Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
otulaczek...juz nie rz czytałam ze to bardzo fajna rzecz i sie sprawdza 🙂 tez planuje zakup ale jeszcze sie wstrzymam 🙂 kupa czasu jeszcze przede mna 🙂 a wiecie co, myslalam ze mam malutki brzuszek ale jak tak spojrzałam na to zdjecie to stwierdziałam ze ciezarówa ze mnie i to spora 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewuszki o jakim termometrze mówicie bo coś nie mogę linku znaleźć w Waszych rozmowach. 🙂 Ja dzisiaj porządki porobiłam w ubrankach jakie dostałam od koleżanki i poukładałam sobie rozmiarami żeby wiedzieć co mi jeszcze potrzebne.Cześć też odłożyłam dostałam sporo tego a dowiedziałam się że koleżanka jest w ciąży a u niej kiepsko finansowo bo mąż pracuje tylko i to dorywczo a u niej 9 letnia i 2 letnia córcia a teraz mamy termin na ten sam dzień więc się podzieliłam.Nawet Piotrek stwierdził że dobrze bo my jak co to sobie jeszcze dokupimy i nawet kombinezon do wyjścia tam dołożył. Zawieźliśmy jej to to płakała jak nie wiem że się nam nie odwdzięczy a przecież nam nie o to chodziło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nalwos pracuje i nie zapowiada się ze tak szybko skończę. W pracy śmieją sie ze na porodówce z laptopem i komórką bede siedzieć. Póki co wierze że w końcu znajdę zastępstwo na swoje miejsce bo już czuję sie ciężarówką a i po południu jak nigdy wcześniej muszę komara strzelić 0,5/1 h minimum bo oczy same mi lecą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja miałam to szczescie w nieszczesciu ze zdarzyłam wyszkodlic dziewuche na moje miejsce i moge teraz spokojnie w domu odpoczywac, przed ciaza byłma 2 miechy nazwolnieniu niespodziewanym, uraz kolana i caly dział musiałam utrzymywac na odległość,szkoda gadac/lezysz w szpitalu i co chwila telefgon z pytaniami... mAszakra;/ ale powiem wam ze z checi bym popracowała w domu....czasem to nuda w domu straszna jak sie samemu siedzi i nie ma sie do kogo geby otworzyc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyn, czy Was też tak nieraz boli w okolicy pępka, jakby od uderzenia i ból taki "siniakowy"?
miejscowy i raczej nawierzchniowy - takie obolałe miejsce.
może któraś wie skąd się to bierze.
nie cały czas ale co kilka dni i tak jeden dzień poboli i znów spokój.
zyżby od rozrostu brzuchola? 😉 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anka73,mogloby to byc niebezpieczne,zwlaszcza jesli bylyby to jakies dojrzałe połozne..jeszcze by wezwali opieke społeczną 🤪
dla dziewczynek tez zdarzaja sie fajowe ciuszki,gdybym tylko wiedziala na 100% co bedzie...ehhh
w okolicach pepka nic nie odczuwam,choc on sam sie zmienia ciągle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...