Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej laski,
na tron polecam wieczorem paczkę słonecznika-fajnie gasi głód a rano Big kupa!!!

Ja dziś ostatni raz szczoszka zaniosłam i krew mi pobrali - naczekałam się 40 minut - ale nie upomniałam się i oczywiście stare lampucery nie zaproponowały pierwszeństwa - oj czekać jak urodzę każda ciężarówka która się pojawi w zasięgu mojego wzroku będzie MEGA uprzywilejowana.

I tak wróciłam z labolatorium z zapałem marketingu na hotel bo już ludziska nad morze cisną i święta a tu dupa...............
ległam i obudziło mnie moje chrapanie- w okularach zaśliniona - co kamannnnn??

Mam super newsa moja przyjaciółka będzie na święta z dziećmi - i walimy razem na rodzinny jakbym akurat w tym terminie miała się rozpakować bo mój misiek zaczyna schizy odwalać - biedny sam się nakręca.

Sztunia z tym twoim licznikiem to normalne jaja- 38 tc 🤪



Kurde nie mam dobrej patelni do naleśników- zabije się jak ich nie zjem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja na obiad robie zapiekanke makaronowa z mielonym i pieczarkami 🙂 🙂
chlodno sie dzis u mnie zrobilo a slonko tak pieknie swieci
zaraz po corke do szkoly 🙂 pol dnia zlecialo 🙂
z mycia okien oczywiscie nic nie wyszlo moze sie w koncu potem spakuje do tego szpitala ale cos mnie spanie lamie... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no new czas leci 🙂

kurde my myslimy żeby nad morze w wakacje jechać, tak pod koniec sierpnia początek września, Majka by miała 5 miesięcy, tylko nie wiem czy ładować sie w taką podróż, wkońcu my nad morze mamy całą Polskę.
No i trzeba by znależć takie lokum żeby było pod małą, nie wiem czy to taka wyprawa nas poprostu nie umęczy.
Zresztą zobaczymy jaka Majka bedzie, a wy co myslicie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie nalesniki rzadzily w zeszly weekend, dzis piers z kurczaka ziemniaczory i marchewka, a truskawki z pampuchami na piatek zaplanowalam 🙂
iskierka esej nt globalizacji rynkow finansowych 🤢 , jak juz ogarniesz daj znac podam Ci mejla to przeslesz:P
czyli od dzis regularnie gadamy o kupie i kupczymy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też bym zjadła naleśnika najlepiej z białym serkiem, taki przypieczony na patelni i z cukrem pudrem... mniammmmmm ale niestety naleśników robić nie umiem (tzn nigdy nie próbowałam) a sera białego tu nie mają (tylko feta) 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widze,ze na wspominki was wzielo 🙂
My z moim poznalismy sie na imprezie 🙂

On zakochal sie od pierwszego wejrzenia i musial troche o mnie powalczyc ale teraz kocham go nad zycie 🙂
Razem jestesmy 8 lat a na bara bara to chyba wszyscy nas zlapali 😁 😁 😁
Bo na poczatku to robilismyto codziennie po kilka razyigdzie sie dalo 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...