Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kłapoucha koniecznie pochwal sie pokoikiem Hani 😉
Brzuszki lopezki macie piękne a niektóre to faktycznie jakby piłka połknięta- jak u mnie i dotis 5.
Madzik M na życzenie wklejam zdjęcie z moją córką Wiktorią która 08.01 - skończy 11 lat.
Lecę się szykować do roboty - pewnie znów posiedzę z Wami w następny weekend.
Buziaki 😘 [img size=240]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/2009_afryka_137.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki moje,ja już po śniadanku,synek już w przedszkolu,nie chciał iśc 🙂ale jak zobaczył sale i dzieci to szcześliwie pobiegł.
Wracając z przedszkola jakiś pan na chodniku sypał piaskiem i ja idę taka zamyślona o on mi sru tym piachem po nogach 😁 dobrze,że nie po oczach!
mówie"mógłby pan triszkę uważać?"a on mnie zaczął przepraszać,mówi,że się zamyślił,żone ma w szpitalu ,myśli o niej,ja mu na to nieszkodzi,otrzepałam nogi i dalej poszłam aaa i jeszcze zdrówka żonie pożyczyłam 🙂
hahaah mnie to zawsze coś spotka ciekawego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kuleczki,

Ja nadal we wyrku, zaczęłam tygodniowy urlop 🙂
Jakaś nie wyspana, od kilku dni bardzo niespokojnie śpię i później w ciągu dnia chodzę do tyłu.
Muszę jednak podnieść tyłek i zrobić śniadanko bo wielki głód się oddzywa.
A i wydawało mi się że kruszyna całą noc wojowała.

I jutro do lekarza zobaczyć naszego szkraba 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Mamusie
Znów kilkudniowa przerwa brzuszkowa była. Tyle stron naskrobałyście że ledwo skończyłam czytać.
Dodaje swój numer telefonu do tabelki 509742720

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku 🙂 Najlepszym jaki może być.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Robaczki 🙂

Wróciłam 🤪

Ale miałam fajowy weekend 🙂 Mąż mnie na sankach ciągał 🙂 chcieliśmy ulepić bałwana ale śnieg nie chciał się lepić...robili kulig tylko że mnie w tym roku ominął, ale to nic będzie następny na drugi rok ja stałam w oknie z Marcelem i patrzyliśmy jaką mają zabawę, Marcel stwierdził że są wariatami 🙂 a ja że ze wszystkim żartuje 🙂 i tak się dogadałam z dzieckiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...