Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no ja Cie rozumiem iskierka ...
sama od kiedy sie dowiedzialam, ze to JUZ - w kazdej chwili ...
to konkretnie jestem w gacie posrana ☺️
( sorry, ale inaczej tego ujac sie nie da )

ale o to, czy bedziesz dobra czy zla Matka to akurat martwic sie nie musisz ... wychowalas Remiczka na fajnego faceta to i Emilke na fajna Babeczke wychowasz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskierka no nasze hormony to juz sa na takim poziomie ze masz prawo tak odczuwac ale wystarczy Cie poczytac i popatrzec na Remika zeby utwierdzic sie w przekonaniu ze jestes super mama 🙂 wiec z coreczka pojdzie Ci gladziutko bo skoro Ty czujesz sie niepewnie to pomysl o nas pierworodkach 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskierka dokladnie mysle to samo co dziewczyny napisaly wychowalas Remika na naprawde fajnego chlopaka tak samo bedzie z corcia 🙂
kurcze to juz w poniedzielk zazdroszcze ci ☺️ moze ty rozpoczniesz znowu porody bo nastala u nas cisza:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do imienia, to my mieliśmy dla chłopaka odkąd zaczęliśmy być parą, jakoś nie zakładałam nigdy posiadania córki ☺️ ☺️ więc teraz mamy kłopot...wybraliśmy kilka imion i jak zobaczymy pyszczek to się objawi, mam nadzieje, które pasuje lepiej 😉

Iskra dasz radę! Remik to już duży chłopak i kochane dziecko, więc na pewno coraz więcej pomocy od niego uzyskasz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia tam jest jeden punkt, który mi się bardzo nie podoba 😠 mianowicie:
"Udzielenie pomocy w II okresie porodu
A. przygotowanie rodzącej
- ułożenie w odpowiedniej pozycji (horyzontalnej)" co za bzdura!!!
może kiedy kobieta jest baaaaardzo zmęczona i/lub po znieczuleniu nóg nie czuje, ale pozycja horyzontalna do wyparcia dziecka to najgorsze co można zrobić 😠 przesz pod górkę, nacisk główki dziecka na krocze jest nierównomierny i w dodatku jakaś kość w miednicy (sorry, ale nie pamiętam jej nazwy ☺️ ) podnosi się przytykając kanał rodny i dodatkowo utrudniając wychodzenie dzidzi...

heh, dziewczyny, wybaczcie, że się tym tak emocjonuje, ale uważam, że poród to generalnie czynność fizjologiczna i jeśli nie następują żadne komplikacje to w żadnym wypadku poród na leżąco nie wchodzi w grę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...