Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
heeelllou z samego rana 🙂

oby to słoneczko za oknem przyniosło dobre wieści o Moni i jej synku 🙂 trzymam kciuki :*

Anka nie ma to jak jedzonko mamusi 🙂 ja jade w piatek to sie poobrzeram 🙂 mniam mniam 🙂 ostatnie podrygi , bo za 3 4 tyg to o pierożkach, czekoladzie czy pepsi z lodem to będzie można pomarzyć 😞 ale czego sie nie robi dla maluszka 🙂

dziś z mężem śniliśmy na temat dzidzi 🙂 ja ze wózek musiałam zbierać na parkingu a jemu jak sie darłam na porodówce :P 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nalwos haha te koszmary ciazowe sa okropne 😉
i zgadzam sie nie ma to jak jedzonko mamusiowe mi juz bardzo nie chce sie gotowac 🤢
moje dziecko jest tak bardzo aktywne ze nawet dzis rano maz mowi do brzucha gosciu ladnie to tak kopac ojca w nocy:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć porannie
oj słabo dzisiaj pospałam, ale to chyba przez te sny 🙂 śniło mi się że wody mi odeszły w łóżku 🙂 hehe ja to już normalnie schizy mam 🙂

słoneczko dzisiaj świeci pieknie, wycieczka krakowska będzie udana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc ...

wczoraj napisalam do Moni, ze trzymamy za Arusia i za nia kciuki a dzisiaj juz rano odpisala, ze Piotrek o 14 pojedzie do Malego to bedzie wiedziala co i jak ...
Napisala jeszcze, ze sama czuje sie dobrze i dziekuje bardzo wszystkim brzuszkom za wsparcie !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja córa oszczędza swojego ojca 😉 choć czasem nie wiem za co taka dobroć :P a mamusi sie nawet wczoraj masaz dostal od córci 🙂 tak fajnie delikatnie nóżkami machała 🙂

a dzis juz szaleje od rana 🙂

sztunia spokojnej drogi 🙂 i samych pozytywnych wrażeń 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde ja tez cala noc sprawdzalam czy mi wody nie odeszly 🤢 heh ... tak jak mnie nic nie bolalo i nic mi nie bylo do tej pory - tak dzisiaj od rana chodze jak paralityk, teraz juz mam wrazenie, ze wszystko mnie boli ☺️
... oczywiscie jestem teraz na maxa przewrazliwiona 🤪
tak czy inaczej - bedzie co ma byc 🙂

glodna jestem tak o tym jedzonku piszecie od rana ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry pieknie!! słonko mnie zauroczyło ze od rana sie wietrze,trza wpuscic tę wiosnę!!

Dzis bedzie równiez dobry dzien bo będą DOBRE wiesci od Moni!!inaczej byc nie moze przeciez!!

Sztunia,znowu Ci zazdraszczam,tego Krakowa!!!mmm..

ja juz noc zeschizowaną miałam,wczoraj skonczylam brac leki,i juz sie budziłam co chwila w nocy z twardym brzuchem,ze to niby na siku,ale sikłam aby kapkę 🤨 chyba bede lezec odłogiem do tego kwietnia,chcąc byc Kwietniówką!! 😉

..i na koniec jako p.s. samych, słonecznych wrazen na dziś Zycze!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny po dość długiej przerwie,

Pobieżnie doczytałam co się u was działo przez ten czas i serdecznie gratuluję już rozpakowanym kwietniówkom i całym serduszkiem jestem z Monią i Areczkiem.

U nas też nie za wesolo się zrobiło. Pod koniec stycznia wylądowaliśmy w szpitalu z 1,5 cm rozwarcia i tak przeleżeliśmy tam całe 2 miesiące na podtrzymaniu. W sobotę odstawili nam leki a wczoraj wkońcu wyszliśmy do domciu 🙂 Teraz też siedzimy jak na szpilkach mały ostro przygotowany jest już do wyjścia ( a właściwie już od stycznia), szyjka mocno skrócona i 4 cm rozwarcia wiec tez mozemy ekspresem wrocic do szpitala. Tylko że skurczy brak :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuchatki 🙂

Kciuki za Arusia mocno zaciśnięte, żeby ich tam w tych szpitalach wszystkich zczyściło za tą biedną Monię i małego 😠

Ja dzisiaj całą noc bardziej czuwałam, niż spałam, bo strasznie twardniał mi brzuchol, jak kamień był normalnie, a od samego rana skurcze, silniejsze niż do tej pory 🤔 Ale w pn gin mówił, że szyjka zamknita długa, więc czekam. Wiem, że mam czas na rodzenie, ale jak się tak każda po kolei rozpakowuje to ja już też bym chciała ☺️ ☺️ ☺️
Dzisiaj skończę się pakować, tzn. zacznę pakować siebie do szpitala, bo Oliwka już ma wszystko przygotowane, gorzej ze mną ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I jeszcze zgaga mnie dopadła 😠 A już tak dawno nie miałam 🥴 Idę postawić wodę na naczynia, bo nie mogę ptrzeć jak zalegają w zlewie ☺️

A dziewczyny, bolą Was pachwiny?? Ostatnio jak wstawałam, tak mnie zabolało, że z powrotem rzuciło mnie na tyłek, jakbym bezwładne nogi miała, masakra, nieraz aż zginam się wpół, tak mnie zabolą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agatta mówisz i masz, duszenie z rana zaliczone 🙂

kasiak teraz już dzidzia duża więc spokojnie możesz rodzic 🙂

noł stres- moc jest z nami i damy radę 🙂

a o 14.00 dowiemy się samych dobrych wieści o Arusiu
najgorsze jest to że moje dwie koleżanki chodzą do tego samego dzina co moniczka, jedna rodzi za miesiac a druga za dwa i nie wiem czy im cokolwiek mówic, po co siać zamęt :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pamietam,ze na tym etapie ciazy w poprzednich ciazach tez rwaly mnie pachwiny i krocze0teraz nic czuje tylko ucisk :"na dol" ciezko opisac o co chodzi i jedynie mam wrazenie chwilami jakby mi sie DOOPA miala rozerwac-rozjechac:laugh: :laugh: przepraszam za taki opis ,ale nie umie tego inaczej przyrownac 🤨 skurcze codziennie-jeden 2 ,ale mysle,ze nieznaczace malo bolesne slabe 🙂 takze mysle,ze przenosza ZAS 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...