Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Heloł
Dzisiaj jestem pierwsza 🙂
Doczytałam co się tam u Was Brzuchatki dzieje. Monia nadziać na pal tego pijusa. Będzie nam tu w ciężaróweczki chamisko wjeżdżało 😠
Ania i jak tam USG??? Wszystko gra i buczy???

Ania 78 teraz już napewno nigdy nie zjem baleronu. Napewni pójdzie mi na zdrowie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam wczoraj u dżina. Jaki on miły jak się idzie do niego prywatnie hehe Nawet się mojej wagi nie czepiał. Kochanego ciałka nigdy za wiele 😉 Schudnę po ciąży napewno szybko i nic innym do tego, a co! 😉 Może nawet więcej uda się zrzucić, kto wie ? Oby tylko cycki nie obwisły hehe Słuchałam pierwszy raz serducha bąbelka. Ale daje mocno. Serce jak dzwon. Niestety dostałam globulki dopipkowe, ale w końcu to nic strasznego. Na następnej wizycie będzie USG 😁 A dzisiaj dzwonie w sprawie 3D. Może jakaś pamiątka w końcu będzie i zobaczę mojego kosmitę lub kosmitkę 😁

Po zakupie sofy wczoraj dołączyły do kolekcji meble. Oczywiście z allegro, żeby się Mamuśka nie przemęczała za bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.

Tak się zastanowiłam dlaczego wpisałaś do googli hasło baleron? Tak z ciekawości? 🙂

Wczoraj nabyłam 🙂http://www.bolius.dk/typo3temp/ce_gallery/d_4174_400_400_100_1256038531.jpg

Może mi dzisiaj brat położy, jestem ciekawa rezultatu 🙂

wykładzine pcv na przed pokój bo łatwiej będzie mi ja utrzymać w czystości przelece mopem i już. A napewno będzie się teraz mocniej brudzić przez wózek, Brzydki od wiosny do jesieni na rowerze jeździ do pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej!

BALERON BUAHAHAHAHA

wykładzina piękna!!!

bogusia cieszę się, że wszystko w porządku, a jesli mogę zapytac ile jesteśna plusie, bo ja teżjestem załamana co do szybkiego tycia a tu jeszcze 3 miesiące 😞

iskierka trzymam kciuki o 19

ja piję też magnez i wczoraj i dzisiaj w nocy skurcze mnie nóg łapały jak się przeciągałam
a noga dalej boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U gina zawsze mam kilka kilo więcej niż na domowej wadze. Zawsze mnie wazy w butach i tych wszystkich swetrach. Nic nie odejmuje. Na domowej wadze (chyba że jest zepsuta, ale żeby aż tak?) to będzie w porywach do 15 kg jakoś tak sądzę. Jak odwiedzę kibelek to się zważę (najlepiej na golasa) bo od 2 dni mam zastuj. Więc czekam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo!
Poczytałam zaległości

Moniadad pijanym kierowcą to odrazu łeb na szubienice.Oni nigdy nie zrozumieją że pijany kierowca jest wielkim zagrożeniem co za brak wyobraźni a najgorsze jest to że nie ma na nich kary bo nawet jak zabiorą prawko posiedzą trochę w kiciu a potem wyjdą ze szczęścia się napiją i wsiądą z powrotem za kierownice...i takie koło
Mebelki super 🙂

Agatta trzymaj się tam w łóżeczku i wypoczywaj pij dużo wody to nerki ładnie przeczyścisz i będzie dobrze.

Ania z tym baleronem to mi obrzydziłaś jedzonko z rana 🙂

Iskierka będzie dobrze na USG kciukasy zaciśnięte...a wy trzymajcie jutro rano bo ja mam na 8.45 i już mi się ręcę ze szczęścia pocą ☺️

Klapoucha wykładzina wymiata 🙂

Dzisiaj w nocy złapał mnie skurcz syrki...a biore magnez jak opętana.

Sztunia moja znajoma przytyła 27kg. nic się nie martw wczoraj widziałam jej zdjęcie to my wyglądamy jak chucherka 😉

Bogusia fajno że wszystko fajno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam 10 na plusie 🙂
ale jakos tak widac tylko po brzuchu i na buzi widać 🙂
w 1 ciazy wazyłam juz wiele wiecej.
Moja znajoma z inngo forum mnie troszke wczoraj zaskoczyła ,termin ma na 23 marca a przytyła UWAGA!!
3KG!!całe 3KG!!
dziecko rosnie ona ma wyniki dobre ,szczesciara co? 🙂
Ilona 3mam kciuki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.leroymerlin.pl/produkty/kieszonki-na-drobiazgi-pszczolka,1225439745,1225439297.html

a to dla mojej landrynki "coś tam wsadzę"

Wiem ilona, mojego kuzyna dziewczyna przytyła 30 kg, dziewczyna ma 19 lat i ptzed ciążą ważyła 50kg, natomiast musiałabyś zoaczyć jej ciało ona nawet ma rozstepy na łydkach, tragedia.
Wczoraj miałam poprostu lekką załamkę że jestem prosiakiem, ale mężuś jest cudowny i powiedział jaki prosiak ty jesteś krówką moją, a dziś już mi lepiej 🙂

jeszcze bym Wam lampę pokazała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my wczoraj też zakupy robiliśmy 🙂 napadliśmy home&you 🙂 i trochę pierdołów do pokoju zakupiliśmy i nie jest już tak pusto 🤪 i byłam w h&m i jutro po wizycie Mąż zabierze mnie tam na zakupy 🙂 bo dresiki są po 20zł 🤪 i sukieneczki z bluzeczkami 🙂 ale będzie szaleństwo tylko kurcze wszystko jest różowe 🤢 aż oczy bolą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapoucha,napisz jak wyglada takie spotkanie w USC!! bo ja tez to rozważam...łatwiej bedzie po porodzie..

Iskierka! to pomachasz dzis od nas do Emilki?!pewne malenstwo sie zawstydzi i przysłoni swoje oblicze 😆

Dziewczyny pełna kobieta,to prawdziwa kobieta!!a do tego mamuska ....yooohooo 🤪 ,wiec teraz nie myslec o kilogramach!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...