Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
to chyba dziala na zasadzie, ze mozna dawac wszystkim po kolei, ale jak ktos Cie wyprzedzi wtedy system zaczyna odliczac czas 120 minut przerwy ...
tak, ze jedna osoba moze dostac oklacha co 120 min
no mi sie udalo dac roznym osobom po kolei ...
a chcialam wszystkim kwietniowkom pojechac oklaski
udalo mi sie 4

chyba nie umiem tego wytlumaczyc 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde, a ja torby jeszcze nie spakowałam do końca...przygotowałam tylko ubranka dla bobka, pieluszki, oliwkę, koszulę, wkłady poporodowe i super seksi siatkowe majtasy dla mnie...strasznie dużo rzeczy trzeba włożyć do tej torby 🤔 a ja nie umiem jakoś logicznie tego poukładać ☺️ ☺️ ☺️

co do oklasków to ja teraz też klikam ile można i komu można, a co będę żałować 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matko akcja kupa zakończona w końcu ...... 😉
Mała była tak padnięta że przebierałam ją na śpiocha i oczywiście akcja kupa zawsze po kąpieli coby dupka za czysta nie była. Z tego wszystkiego zafajdane 2 pampersy przewijak i ja ufff...
Przede mną wieczór walki z laktatorem znów mam kryzys w cyckach i kurki zakręcone . Mała poleci dziś w nocy na butelce bo by się wściekła jakby miała walczyć a ja bede ciągnąć i ciągnąć - nie poddam się a co 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny nie miałam czasu do tej pory napisać ale mi z rzeczy zabranych do szpitala połowa się nie przydała. Napewno nie majtasy bo ich w ogóle nie uzywałam źle trzymają - chyba że dla mnie nie były przydatne bo poszło expresowo i tylko delikatnie pękłam wiec miałam 3 szwy rozpuszczalne.
Koszula do porodu to tylko na porodówke a i tak jakiś zwierzęcy instynkt mi się właczył i sie rozbierałam bo w trakcie akcji porodowej cały czas głaskałam brzuch wiec koszula mnie wkurzała a po chodziłam w piżamie i dresie.
Rewelacyjne są koszulki na ramiączkach i z dekoldem coby szybko cycka wyjąć i najlepiej żeby przylegała do ciała ale nie obciskała.Maluszek lubi czuć ciało mamy więc im go wiecej tym lepiej.
w szlafroku w ogóle nie chodziłam a nakupowałam jakieś worki jak dla wieloryba 😜 i dupa....
Podglądnęłam czym traktują w szpitalu pępek i kupiłam super środek do psikania - nic się nie robi nie dotyka nie przekręca tylko psika - nam odpadł na 8 dobę więc szybciutko i nie bylo zaczerwienienia i wycieków a srodek to : octenisept - do stosowania na rany błonę śluzową i skórę.
Laktator z aventa - rewelacja na nawał pokarmu i nowa metowa mega miłej babki od cycków - trzepanie cyckami : pochylanie sie do dołu masowanie cycków i trzepanie - strasznie komiczne ale ładnie sie pokarm rozprowadza i nie ma nawałów a do tego sam zaczyna wyciekać i ulga straszna.
Uciekam walczyć z moimi flaczkami może nabiorą i mała będzie miała mamusine papu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...