Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
właśnie wchłonęłam pól arbuza mniam:laugh:
Dzisiaj byliśmy odwiedzić Emilkę córcię mojej koleżanki która urodziła się 5 grudnia kochana kruszynka :laugh: jak miałam ja na rękach to synuś bombardował ja kopami w pampersa a co mamuśka będzie tuliła cudze dziecko.
U mnie termin też się zmienił na początek kwietnia z Usg na 9.04 z miesiączki na 15.04 no ale zobaczymy jaki termin wybierze sobie sam mały książe
Morphinum moja Patunia urodziła się 23.55 ale w dziadziusia imieniny więc tata dostał prezent z nawiązka a Wera miała termin na jego urodziny ale posiedziała jeszcze u mamusi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia żebym ja Cie zaraz nie pogryzła 😉 Smaka mi na arbuza narobiłaś, że hej 🙂
Klapoucha tylko nie szalej z tymi ścierami za bardzo, ja dzisiaj walczę z ciągotami w podbrzuszu- chyba te wczorajsze przejażdżki autobusami zrobiły swoje 😞 Liczę, że po weekendzie będę miała już auto sprawne i powożę dupsko po książęcemu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapoucha wywaliła brzucha :P Super 🙂
Aniu zobaczymy czy trzeba będzie zaciskać czy rozkładać 😉
13 jest super, mam rocznicę ślubu 13.06- fajnie bo to niedziela wypada i planuję zrobić wtedy chrzciny 🙂 pożyjemy zobaczymy. Tymczasem borem lasem kobitki, lecę wymoczyć się trochę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
super trawka, szkoda ze mi sie do ikei nie chce jechac, choc moze na wiosne mezus mi fundnie wyjazd do katowic, choc ja juz pewnie bede sie toczyc 🙂

po raz pierwszy od 1,5 miesiaca mam internet w domu i to tylko ze wzgledu na to ze zamienilam sie komorka z moja siostra i zrobilam z niej modem do neta, nienawidze iplusa, maja w dupie klientow, kazali kupic nowy modem za 200 zl lub przedluzyc umowe i wtedy modem bylby za darmo, ale jak nas tak potraktowali to my nie bedziemy na 2 miesiace kupowac modem, bo umowe mamy do marca :P

hehe moj mały dzis kopnal tatuska prosto w brzuch jak bylismy przytuleni, ojciec dziecka powiedzial, ze chyba Igor chce sie do niego przeprowadzic 😁

matko jutro juz 28 tydzien WOW!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my dopiero wróciliśmy z przechadzki.

Tak nas zasypało że mąż 2 godziny odśnieżał samochód.
A dojście do moich rodziców graniczyło z cudem.
Do skarbonek się dorzuciliśmy i zostaliśmy obklejeni serduchami 🙂
Co do ciuchów to przytargałam zaledwie 3 siaty ale już dzisiaj nie mam siły ich rozpakować.
Już wymoczona teraz tylko marzy mi się wyrko :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂

klapoucha widze ze u ciebie juz wiosna super :P
irysek ja tez bede kupowala komode w marcu jakos mi sie teraz nie spieszy chociaz juz take super widzialam i wogole mam taka wizje na pokoik dla dzidzi ze szkoda gadac hehe :P

laski dzisiaj sie wazylam i mam 10 kilo na plusie a brzuch mi wywala jak niewiem :P 95 cm 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Babeczki ponownie 😆

... a my przez sniezyce, slizgawice, zawieje i inne "przyjemnosci" i cuda ... nareszcie dotarlismy do domu ! 🤪

ja to tylko od stacji do stacji na siku ...
byly momenty, ze ledwo dotrzymalam ☺️

Wawa kompletnie biala, zasypana, auta stoja w zaspach ...
drogi odsniezania to chyba dawno juz nie zaznaly ...
jak tak jeszcze przez noc popada to jutro mozna darowac sobie szukanie auta pod sniegiem ... do odwilzy 😉

... tak czy inaczej - nareszcie w domu 🙃
nie ma to jak wlasne 4 katy - ciasne, ale wlasne :P

widzialam, ze Sztunia talent zaprezentowala -
pelna profeska 😎

kasiak brzuszek wypiela z duma 😁

... a klapouszek sie na lace byczy 😉

dotis nie przejmuj sie -
ja tez mam w brzuchu 95 cm ...
a w tygodniach jestem w tyle :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...