Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Bogusia Nospa pomoze,Sztunia ma racje 🙂
Moja mama ze mna w ciazy caly czas miala skurcze i w dzien porodu tez myslala ze to taki maly skurcz a to byl porod 🙂

Gadalyscie O KUPCE 🙂 u mnie luzna codziennie i kilka razy.
Mimo,ze biore zelazo.A balam sie,ze po zelazie dostane zatwardzenia 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciekawe czy damy rade opisywac tu swoje odczucia przed porodem 😉
kuzwa wlasnie dzwonil mechanik ze nasze autko nadaje sie do sprzedazy, nie oplaca sie go reperowac 🤢 ale se autko termin wybralo, bardzo teraz mmay glowe do szukania nowego samochodu 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
od 3 miesiecy regularnie na poczatku miesiaca po klatce chodzi taka starsza babka i poka do drzwi o pomoc, najpierw mówila ze jest biedna nie ma co jesc, potem ze spotkala ja straszna rodzinna tragedia a dzis ze ma szkode na 150 tys!!!!nie uwierzycie ale zamknelam jej drzwi przed nosem bo juz mnie wkurza takie nachodzenie, przestalam w dobie dzisiejszego podlego swiata wierzyc ludziom, jak dla mnie to starsza babka chyba troszki chora na glowe i tyle 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ILONA wlasnie ndarabiajac zleglosci doczytalam,ze masz rocznice
WIELKIE GRATULACJE!!!

Biedny Remik,wspolczuje!
No ale takie sa uroki macierzynswtwa.Wszystkie nas to czeka.
Nieprzespane noce przed porodem
Nieprzespane noce przy karmieniu
Nieprzespane noce podczas chorob
I najgorsze..
Nieprzespane noce kiedy dziecko idziena impreze 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
EMI ja czulam sie super.
Cesarke mialam w piatek a w niedziele juz z dzidzia bylam w domu 🙂 Srodki przeciw bolowe ktore wydali mi w szpitalu mam do tej pory bo nie mialam potrzeby ich brac 🙂
Pewne czynnosci ciezko mi bylo wykonywac ale zkazdym dniem czulam sie lepiej.
Naprawdenie taki diabel straszny i teraz tez pewnie bym wybrala cesarke ale chce sprobowac jak to jest naturalnie i mam 2 letnia corke ktora musze czasem podnosic itp,wiec latwiej mi bedzie po naturalnym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emilka siwetna bryka 🙂

asienka u mnie tez co chwile ktos chodzi i prosi i cos...jak o jedzenie to niema sprawy dam ale ostatnio byl mlody koles typu rumun i chcial 5 zl heh niech spada!!

a jeszcze inna akcja przyszedl kiedys starszy facet do mojej babci(ja akurat bylam u niej) i zaczal opowiadac jak mu ciezko i ze zbiera na operacje ok moja babcia mu dala tam chyba ze 4 zl,zaczal jej opowiadac ktory sasiad ile dal i pokazal na drzwi sasiadki powiedzial"wie pani ile ona mi dala? zlotowke" heh potem poszedl za chwile znowu slyszymy dzwonek to on!z pretensjami do mojej babci ile ona mu dala pieniadzy,czy jej nie wstyd i wogole 🤢 poszlam trzasnelam mu drzwiami przed ryjem i koniec...zalosny dupek nie dosc ze mu sie cos da to jeszcze pretencje skoro jest tak schorowany to kazdy grosz sie dla niego powinnien liczyc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
EMI ja jak wyszlam ze szpitala to przez caly tydzien bylam sama! I dalam rade bez problemu!!!Potem przyjechala tesciowa ale ona mi g..o pomagala.Sama gotowalam obiady itp.
Zreszta co tu robic. Trzeba tylko karmic i przewijac dzidzie 🙂
Nagotuj sobie na zapas i pozamrazaj,potem tylko bedziesz wyciagac siobie gotowe posilki.Ale ja naprawde nie mialam problemu z normalnym zajmowaniem sie domem!!
Nie sluchaj takich przychylnych rad!!!
I po naturalnym porodzie bywa ciezko!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...