Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej, wpadam na chwilę bo mój cyc się budzi a dawał popalić od 3-ej a i niedawno zasnął wiec ja padamna twarz.
kurrr...a ja znowu z tym pępkiem.
zobaczyłam coś czego nie powinnam i juz mam mega kupsko w tych siatowych gaciach tylko patrzeć jak sie przecedzi.
patrze na pepola a on wisi normalnie na kawałku mięska cz skórki takiej, nei wiem co to jest ale dziwnie wygląda, jakby miało sie urwać zaraz 😲 😲
cz to tak ma byc?!!!! Aron tak fryka girkami,z ę pielucha podłazi do góry i boję sie, zę ruchem gilotyny go odetnie zwyczajnie.
zawijam te pieluchy z przodu i już tak nisko zapinam, ze dziwię sie, ze nie wylewają mu sie siki górą. zabezpiecyć gazikiem czy czymkolwiek innym nie wchodzi w grę bo już tak kombinowałam,z ę szkoda gadać.
kirkke - ładniusi buzialek
iskra - no kluska jest niemożliwa - taka dama w tym lezaku, jak królowa na tronie.
asieńka, na samą mysl o sexie to mi szwy puszczają i zazdroszcze ci,z e juz masz utrate dziewictwa za sobą 😉
psychicznie też nastarjam sie na spacer pierwszy ale mysle, ze wstrzymam sie do przyszłego tyg. bo ma być u mnie połozna w pon, wt lub srodę - to zobaczę co powie, a i ja moze juz sie ciut wzmocnie bo powiem wam, zę dziś jak wyszłam na dwór to tak szybko wracałam z nadzieją, zę nie zemdleję na ulicy.
no i se popisałam - budzi sie Ajron Men i grozi mi, ze jak nie dostanie natychmiast mleka to zrobi mi taką scenę, ze popamiętam 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my spacerujemy najczesciej 3 godz dziennie wlasciwie zalezy to od tego ile maly wytrzyma po jedzeniu, nie karmie i nie perzebieram dziecka na zewnatrz nie wyobrazam sobie tego, obieram takie trasy ze maly wytrzymuje albo lece do rodzicow ktorzy mieszkaja w dzielnicy wypoczynkowej i tam zawsze moge wrocic do bazy na kupe czy mleko. naszemu synkpowi powietrze sluzy bo jak tylko poczuje to spi jak zabity ale warunek jest taki ze wozek sie rusza a nie stoi w miejscu wiec jak bylismy w ogrodkach na piwie to mialam chodzone i bujane 😉
smoczek zaden problem nasz maly ssie wszystko maz kupil nuka uspokajacza takiego z jednej strony plaskiego i bez niego ani rusz gdziekolwiek 🙂 wlasnie kupilam dzis lancuszek nuka do smoczka 16 zloty!!! 🤪
co do przepajania nie powinno sie przepajac jak karmi sie tylko piersia nasz syn kopru hippa nie uznaje planetxu tez jedynie ja je pije, malemu dziennie zapodaje 30 ml wody przegotowanej z cukrem to wymyslila ostatnio polozna ze niby mam tluste mleko i woda troche malemu rozrzedzi pokarm i nie bedzie mial kolek 🤢 nie wiem ile w tym prawdy ale pomaga 😉 aha maly ostatnio sie slini tzn pieni tak troszke i ssie lapke tez tak maja wasze pociechy??
a u drzyzgi cyce big cyce 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nie wiem, mój sie juz od godziny budzi i zasypia na nowo.
moze wykorzystam to i zwalę kupala bo jak miałam sraczkę po szpitalu tak odkąd birę to zajebiście silne zelazo to dupa mi się zamieniła w kopalnię węgla kamiennego i chyba kilofem trzeba zacząć łupać kupala.
dobra, sąsiadka wpadła.
zakładka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jak wychodzilam ze szpitala dostalam recepte na zelazo wykupilam wydalam chyba 30 zl a polozna przyszla i powiedziala zeby wcale tego nie brac no i nie biore 🙂bo na poczatku mialam problemy z wykupczeniem a zelazow tym by mi nie pomoglo 🤢 jedynie biore ciazowe witaminki i zaczynam zauwazac ze gubie wlosy 😞 nie wypadaja poprostu kilka dziennie wyleci stresuje sie bo w ciazy ani jeden mi nie uciekl, najabardziej boje sie tego lysienia 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też łykam żelazo i ten efekt uboczny mocno mnie wqrwia; nie mogę się przez to pozbyć hemoroidów 🙂 Za tydzień mam ginexa i poproszę o skierowanie na morfologię, może już nie muszę brać tych tabletek na twardą kupę...

Guti też namiętnie ssie kciuki a właściwie całe rączki i nawet nieźle go to uspokaja, ale niezbyt często na to wpada (albo woli po prostu beczeć i już)

Też mam problem z pępkiem, ale zdecydowanie inny 😞 nie odpadł jeszcze i nie wygląda jakby miał zamiar! Zobaczymy co powie lekarz na szczepieniu za cztery dni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wlasnie anka a propo tego pepka to normalne u nas tak bylo wisial taki wielki strup na nitce miesa 🤢 i az sie prosilo zeby mocniej pociagnac i byloby po sprawie ale dzien i sie wysuszyl wiec luz 🙂 maly sie budzi zakaldka kupowo mlekowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie!!! Ty razem wszystkie w komplecie 🙂

Gratuluję Wam Kirrke, Kahna i Madzik 🙂 W końcu sie doczekałyście 🙂

A co z takimi Mamuśkami jak Zyzia84, sylwcia prn, Suzi024, Paulina0306, Monisko3, martoosia04, mamcia, Judytka03, iwonka78, ewi24 i gaba22???? Sorki, ale nie kojarzę takich nicków...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm ... z tym przebieraniem, karmieniem na miescie, na spacerze to tez sobie jakos nie wyobrazam 🤔 ale trzeba bedzie cos wykombinowac bo jak tylko zrobi sie troche cieplej to mam zamiar na dluzej znikac ... no a przeciez nie bede Malej trzymac z kupa w pieluszce albo na glodniaka ... zreszta z tym karmieniem to u mnie problemu nie widze - moge butelki zabrac, ale z pielucha ? ... nie wiem ... niestety w Wawie nie mam wszedzie kogos na trasie coby wpasc i pieluche ogarnac 😉

Ania73 cos mi sie wydaje, ze Wam zaraz ten pepek odpadnie ...
wiec nie martwilabym sie na Twoim miejscu

jesli chodzi o smoczek to my uzywamy chicco uspokajacza
Malej tez zaden na poczatku nie wchodzil a teraz bardzo go lubi

ja tez biore zelazo bo po tym krwotoku w szpitalu tez mam anemie
i chyba w ogole na mnie nie dziala bo kupa luzna
nie czarna ... a do tego jakies mroczki mi czasami lataja 🥴
nie wiem co jest grane 😮
zrobie badania i sie okaze ...
za to hemoroidy juz prawie wyleczylam 🤪

... a tak w ogole zaraz Konrad mi Mala na spacer zabiera 🤪
chcialoby sie napisac, ze spac w tym czasie pojde ...
ale niestety nie zasne jak chalupy nie posprzatam - taki mam tu juz bajzel ☺️

ale sie rozpisalam ☺️

ach! ja slyszalam asienka, ze wlosy to zaczynaja wypadac tak ok 3 miesiaca po porodzie - nawet do 6 miesiaca 🥴 tez sie tego boje ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nasz pępuszek też nie wygląda, jakby się gdzieś wybierał 😞 a w dodatku od spodu jakoś tak mokro wygląda 😞 ...ale bezwonnie na razie, położna oglądała i mówiła, że może tak być...że niektórym dzieciom odpadają pępki po kilku tygodniach nawet 🤪 trochę mnie to martwi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja go psiknęłam octaniseptem i licze na skutek, ze uschnie i ta nitka w końcu 🙂
juz mie mniej martwi bo chyba zaraz sie z nim pozegnamy.
a propos, co zrobiłyście z pępkami?????
macie je gdzieś schowane czy poszły do koszy na śmieci?
dobra nagły zakładkaron 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Spacery.
Ja to już karmie gdzie popadnie.Mała keka a ja szukam kawałek ławki itd i cyc na wieszchu.Mam w dupie gapiów. Przewijam w wóżku, ale 3 godziny pielucha daje rade u nas zazwyczaj. A jak trzeba przeprac to kawełk kibla wystarczy, ubranko zapasowe zawsze mam.

Pępek, w ostatniej fazie tez wisiał na włosku. Chill out. u nas odpadł po 10 dniach metoda mycie woda z mydłaem podczas kapieli i wycieranie tylko jałowym gazikiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Niunia sie zalatwila nareszcie lezenie na brzuszku chyba pomoglo
Dzieki za rade 😘 pomeczyla sie i sru 😁 😁 😁
Ulga dla mnie rowniez duza jak dla niej 🙂
A co do pepuszka to raczej za wczesnie jeszcze zeby sie wybieral gdzies
😁
za to moj wyglada strasznie jak sie rozbieram nie patrze w lustro brzuch mam okropny
ale waga za to prawie jak sprzed ciazy jeszcze 2 kg zostaly zeby bylo jak 9 m temu
ale co z tego jak brzydka skora fuuj 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juleczka musze wykorzystac, ze Meza i Corki nie ma ...
juz stopniowo ogarniam nowa rzeczywistosc, ale jak bylam tak jak Ty w 6 dniu po porodzie to tez na nic sily nie mialam ... cale szczescie z dnia na dzien jest coraz lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzisiaj moja Oli caly dzien przesypia na rodzicach ...
i nie daj Boze zeby odlozyc ja do lozeczka 😉
Mamusia tez komara przyciela ☺️

[URL=http://img121.imageshack.us/i/fotysuk148.jpg/][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/9421/fotysuk148.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta 😁 ale Wam słodko 😘

nasza córcia też dzisiaj spała na mamie...i ni stąd ni zowąd obudziła się z takim żałosnym płaczem, że sama się mało nie poryczałam...pewnie jej się śniło, że cyc zaginął 😮 😉

a propos wagi to u mnie masakra, chociaż nie wiem do końca, gdzie te kilosy siedzą 😮 ale pewnie w bufecie 😉 przyszła do mnie pani dobrać stanik odpowiedni, pomierzyła i co? mam miseczkę E (startowa A w porywach do B ) szok 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 a jak mi teraz wygodnie w nowiuśkim cyckonoszu ☺️ 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka 73 ja pepek wyrzucilam... 😞nawet nie przyszlo mi do glowy,zeby go schowac-taki wysuszony kiut ☺️ale moze dobr mysl-zachowac 🙂
ja dzis caly dzien zaganiany 🙂 kupilam sopbie w koncu spodnie bo chyba w zyciu juz nie schudne-jeszcez ostatnio sie zle zwazylam-schudlam tylko 5kg tyle co zaraz po porodzie i poki co nic wiecej-w sumie mogalabym tak zostac bo bylam bardzo szczupla-ale ten brzuch 😞 😞 moze przez to,ze to 3 ciaza 😞 nie wiem,ale masakra.. 😞 😞 😞 😞 wczesniej po porodach takiego nie mialam 😞 😞 😞
cycki tez mam tak wielkie-ze nie umie stanika dobrac-nie dopinam sie w niczym 😞 😞 plaszczyk se musialam kupic 😞 😞 one akurat moglyby zostac ,ale brzuch moglby juz spac ale najgorsze jest to,ze zostaly mi przywyczajenia z ciazy i slodycze bardzo mi smakuja----nie potrafie sie oprzec ciasteczkom chociaz takim kruchym 😞 😞 od jutra koniec ciastek bo normalnie wygladam masakrycznie 😞 😞 😞
dobrze ,ze nagroda jest tak slodkie dzieciatko 🙂 🙂
zycze spokojnego weekendu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja magluję swój stanik do karmienia za 13 zeta z tesco i moze nie wygląda on zbyt sexownie to jest całkiem wygodny. do tego mam te 2 sportowe staniki z okresu ciązy i chyba one są lepsze od tego specjalnego.
lycra rządzi.
cyc mam stojacy więc druciaka narazie mi nie trzeba. oby nie zwisł za\sprawa grawitacji 😉 😁
znów siedze i rycze z miłosco do mojego maluszka. niech ta deprecha minie bo oszaleje 🤢
dzis Aronek dostał swój akt urodzenia i czekamy na pesel około miesiac. potem becikowe dopiero mozna odebrac.
a no i bym zapomniała dostaliśmy bodziaka z przydziłau od pani prezydentowej 😁 😁
trzeba go osrać jak należy 😉 😜 😁
co do kilogramów po ciazy to nawet nie wiem ile spadłam. brzuch z dnia na dzień mniejszy i nawet chyb odkryłam w nim jakies miesnie bo cos sie spina.
gorzej z kończynami. udziory i łapska mam jak atleta i chyba bedę nieźle musiała sie namęczyć zeby coś z nich zrzucić zwłaszcza, ze porąbało mnie na punkcie biszkoptów do herbatki ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...