Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej z rana 🙂
sms od Sztuni 7:31

" 😜rzyjomowała mnie moja gin ale już skończyła dyżur.
Mam 4 cm, skurcze wody mi właśnie odeszły, młoda z usg 3600, boli 🙂 chyba chcę znieczulenie ała"

ja juz sie wzruszyłam i ryczę.
dziewczynki, kciuki trzymamy.
ale sie nam Sztunia z terminem zeszła, co?

idę pod prysznic i do SR.
buźka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elka szerze. Spokojnie. Bez nerwa.
Wczoraj np z Brzydkim obejrzel;ismy dwa filmy.

Generalnie nie spinam się z niczym.
Mam kurz na regale i co z tego.Wole posiedzieć na brzuszku niż latać ze ścierą a jak mi się zachcę to zetre 🙂

Hania jest taka moja, nasza. Ktoś kiedyś tu napisał że dziecko że wygląda dokładnie tak jak miało wyglądać.

Nie seplenie do niej jak mówie, tylko opowiadam co np robie.Okazuję jej czułośc w czasie karmienia i odbijania. Ale potem ląduję w łóżeczku bez niuniana jakiegoś.

W dzień jest dzień trzaskam garnkami, krzyczymy z pokoju do pokoju, jest jasno. W nocy jest ciemno i cicho.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie dzwoniłam bo na wtorek mam wizytę moją ciążową. Zamierzam pojsc bo w szpitalu pan doktoer mi kroczę oglądał z połowy pokoju jak miałam na wpól zdjętę gacie.

Więc chce żeby mnie obejrzał.

A własnie Hania długo była w jedej pozyjci i od tego przekeciłą sobie stópkę i ma krzywą. Ale to trzeba poprostu masować i mięsnie wyprostują ją same. Ale jak to zobaczyłam to byłam przerażona.Widze że już ja bardziej prostuje. Zauważyłam to dopiero kilka godzin po porodzie.Bo najpierw dziecko ubieraja sami. Po kąpieli ubieraja sami, jak ją pierwszy raz przewijałam to wyczaiłam to dopiero.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam,sztunia powodzenia kochanie!!
dobrze,ze przed spaniem tego nie rpzeczytałam,bo bym nie zasnęłą 😁
klapi bardzo dobrze robisz,ja też tak robiłam i będe robiła 🙂
póżniej nie będziesz miała żadnego problemu z organizowaniem sobie czasu przy dziecku 🙂
Wiadomo,że się kocha tegio szkraba,ale trzeba żyć normalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
ja jakos w nocy źle spałam. Skurcze mnie budziły, sikanie i Tatuśko smsami.

Widze że Sztunia pięknie terminowo 🤪 🤪 🤪

To może już dzisiaj zobaczymy następna ślicznotkę.

Liczę że mnie jutro młody też opuści.
W końcu ja sie tez w niedziele urodziłam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi no buzyja buzuja sie dziwisz 😉 normalnie psychoza jakas 🙂 ja tez jestem za tym ze przy dziecku trzeeba normlanie funkcjonowac telefon dzwonek odkurzacz rozmowy radio 🙂 no ja pewnie tez jak dostane juz dziecko w szpitalu to zrobie rentgena czy wszystko ma na swoim kiejscu i jakiej jakosci:P ciekawe jak bogusia? jak sie dowie o sztuni to zaraz i jej sie akcja zacznie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry ...

co ja widze ...
SZTUNIA 🤪 🤪 🤪
kurcze niesamowicie tak dzien po terminie 🤪
kibicuje !

... ja tez sie ciesze, ze na noc nie przeczytalam bo i tak slabo spie ostatnio a tak to bym w ogole oka nie zmruzyla ...

klapi no co Cie czytam to rycze ...
jak jakas walnieta normalnie 🙂
masz zajebiste podejscie do Malej - tez bede sie tak starala ... a co mi z tego wyjdzie - wyjdzie w praniu ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jutro Niedziela Palmowa to młody pewnie zechce zrobic wielkie wejście hehe

Tylko niech się w dzień uwinie bo nie chce trafić na nocną zmianę warty w szpitalu 🤢

Teściówka leci na zakupy, kupi mi co trzeba i torcik trzeba bedzie zrobić. Dzisiaj menu pod Tatuska zrobione: kopytka z gulaszem z serduszek, a na jutro schabik. Niech ma dobrze chociaz do jutra :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...