Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
MadzikM - dziękuję bardzo za rady 🙂
bo ja kupiłam tą wyprawkę - bardzo mi się spodobała, w rozmiarze 56 cm: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=876608630

Jednak np. poczytałam na necie, że rodzą się dzieci np ok 60 cm, lub nawet ponad. Nie wiem czy nasz synek tyle będzie miał, ale zastanawiałam się, czy w ogóle nie zacząć od kupowania ubranek o rozmiarze 62cm?? Ale to by była chyba przesada od razu maleństwo ubierać w za duże ciuchy....? Tak wiec stąd moje poprzednie pytanie 🙂
Pokupuję oczywiście trochę mniej tych ciuchow w rozmiarze 56cm (52cm chyba na takie kruszynki, to 56 cm bedzie chyba w miare???) wiekszosc ciuszkow bede kupowac raczej w 62cm

ja to mam dylematy..... No ale jak to kobieta - zakupami się trochę przejmuję 🙂

Dzieki za rady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny

Stęskniłam się za wami. Na pewno nie nadrobię tych wszystkich stron.
Niestety byłam w szpitalu, miałam bóle brzucha, w dodatku problemy z nerkami ) dwa tygodnie temu kolka nerkowa),

Jestem już w domu - ciesze się 🙂 Dzidziuś duży i gruby :p hehe łożysko już nie przoduje.
Tak się tam napatrzyłam... Masakra... Kobiety rodziły, darły się jak nie wiem... eh A dzieciaczki takie malusieńkie niektóre :P Jedzenie bleeeeeee niezła dieta odchudzająca...

Muszę polegiwać i jakoś się trzymać.

Buziaczki kochane moje :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja po trzech dniach aresztu,jak to okreslila monia lece na lofry,czuje sie zdrowa!!
na pocieszenie powiem wam ze ja jaszcze nie mam dla dziecka kompletnie nic,ale nie zalamuje sie...wmawiam sobie ze zdarze,w pierwszej kolejnosci musze sie przeprowadzic zeby miec gdzie skladac i ukladac rzeczy,a przeprowadzic sie nie moge bo czekam az mieszkanie opusci upierdliwy lokator...mial czas do konca roku,a on jeszcze sciemnia...wrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amii od razu sie odwdzieczam oklaskiem - na zdrowie !
a nerki - przechlapana sprawa 😞
ja teraz walczylam jeszcze z piaskiem, ech szkoda gadac ...
skoro sie naogladalas to tez pewnie lezalas na patologii ciazy ( bo zawsze tam sie lezy z kolkami itp )
rzeczywiscie mozna sie naogladac strasznych rzeczy 😞
... ale tez slodkich Maluszkow zaraz po porodzie ☺️ :laugh:

tak czy inaczej - oby nam sie juz wiecej nie powtorzylo !
i zadnej innej kwietnioweczce !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najbiedniejsze to te dziewczyny na podtrzymaniu ciazy -
to dopiero tragedia, uwiazane tygodniami/miesiacami do lozka, nawet do toalety isc nie moga, caly czas leza - koszmar ...

nasze kolki choc bolesne to przy tym pikus !

najwazniejsze, ze z naszymi Maluszkami wszystko dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
witamy nową kwietniówkę 🙂

Monia Ty tam tak nie szalej kobieto!

wpisałam baleron, bo pisałam do was balerony i chciałam jakąs apetyczną fotkę do tego wstawić... 🙂

Amii to straszne, ale dobrze, że już jesteś w domku i że z dzidzią wszystko ok 🙂

Klapoucha - wykładzina bomba i wybucha!

Sztunia a co tam wsadzisz? 😉

bogusia i Sztunia ja was dzielnie gonię, bo parę dni temu miałam dychę do przodu...teraz się boję wchodzić na wagę 😉

kurde, Morfina masz po 2cm więcej ode mnie :p muszę się spiąć, żeby mnie bardziej wydęło 😉

Kasia85 śliczne mebelki! aż szkoda, że nie mamy osobnego pokoiku dla córci...też byśmy urządzili, a tak to muszę swoje rzeczy powyrzucać 😉

mygirl ja kupiłam większość w rozmiarze 0-3 bo tu akurat taki mają. mniejsze ubranka mam po córeczce Calineczce koleżanki 🙂

kciuki ściskam za wszystkie badania 🙂 Iskra na bank będzie dobrze!
ja już niestety USG miała nie będę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A dzidziuś jest tak duży, że termin mi się przesunął aż o dwa tygodnie z 6 kwietnia na 25 marca! Szok 🙂 Ale w tabelce zostawiam 6 kwiecień jak narazie. A brzuch mam dalej mały, gdzie on się tam mieści :P Była taka dziewczyna w 39 tygodniu i miała właśnie podejrzenie zachamowania wzrostu płodu bo miała brzuch jak na 5 miesiąc. Taki mały, że każdy lekarz jak przychodził to pytał 5 razy z niedowierzenia. Miała taki jak ja mam teraz a ja i tak mam niewielki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie planowany termin tez sie ciagle zmienia.
Teraz wypada miedzy 20 a 28 kwietnia ...
ciekawe kiedy Dzidzia sie zdecyduje :P

Jesli chodzi o brzuch to mam juz WIELKI 🤪
podobno duzy jak na 24 tydzien ...
rozpycha sie to moje Malenstwo - wygodnicka Panna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilona no przyznam szczerze, że zaszalałaś z tym wyrkiem dla małej. Coś ciężko mi uwierzyć w to, że tańszych nie było :P Najważniejsze, że jesteś zadowolona 🙂 Ja łóżeczko będę miała spadkowe, z tego co mi wiadomo sosenka, wymiar standardowy 120x60 z szufladą, wykręcane szczebelki, więc takie o jaki myślałam, żeby kupić 😁 Do tego szwagierka stwierdziła, że kupi mi całą wyprawkę do łóżeczka, bo chce żeby całe spanko było od nich (nie ukrywam bardzo miły gest i jakże potrzebny), czyli baldachim, materacyk gryczano kokosowy, pościel, osłonkę na szczebelki. Już nie mogę się doczekać aż do nas dotrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to ja bym chciała szybciej urodzić. Tak w połowie miesiąca mi już by pasowało. Oby tylko dzidzia zdrowa była 🙂 Jak się naczytałam ile to później dolegliwości się pojawia przy 40 tygodniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...