Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kur....wa!!!!
akcję to ja zrobię w poniedziałek bo stwierdziołam, ze poproszę was dziewczyny - dwupaki o wsparcie 😠 😠 😠
oczywiście kasa leży od wtorku i podobno awizo w skrzynce.
ja mówię ale chyba u sąsiada w skrzynce.
dzis listonosz do mnie dzwonił ale nie mogłam go wpuścić - mówię bez ogródek tej babie - i nic w skrzynce nie zostawił.
po co wiec dzwonił?!!!!
pewnie jeszcze macierzyńskie będzie mi przynosić , a ja za chusa jej już nie wpuszcze!!!
skończyły sie końcówki 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Emilka dobre 🙂 Trzeba było zrekonstuować byłabyś nówka sztuka nieśmigana i to po porodzie 🤪
A my już jesteśmy po pierwszym duszeniu bo taka byłam wyposzczona przez ten krążek ale jakoś dziwnie tak .. moze dlatego że misiek kupił czarne gumki i z taką czarną maczugą to inaczej było 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj ale znowu mam zaległości ponad 50 stron 🤪. Dzisiaj spędziliśmy pół dnia na spacerku teraz nogi wchodzą mi di duuuupy trzeba się rozruszać i pochodzić to będzie dobrze. 🙂 Zostałam z Arkiem sama w domu i mam problem bo nie ma kto z psem wyjść 😞 dobrze że sąsiadka mi z nim wyjdzie. Jak tylko wrócą to idę lulać bo dzisiaj oglądałam film na 1 SOS TYTANIC bagatela od 2 do 5 w nocy bo Areczek nie miał ochoty spać .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka monia.
ja też sie właśnie zastanawiam kto będzie Piczkę wyprowadzał, jak Bartek mój w pracy bedzie 🙂

a wiecie co się właśnie dowiedziałam od kumpelki z pracy?
moja "życzliwa" przełozona zapytała jej dzisiaj czy ja juz urodziłam. Kaśka jej na to, ze termin mam na tą niedzielę.
a tamta z tekstem : no to juz chyba ponad 3 tygodnie przenosiłam.
bo wiesz Kasiu, ze nawet i 4 tygodnie można ciąże przenosić.
czujecie? ona mnie posadza, zę ja jakiś czas ukrywałam swoja ciążę i powinnam w marcu urodzić - to też kiedyś juz Kaśce mówiła.
nie sprawdziło sie wiec doszła do wniosku, ze 4 tygodnie przenosiłam.
a jak naprawdę ponad tydzień przenosze to się okaże, ze według jej obliczeń będe w ciąży te moje 11 miesięcy 😁 😁
42 lata, matka i taka pierdolnięta. szok!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh monia. ja mam ją w dupie, ale jak mi ktoś tak powie co ta sucz wygaduje to na gorąco jednak jest rekcja.
sama sie przecież nie dopytuję no ale jak usłyszę to szlag najjaśniejszy mnie trafia i emocje biorą górę.
no właśnie, ty pewnie tak jak iskierka w tesco małego kupiłaś 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie mam zalamanie psychiczne siostra siedzi sobie z kolezankami pija piwko zaraz ida na impreze a ja nawet juz sie nie nadaje zeby z nimi posiedziec bo zle sie przy nich czuje
ja juz nie daje rady nie wiem ile jeszcze wytrzymam niby nie licze na szybkie rozwiazanie
ale jednak co dzien mam nadzieje ze to moze juz a tu nic z tego 😞 😠
Jestem wsciekla, zmeczona i wygladam jak pryszczety walen z rozstepami 😠 😠 😠
Sory musialam sie wyzalic ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ależ mój Aron sie wyżywa na pęcherzu moczowym 🤢
już ledwo mogę nogi złączyć.
nie wiem czy ten ból spojenia to od tego wiercenia czy napierania bo nieraz jest ewidentnie mniejszy.
ale jak on tak wojuje na maxa to ledwo chodzę, wstaję jak paralityk, a jak siedze to aż mi promieniuje z tyłu na górna partię pośladków ten niemiłosierny ból 😲
nie zawsze wierci się w ten sposób.
tak jakby myślał sobie: o, dziś ja pomęczę w pęchcerz
albo:
dziś dam czadu pod pępkiem 😎
terrorysta jeden, no!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale was wywiało dziewuszki 🙂
ja czekam na mcdonalda: 2 cheezy i duuuże fryty sobie zamówiłam i Bartek ma mi dowieźć 😉
a co se będe żałować? nie wiem ile mi jeszcze zostało tego obżarstwa 😆
mój Bart miał imieniny i czeka na niego prezent na jego biurku.
mam nadzieję, ze mu sie spodoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...