Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
"uroczo" mnie wzdelo 😉 :P

jeszcze sie pochwale - kupilam na Allegro za 9 PLN
uzywane, ale w stanie idealnym - cudo ☺️ [img size=419]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/kitty.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no, ja mam już sporo ale połowa jest od rozm. 68 w górę na później bo bałam się kupować wszystko takie malutkie bo nigdy nie pamiętałam co już mam i mogłabym bez sensu nakupić 🙂
myślę, ze i tak jeszcze powinnam uzupełnić te rozmiary, które chcę zabrać na porodówke. usiądę, popatrzę co mam i zastanowie sie co dokupić.
zabrać chce rozmiary :50-56 i 62 po kilka kompletów bo nigdy nie wiadomo ile pobędziemy w szpitalu a prać codziennie po jednym zestawie to bartek by zwariował :laugh:
nie stresuj się, jak chcesz to chętnie sie z Toba wybiorę i skompletujesz sobie ciuszki.
ładniejsze w sklepie, resztę na allegro.
dodatkowo to mam już ręczniczek, śpiworek bawełniany do spania, kocyk, butelkę narazie jedną najmniejszą, dziś kupiłam sobie koszule do rodzenia lub karmienia, mam gacie poporodowe, parenaście pieluch, wyprawka cała do łóżeczka z pościelą.
reszty nie pamietam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
do kupienia zostało mi na pewno:
wózek, łóżeczko z materacykiem, zetsaw startowy butelek ze smokami, chyba dokupie laktator ręczny bo elektryczny dostałam używany od koleżanki, wiaderko do kąpieli, nie wiem czy trmometr do kąpieli, termometr dla dzidzi, zabawki (grzechotki, pluszak), pieluch musze dokupć, pampersy na start, myślę o monitorze oddechu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to juz masz sporo ...
ja mam obiecane ciuszki od kumpelki po jej coreczce bo Malenka urodzila sie duza, wieksza niz 56 wiec z niczego nie skorzystala ... moja Mala co prawda tez podobno ma byc dosc duza, ale kto wie jak bedzie ... ponad to - kupilam sporo ciuszkow ( takich 62-68 ) na Allegro, ale brakuje mi tych najwazniejszych np. pajacykow ... no i chce tez nowe bo narazie wszystko uzywane ... no i cala reszte musze kupic ...

aaa mieszkanie ... e tam - to taki drobiazg 😉

a serio to - jeszcze przed porodem chcecie wymienic mieszkanie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chcielibyśmy kupić do kwietnia bo ja sobie nie wyobrażam w tej klicie już dłużej (17m2) całość i pies liniejący 3 razy w roku i bobas zaraz.
zesrać się i kupić trzeba.
ja musze wykupić to moje 17m2 i najchętniej wynająć bo sprzedaży wołałabym uniknąć. wiesz, ono jest w samym centrum blisko politechniki w zajebistym punkcie więc rozumiesz, ze szkoda byłoby się go pozbyć. zawsze to zabezpieczenie na czarną godzinę.
myśleliśmy żeby kupić coś tanio i padł pomyśł pruszkowa - komunikacyjnie genialne rozwiązanie i tylko 17 km od pałacu kultury :laugh: - tak jak kabaty.
myślimy też o ząbkach, niby bliżej ale dojazdowo kiepsko (samochód), no ale co zrobić.
chcemy coś na dosłownie kilka lat - taki jest plan więc musi być to coś co potem będzie łatwo w miare sprzedać. no i musi być zrobiona kuchnia i łazienka z wanną więc rynek wtórny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze no to duze wyzwanie Was czeka tak przed porodem, ale rzeczywiscie jesli macie sie meczyc to lepiej pokombinowac i kupic cos wiekszego, wygodniejszego ...

sprzedawac starego na pewno nie ma sensu bo wynajem sie oplaca - zwlaszcza w Wawie i zawsze to stale zrodelko gotowki ...

no trudno ...
najwyzej bede dojezdzac do tych zabek lub pruszkowa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...