Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczynki śliczne, taki dwie małe księżniczki 🙂

Kobiety nie dajcie się teściowym, siostrą i innym wrednym babsztylom...myszy na nich

Klapoucha - najedz się też za mnie bo coś bym zjadła ale sama nie wiem na co mam ochotę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wróciłam z miasta.
bartek załatwił pity do kredytu i zawiózł moje zwolnienie.
dwóch rzeczy nie udało się załatwić - spźniłam się do zusu i nie zamówiliśmy płyt na szafkę bo nie było koloru.
za to zaliczyliśmy smaczną chińska knajpe :laugh:
i kolejne kilogramy do kolekcji.
w domu zciągam skarpy a tam w miejscu ściągacza wgłębienie na pół centymetra - czyli magazynuję wodę - cieszy mnie to bo to oznacza, ze te moje kilogramy to w dużej mierze opuchlizna.
oczywiście nie wypieram się również obżarstwa ☺️ ☺️
teraz doczytuję co tam ciekawego naskrobałyście dzisiaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale chłopy to dziwne są. wczoraj naprzykład poinformowałam mojego męża że dziś zamierzam spakować torbę do szpitala....a on na mnie oczy i w smiech... no to o co ci chodzi??? a on odparł ze chyba trochę za wcześnie i doczepił się jeszcze że z łózeczkiem też sie pospieszyłam i że teraz kurze zbiera.... 😠

a ja tak lubię na nie patrzeć 🙂 😎

ja tez dziś narzekam.... głównie na lędzwia :/ boliiiii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam z badania i huj mnie strzelił:
- w poniedziałek rutynowe UsG i panika z łożyskiem
- dziś uSG i zupełnie inne paramatry na wyniku, łozysko w miare - stare ale w granicy normy ale za po NERKI pełne i coś jest nie tak!!Jak chcę i mam kase-....brak słów to mogę mu w szpitalu zapłacić i bedzie zaglądał w te nerki czy coś sie dzieje
- mam czekać do porodu z tą nowiną i zgłosić przy porodzie zeby mała zbadali pod katem nerek
- krązek - zdjęcie przełożone z 25.03 na 29.03 - więc świeta mam po ciulu ze skurczami i pewnie lataniem co chwila do szpitala czy to już......bo jak widze moje szczeście w ciązy jest zajebiste i odrazu nic sie pewnie nie zadzieje

- najlepsze w poniedziałek badanie wskazało szybszy termin porodu a dziś późniejszy........
Ręce mi opadły, pół nocy nie spałam dom do góry nogami postawiony akcja szpital i mała juz miałaby byc bezpiecznie na świecie a tu dupa!!!

To wiecie co poczekam sobie i zaufam intuicji, bo wiem ze wszystko jest ok a nie dam sie ciulom naciągać bo cos mi sie zdaje ze kase zwąchali 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja piore kolejna partie ciuszkow a moj maz bedzie je prasowal w weekend kazał mi sie do tego nawet nie zabierac bo on chce "TE SLODKIE MAŁE RÓZOWE CIUSZKI prasowac", ciekawe po ktorej parze body sie biedny podda no i jeszcze zostala mu firanka do powieszenia u nas w pokoju i umycie okien w kuchni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilka no ten Twój mąż to nas wszystkie zaskakuje normalnie 😁

ech rodzina, czasem się człowiek zastanawia, co to słowo oznacza 😞 a najgorsze, że to zazwyczaj baby takie jędze, a gdzie solidarność jajników? współczuję wam laski przejść.

małż mnie popędza trochę z układaniem i robieniem miejsca dla małej, ale ja jakoś nie mogę się zmusić 😞 ech, w ogóle od jakiegoś czasu jestem cała do niczego. kręcę się jak smród po gaciach i przekładam dupę z kanapy na fotel ☺️ 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Newyork współczuje.

Właśnie wróciłam od swojego gina i też zaliczyłam mega wkurwa. Miał mi pobrać ten wymaz ale dalej nie ma tych cudeniek do badania. To mówi żebym przyszła w piątek to bedzie miał napewno i jeszcze mam sobie sama do labolatorium do Trzebnicy to wieźć. No przegięcie maksymalne, a tu 1,5 tygodnia do terminu. No ja pie..le.
Ja juz sobie to badanie chyba daruje bo mnie do nerwicy ten dupek doprowadzi. Tylko jak nie mam wyniku to wtedy małemu na bank antybiotyki podadza po porodzie. I juz sama nie wiem teraz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... wrocilam ☺️

NEW wspolczuje Ci bardzo !
... a propos wozkow - dzisiaj ogladalam Chili na zywca, wrocilam do domu i wlasnie kupilam go na Allegro ( caly ten zestaw ) u sprzedawcy: bubumarket_pl bo ma te komplety najbardziej korzystne cenowo jesli chodzi o ilosc dodatkow i jakosc. Jesli jeszcze nie kupilas to zachecam bo Chili w realu prezentuje sie SUPER ( przynajmniej dla mnie )
czerwony nie jest taki oczojebny, tylko bardziej stonowany ... juz olewam tego Fudge'a bo pewnie i tak go nigdzie nie dostane a tez nie bede wydawala majatku na te wszystkie dodatki ... Do tego zestawu CHili dobralam sobie czarny fotelik bo praktyczny i pasuje do wszystkiego ( Black Reflection ) Sa 3 rodzaje fotelikow - ten sprzedawca proponuje srodkowy model czyli nie ten najstarszy, nie ten wypasiony najnowszy tylko ten sredni. Ale to jest ok bo reszta sprzedawcow w tych kompletach proponuje ten najstarszy fotelik tzw City. Takze jak juz to warto kupowac od niego.
Link do tej aukcji: http://allegro.pl/item949190352.html

bogusia rowniez wspolczucia - to skandal, ze masz sama gdzies tam dymac ... chyba goscia pogielo !

... dzisiaj mase spraw udalo mi sie zalatwic 🤪
jakies cisnienie porodowe zlapalam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskierka remik wymiata, a siostra jeszcze bardziej, trochę dziwna, nawet bardzo 🤔

ilonab no w tym momencie teściowej też bym jebła, trzeba z nią porozmawiać żeby się otrząsnęła, ja niebawem wiem że bede musiała z teściem taką rozmowę przeprowadzić

bogusia-kokos, ja wiem że jak młoda zacznie się podnosić to przestawić na grykę

maadzia-jakie królewny 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

klapi- baba jest ostra, podejrzewam że ją coś porwało i wycięło kawałek mózgu 🤪 🤪 🤪

new brak słów
tak samo bogusia, koleś jakiś jebnięty, i ty tak co drugi dzień masz do niego jeżdzić ? na pocieszenie mogę ci powiedziec że ja takiego badania nie miałam, a zbadał Cie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...