Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

My z Tatuśkiem zaczynamy działać w tym tygodniu w sprawie pokoju. Kanapę już zamówiłam na allegro. Kupiłam też dwie wielkie moskitiery na allegrowej wyprzedaży za 14 zł sztuka. Obie białe, będą dobre na wakacje bo boję się używać tych preparatów podłaczanych do prądu na komary. Nie chce dzidzioszkowi zaszkodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi było się po prawie dwutygodniowej przerwie zebrać do pracy 😞

Mam pytanko wiecie może czy to coś znaczy bo czasami w nocy drętwieją mi ręce niezależnie od tego jak się ułożę. To sprawka ciązy? Jeszcze zaczął mi w miarę regularnie brzuch twardnieć. To już te skurcze ćwiczące macice?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pomarańczowy miał być a wszyszedł brzoskwinowy, ale na tej scianie mam rolety pomaranczowe i kupie zielone zasłony 🙂
Zielony jest troszke mocniejszy, niż na zdjęciu wyszedł pięknie 🙂 [img size=299]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Obraz_1_020.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia mi też twardnieje brzuch od 15 tugodnia 4 lekarzy powiedziało że jest okej i że szyjka sie nie skraca.
Jutro znowu poskarżę się ginowi ale pewnie nic i nie przepiszę.

Teraz to mi twardnieje bo dużo sprzątam wiec sie nie dziwie.

Martwi mnie to że bolą mnie rec. Dłonie mam spuchnięte i bolą mnie jak zginam.

Ma ktoś tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉
kurcze dziewczyny źle się czuje. Katar mam od kilku miesięcy, ale pewnie alergiczny więc już nauczyłam się z nim żyć. Niestety od tygodnia męczy mnie coraz większy kaszel, że zaczyna mnie dusić. W nocy robi mi się taka "klucha" w gardle, i rano prawie płuca wypluwam ;( dziś to aż kasłać krwią zaczęłam. Dzidzia się niepokoi bo strasznie mnie potem skopała ;( na czwartek dopiero mam numerek do internisty wyciągnięty ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusia mi brzuszek jak twardniał tak twardnieje nic nie pomaga ani nospa ani espumisan najwidoczniej to te skurcze i trzeba to przeżyć.A łapki moga Ci drętwieć bo maleństwo coś uciska.
Mi brzuszek twradnieje nieregularnie jak mu się zachce.

Klapoucha super tuning 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kłapouca teraz łazienka wygląda rewelacyjnie

pokoik fajne kolory 🙂 mnie Michał męczy na róż, znaczy się mamy pomalowane ściany białą czekoladą i chce paski zrobić na jednej ścianie różowe 🙂

bogusia ja tak miałam, myslałam że to ucisk od kręgosłupa, a to braki magnezu,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc piekne 🙂

dawno mnie tu nie bylo
bylam w zeszla srode u lekarza synek rosnie po raz trzeci pokazal swoje klejnoty 🙂
ma juz ponad 1 kg i od dwoch tygodni niezle wojuje mi w brzuchu, utylam 8 kg od poczatku ciazy przy czym az 3 w ciagu miesiaca ( a gin powiedzial, ze to pewnie przez te swieta ) 😁
glukoza wyszla super- moge sie zajadac slodkosciami, bo mam szybkie spalanie cukru 🙂
nastepna wizyta 27.01 wezme ojca dziecka, bo juz od dwoch miesiecy nie widzial swego dziela 🙂

co do skurczy- to mam pare w ciagu dnia, lekarz sam to zauwazyl jak mnie badal, wiec kazal brac magnez no i zelazo, bo mi troszke morfologia spadla ( a spadac bedzie do 30 tyg. ciazy, pozniej sie zagęści) tak mi powiedzial 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde wywalilo mnie z brzuszka 😠
i pusty post sorki ☺️


to co napisalam wczesniej :P

witam 🙂
oj dzisiaj spalam na male dziecko dopiero niedawno wstalam ☺️

klapoucha lazienka super a pokoik poprostu wymiata :P

ja rok temu malowalam pokoj na blekitno i chyba tak zostawie 🙂 pasuje dla dziewczynki i chlopczyka w sumie to jeszcze niewiemy kto tam siedzi bo niechce sie pokazac 😆 potem tylko chce ladnie udekorowac naklejkami na sciane i bedzie git 🙂

kahna
do lekarza marsz! 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba zaczne brać ten magnez. Wczoraj odstawiłam rutinoskorbin to mogę zamienić na inne tabletki. Naczynka mi niestety nie przeszły, a żyły moje widać tak jak rzeki na mapie Polski.

Kahna właśnie marsz do lekarza!!!

My malujemy pokój na pistacjowo. Ciekawy jak to wyjdzie. Do tego na dziecięcej ściance planuje jakieś dekoracje bobaskowe. Może naklejki jakieś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzidziol tak ostatnio rozrabia że napewno norme 10 ruchów na godzine wyrabia spokojnie. Muszę się w tym tygodniu na 3D zapisać. Ciekawe czy będę musiała długo czekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobra wiadomość - dostaliśmy kredyt więc rozpoczynam rozpuszczanie pieniędzy na allegro 😉
Jeszcze w sumie nic nie kupiłam a Tatuśko juz mnie stopuje. Najpierw pyta o cenę a później dopiero patrzy jak coś wygląda. Przecież ja tylko kupuje to co niezbędne. Jak zwykle nie ma pojęcia ile trzeba kupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...