Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej ciezarowki :P

anka - pieski sa super jakbym mogla to zaraz bym jednego przygarnela niestety niedam rady teraz wziasc pieska ale popytam jak co to dam znac bo sa prze slodkie

klapoucha - ja tez jem wszystko to co przed ciaza tylko zmienilam napoje bo strasznie lubialam piwko z sokiem :P zamienilam na sok pomaranczowy hehe

irysek - gratulacje dla tatuska!ja tez czekam az ten moj zda, 17 stycznia ma egzamin wiec zobaczymy 🙂

moniadad - dobrze ze policjant wyslal cie na badania bo rzeczywiscie lepiej sprawdzic co i jak, a w szpitalu maja obowiazek cie i twojego synusia zbadac 🙂 i daj koniecznie znac bedziemy czekaly!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no zagladam sobie znowu do Was na chwile ...
staram sie teraz duzo lezec i drzemac coby jak najszybciej do sil wrocic ... taki pobyt w szpitalu konkretnie daje po tylku

Przede wszystkim -
Kuleczki - kochane jestescie - dziekuje bardzo za wszystkie mile slowa i trzymane kciuki ...
( moze przez te kciuki po 10 dniach mnie wypuscili a inaczej trzymaliby w szpitalu do usranej smierci 🤢 kto wie 😉 )

Ania73 sliczne maluchy -
ludzie to jednak potrafia byc bezduszni ...

Jesli chodzi o anemie to po szpitalu mam 9,3 takze przybijam Ci piateczke 😉

moniad mam nadzieje, ze badania wypadna pomyslnie !

a propo nam tez pijany kierowca skasowal auto przed samym Sylwkiem ( ja bylam juz w szpitalu, moj Konrad wracal ode mnie - cale szczescie nic mu sie nie stalo ) ...

takze jak widac w Nowy Rok weszlismy z wielka pompa 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć po południu!

Madzik gust gustem, ale firmę polecić można 🙂

Anka spróbuję tych gum, jutro się zaopatrzę (inne gumy nie działają? 😉 )

u nas cudowna zima, ja tam bardzo lubię, jak zimą jest mrozik i świeci słoneczko i wszystko jest białe i czyściutkie 😁

Sztunia hasło przednie 😁 u mnie kurz zaczyna przybierać inteligentne formy życia, więc jutro poodkurzam 😉

Agatta jak się czujesz? dobrze, że już wróciłaś...

Anka nie rozumiem ludzi. szlag by trafił tego gnoja, który coś takie robi niewinnym stworzeniom 😠 aż mnie roznosi, jak czytam takie historie...

Irysek gratulacje dla kierowcy 🙂 ma jeszcze 4 miesiące by perfekcyjnie opanować drogę do szpitala 😉

Moniadad mam nadzieję, że dziadowi zabiorą prawo jazdy na zawsze...tak moim zdaniem powinno się robić z pijanymi za kierownicą.

Diety ciążowej niet. żrę, na co mam chęć...wyrzutów jakoś też nie mam 😲

odpisałam tak z grubsza każdej chyba, jak kogoś pominęłam to sorry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam wszystko w porządku ze mną i z Malutkim 😆 policjanci nie zbyt chętnie się zajmują takimi sprawami nawet stwierdzili że nic się w auto nie stało tylko facet miał pecha że wyczułyśmy alkohol dopiero jak pokazałam legitymacje Piotrka to zaczęła się inna rozmowa i od razu szkody zaczęli spisywać. Pijakowi prawko zabrali i na izbę zawieźli chce się głąb zabić to niech szuka innego sposobu a nie będzie zagrożenie na drodze robił dobrze że nie byłyśmy rozpędzone bo pewnie było by po mnie bo stuknął po stronie pasażera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia no to supraśnie i stzel fotke komodzie przy okazji 🙂
Ania78, nie wiem cz inne pomagają bo ja akurat miałam taka i jej użyłam i zadziałało - oby to nie był przypadek 🙂
może zgaga innych smaków też nie lubi - nie próbowałam.
troche się pogimnastykowałam z odkurzaczem i ze szmatą i teraz mam efekty - młody się mści i za cel obrał mój pęcherz, wrrr..
a daje nieźle mały agresor 🥴
ja się rozprawię z tym małym skinem w maju :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...