Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hehe chcieliśmy iść z MIskiem dzisiaj na Avatar do Imaxu na 3D biletów nie ma na kilka dni do przodu, a poza tym nie pójdę do kina na taki film z kiepskimi miejscówkami, zrobiłam rezerwacje na... 14,01, ostro

dobra a teraz nadrabiam zaległości Wasze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
eno nie nabazgroiłyście wiele

ale o tej ciazy w pochwie muszę poczytać więcej

co do duszenia bądź podduszania 🙂 mi się nawet zachciewa ale Michał ma jakiś opór, mówi że chce mu się bardzo ale że jakoś nie może, więc jak nakazały Teletubisie-TULIMY

a czarnuchami nie ma co się przejmować, sami dziwkarze i złodzieje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahna ma ładny brzunio 🙂
co do bolesności czy twardości brzucholka to chyba jestem szczęściarą - nic mi nie dolega 🙂
tak, jak na początku nie zanosiło się, ze będzie dobrze, to teraz spoksik - przynajmniej narazie i oby tak pozostało.
dziewczynki - wiem, ze to niełatwe, ale jak lekarz kazął leżeć czy polegiwać to leżeć i polegiwać i nie marudzić 🙂
już bliżej niż dalej - dacie radę 🙂
klapoucha, jak ja Ci zazdroszczę tego picowania chałupki dla Hani.
my z bartkiej jedziemy w poniedziłek oglądać mieszkanie - bo chcemy, a właściwie musimy kupić 🙂
oby spełniło oczekiwania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W tych ksiazkach to czasem takich bzdetow nawypisuja,ze az plakac sie chce.

Ja przy pepuszku corci nic szczegolnego nie robilam i zagoil sie w ciagu tygodnia 🙂
Trzeba tylko nie podrazniac,nie moczyc za bardzo i tyle.
Wogole ja mialam cos takiego,ze jak Malutka sie urodzila to dostalam oswiecenia i wiedzialam jak mam z nia postepowac,co robic.Z wlasnym dzieckiem to jest zupelnie co innego niz z cudzym.Wiec nie przejmujcie sie na zapas,wszystko bedzie ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny jak chcecie cos ciekawego poczytac o ciazy i niemowlaczkach to kupcie sobie kilka nr miesiacznikow typu "Dziecko",wg mnie sa najlepsze i zyciowe,doradzaja w nich lekarze i specjalisci. Ja w pierwszej ciazy duzo ich sobie poczytalam,zreszta mam prawie wszystkie nr do dzis bo dotycza dzieci dokilku lat,np worowadzanie pierwszych pokarmow,infekcje u dzieci itp,naprawde duzo mi pomogly te gazetki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...