Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja w poniedzialek napadam na kolejną galerie warszawską - Arkadię bo umówiłam się z psiapsiółą na wspólne zakupy przecenowe. ona pewnie będzie ubierać siebie a ja Aaronka.
za jakieś pół godziny wkleję Wam linka do filmu, w którym gramy z moją Pipką gówne role :laugh: :laugh:
teraz wgrywa się na youtuba 😉 😉
zobaczycie, jakiego mam brytana :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a co do włosów, jak przed ciążą myłam co drugi dzień, teraz wytrzymuje spokojnie tydzień i wydaje mi się że mogłabym dłużej tylko bez przesady 🙂 i mam ich więcej!

pazury wiem że szybko rosną, a do łamliwości się nie wypowiem bo właśnie jestem na etapie likwidacji żeli więc wyglądają do dupy

syfy- trafiają się, ogólnie mam wrażenie że mam wysyp regularnie co miesiąc, tydzień wykluwania, tydzień leczenia, 2 tygodnie jestem piekna 🙂

kiełbacha pożarta, nos od chrzanu przeczyszczony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie wlosy - super, jakies takie geste, nic nie wypada, nigdy takich nie mialam ...
cera - raz lepiej, raz gorzej ... obecnie, ogolnie ok
za to slyszalam, ze po porodzie dostaje sie po tylku ...
tym bardziej jesli w ciazy mialo sie anemie ( a ja mam 🤢 )
pozyjemy - zobaczymy ...

osiagnelam dno ...
caly dzien cos jem, praktycznie non stop ...
jestem juz tak nienazarta, ze podkradam z choinki czekoladowe mikolajki i podjadam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też mam dziś dzień żrący i już sama nie wiem co bym wciągnęła.
młody się buntuje bo chyba mój wypełniony żołądek zabiera mu sporo miejsca - tak mnie bombarduje, że aż bolą narządy (jajniki i pęcherz sobie łobuz upatrzył) 😮
a to podobno jeszcze nic 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anka paździochu przez Ciebie też się popłakałam, jakaś Ty ładna i pipka też 🙂

morphinum mi lekarz nie zakazał żeli, jedynie powiedział, że do porodu lepiej żeby ściągnąć, bo jak coś się dzieje z Tobą to poznają też po paznokciach, no a chciałam być jeszcze piękna na Święta i Sylwka. A teraz to też ze względu ekonomicznego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka73 - faktycznie śliczna z Ciebie ciężarówka! Pipka - laska, ale Ty urzekasz uśmiechem 😆

Asieńka1 - z tym nacinaniem to nie do końca tak jest, że lepiej żeby nacięli. Jak samo pęknie to goi się lepiej niż po nacięciu, a bardzo duże pęknięcia nie zdarzają się często. Coraz więcej szpitali wprowadza podczas porodu ochronę krocza, położne tak prowadzą poród, by nie pękło i nie trzeba nacinać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... dzisiaj czuje sie jak totalny wieloryb, pociag towarowy 🤢 brzuch ociezaly, napiety jakis, bolesny ... ech ...
tak siedze, siedze i patrze ...
no to spodnie sobie kupilam na Allegro, dresowe:
http://allegro.pl/item869824401_przepiekne_spodnie_ciazowe_w_6_ciu_kolorach_s.html
... moze jak je dostane znowu poczuje sie luzna i lekka ...
jak rusalka czy cos tam 🤢 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...