Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc laseczki ja wrocilam od rodzicow i czekam na mezulka jak ze szkolki wroci 🙂
fajnie ze wiadomo co z monia no i ze sztunia dala znac 🙂 u mnie w szpitalu nie ma znieczulenia tzn jest znieczulica personelu a ja sama moge potajemnie apap zapodac:laugh:
fajnie macie z tymi owocami plackami itp ja dostalam wlasnie slinotoku. jedyne czym moge dzis poczestowac to kupny drozdzowiec z owocami i ciastka holenderskie w czekoladzie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja się jeszcze pożalę, że dzisiaj w nocy fatalnie spałam, bo oprócz skurczy łapały mnie skurcze w nogach i wogóle wszystko mnie teraz boli 😠 😠 😠 Wy też tak macie?? ja ledwo dzisiaj chodzę, nawet tyłek mnie boli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam z zakupów z mezem i tak doczytałam
sztunia jeszcze rodzi
a nasz pierwszy chlopak juz sie lepiej czuje i na dniach wychodzi ze szpitala super
ja własnie zjadlam kawałek loda 🙂
a zaraz maz idzie ze mna robic pizze, nie ma to jak dieta cud :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie racje te z proszku są szybkie i mniej składników ale jaka frajda jak się robi coś z przepisu i wychodzi 🙂 albo jaki jest wkurw jak nie wychodzi :laugh:

umyłam gary i coś mnie bolą nogi...stać nie mogę, chyba przez wczorajszy maraton po mieście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
och ja was podziwiam za to robienie wlasnymi rekami z przepisu bo ja jestem beztalencie kulinarne malo tego to mnie nawet nie pociaga pichcenie 🤢
moje sasiady dosc ze zalaczyli muze umtarira przytup wiejskiej dichy to jeszcze naparzaja w grzejniki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to bardzo dobrze jak można jeść lody 🙂

kurcze ale macie zachciewajki, normalnie jakbyście w ciązy były albo cus 🙂


ja mam wkurw i to maaaaasakryczny.
mój mężuś , pożal sie Panie Boże mężuś, kupił dzis papierosy !!!!! a tydzien temu kupil elektrycznego i powiedzial ze juz nie bedzie fajek kupował. wszytsko ok ale 230 zł za tego elektryka to mnie normalnie wkurwia!!!!! nie to ze mu załuje kasy ale 230 by w kieszeni zostało a tak to , pieniadze w błoto wyrzuvcone !!!!!! normlanie strzela mnie huj!!!!

przepraszam ale musiałam to wyrzucic z siebie 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest ale w tym domu to mi nigdy jeszcze biszkopt porządnie nie wyszedł. U babci to mi rosły swietnie a tu to szkoda gadać. Teściowa chyba klątwe rzuciła. Zreszta jej tez nigdy nie wychodzą. Może to jeszcze jej teściowa walneła zaklęcie bo wredna sucz z niej była hehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...