Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a ja zostałam postawiona dziś w trudnej sytuacji bo musiałam odmówić podania numeru komórki mojej teściowej jej przyjaciółce.
oczywiście najpierw zatkało, potem szantaż emocjonalny, próba wzbudzenia wyrzutów sumienia i poczucia winy, aż w końcu obraza majestatu.
nie będę wam tłumaczyć dlaczego, co i jak bo to was pewnie duzo interesuje.
ale chodzi o sam fakt.
dzwoni się do baby w zaawansowanej ciąży i zaczyna ją dręczyć nie uznając odmowy.
i robi to kobieta lat 50, matka dwójki dzieci i ma w dupie,z ę cię wkurwia i naraza na stres.
do ch... pana, jeśli jasno mówię, że proszono mnie o nie podawanie numeru NIKOMU no to chyba należy to uszanować 😠 😠
co za ludzie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no mam wielką pardubicką z tym korkiem.
wymyśliłąm sobie, ze na nierówne sciany to będzie jak znalazł a to cholera wsystko mozna przykleić i swietnie się trzyma, jak są ściany gładkie jak szkło - tylko po co wtedy je zaklejać czym kolwiek.
ech... Aronek sie dzisiaj nasłucha wiertarki, wkrętarki, młotka, odkurzacza.
pewnie jak tak sobie myśli, ze na zewnatrz takie "subtelne" dźwięki, to nie będzie chciał wychodzić 😉 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmm prezenty fajnie u mnie w rodzinie nigdy nie obchodzilismy zajaczka i nie bylo prezentow 😞 ale jak Niunia sie urodzi to trzeba bedzie zmienic tradycje bo wkoncu pierwsza wnuczka moich rodzicow i prawnuczka dziadkow moich 😁

Anka73 Ty to chyba czujesz swieta, masz powera kobito 🙂

Kirrke sie nie odzywa pewnie z mezem szaleje ale ma fajnie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ech... ja po wizycie u Dżina i.... bez zmian 😞 Rozwarcie nadal na 1 cm. Szyjka długa...
Kurna feluś... a już miałam nadzieję na wcześniejsze rozpakowanie... 🤨
Najpierw narobił nadziei że lada dzień - proszę się oszczędzać byle dotrwać do 37tc, odpoczywać i takie tam a tu doooopa 😮 Teraz byle do 13-go a potem szpital 🤔
Chyba dziś ostro tatuśka w łóżku wymęczę... a co!! Może on Małą "zmusi" do wyjścia 🙃

Kurcze Dziewczyny... dla niektórych będą to Święta w powiększonym składzie... 🤪 Pierwsza Wielkanoc Małych Szkrabów... 🙂
A mój zajączek w tym roku przyjdzie troszkę później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
suanach to podobnie jak u mnie ... najpierw lekarz mowi "oby Pani donosila do 37 tyg i bedzie super" wiec tak leze i bede lezec do tego 37 tyg ... a tak naprawde to kto wie jak to bedzie dalej ... wszyscy znajomi juz sie ze mnie smieja, ze "oby, oby" a okaze sie,ze jeszcze przenosze 😜

... moja kumpelka jest juz w 42 tyg ciazy ( na dniach mieli jej porod wywolywac) i dzisiaj miala na ktg jechac - pojechala i zatrzymali ja w szpitalu bo okazalo sie, ze ma skurcze 🤪
moj Maz wlasnie pojechal jej Meza wspierac bo Chlop wpadl w panike i nie wie co ze soba zrobic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewuszki z powodu że raczej nie będę miała kiedy zaglądnąć na brzuszek chciałam Wam życzyć spokojnych świąt,pełnych radości i mokrego dingusa(niekoniecznie od wód płodowych 😉) no i zapomniałam najważniejszego wszystkim stęsknionym Kobietką życzę włochatych jajek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...