę z wyprawką dla malucha i siedzę nad nią i wykreślam rzeczy które już mam albo te które wogóle mi się nie przydadzą.
Do tego też jest nieoceniona pomoc siostry która ma już 2 dzieci i przetestowała niektóre rzeczy na własnej skórze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...