Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
JULKA i KAHNA - no i KIRRKE GRATULACJE !!! 🤪

... wrocilismy ze spaceru - Tata pcha wozek tak chetnie, ze sie dopchac nie moglam ☺️
pojechalismy sobie pod Smyka, Tata czekal z wozem - no to ja "smyk" do sklepu i na ciuszkach dziecinnych zaszalalam ( dawno juz w sklepie nie bylam - fajnie bylo ) 🤪
ale tak ogolnie to zmoklismy jak cholera ...
spodnie (jak zwykle przydlugie bo lubie) do kolan mialam w blocie 🤪

Ania73 zostawilam tele w domu wiec dopiero teraz moge fote wkleic ...
zreszta wczoraj tez ten nasz kontakt tele byl bardzo udany, przyznasz ? 😉 😁
ostatnio zostawiam tele gdzie stoje a do tego mam sygnal na cichacza nastawiony i zapominam sprawdzac ...

zaraz wrzuce fote Ksawiego ... to znaczy SEBASTIANKA !!! 🤪

oto Sebastian 🙂

[URL=http://img100.imageshack.us/i/resizedsc00247.jpg/][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/9623/resizedsc00247.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
julka lacze sie z Toba w cierpieniu 😞 nasz adas ma sklonnosci do kolek poprostu rzez niewiniatek, on wrzeszczy ja placze tata nosi, ostatnio mielismy dwie nocki pod rzad z glowy 😞
mozesz lagodzic bol kropelkami esputicon, czopkami viburcol ja czekam na poczte bo dostane kropelki sab simplex niemieckie ponoc rewelacja sie oakze, nam najbardziej pomaga lezenie na brzuszku i masowanie po bokach brzuszka, mozesz sprobowac masowac po boczkach ewentualnie oklady z cieplej pileuchy. generalnie trzeba to przetrwac i tyle 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się nam dziewuszki zmówiły GRATULACJE MAMCIE

Ale jestem zmęczona...mała od 13 wojowała a jak udało mi się ja uspać i poszłam wkońcu jeść obiad to zadzwonił domofon i głupi listonosz mi ją zbudził 😠 wzięłam Dziecinkę na ręce owinełam w kocyk i poszłam jeść a moja teściowa do mnie DAJ MI JĄ więc mówię spokojnie że sobie poradze i niech będzie u mnie na rękach bo zaraz zacznie płakać a ona do mnie z tekstem PRZECIEŻ JEJ NIC NIE ZROBIĘ i wyrwała mi ją z rąk 😠 oczywiście rozpłakałam się bo jestem już zmęczona i Jacek zabrał jej małą która oczywiście już płakała a teściowa JA CHCE DOBRZE A JEJ ZAWSZE ŹLE!
Zaczyna się chyba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonka dasz rade jak ja dalam rade przez 2 tyg z dwiema mamami a teraz codziennie tesciowa wpada do mnie przed poludniem na 2 godz to spoko, ale masz racje mow otwarcie co czujesz bo ja raz sie odwazylam i wygarnelam jedej i drugiej i tesciowa juz wie ze ja tez mam cos do powiedzenia i chyba zrozumiala czyje jest to dziecko. wierze ci ze jest ciezko bo za duzo na raz tzreba ogarnac zmeczenie bol dziwne mysli no i w ogole jak sie nazbiera to czlowiek robi sie malusi w calej tej sytuacji. ja odkad jestem sama radze sobie o tysiackroc lepiej jak mialam 2 mamy do pomocy wiadomo gdzie kuchare 6 .... trzymam kciuki za Was masz oparcie w mezu wiec napewno bedzie wszystko dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze noc piękną miałam a od 10 non stop cyc i chwila spania jakieś 30 min, albo kimanie dłuższe z cycem w pysiu, więc miałam 7 godzin uziemienia. Wczoraj nastawiłam się na maksa na ściąganie pokarmu i w butlę, a dzisiaj znajoma wyskoczyła mi z tworzeniem więzi- spłakałam się i wróciłam do cyca. Cholera co robić, co robić?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MORPHI ja wyszłam z założenia że nie będę nikogo o nic wypytywać bo każdy mówi co innego i robią mi mętlik w głowie przez co się denerwuję. Ja karmię i cycem i butlą jak mam nawał pokarmu i muszę odciągnąć a wylewać nie będę bo mi szkoda,mleczko traktuję teraz jak złoto. Jestem w szoku jak po porodzie się zmieniłam byłam inaczej do wszystkiego nastawiona (karmienie) a teraz jestem taka szczęśliwa jak Mała ssie mi cycusia i tak słodko obie zagląda tym obłędnym wzrokiem 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dokladnie nie ma co sluchac ciotek dobra rada 😠
co to za wiezi jak np karmie piersia i jest super a za troche maly ma kolke trwajaca ponad godzine i drze sie bidak w nieboglosy a czlowiek wychodzi z siebie i najchetniej wszystko by rzucil puscil wiazanke i wyszedl trzaskajac drzwiami 😉
samo to ze jestes z dzieckiem opiekujesz sie nim przytulasz calujesz kochasz to sa wiezi a nie ssanie cycka tym bardziej ze po paru mieisacach przestanie sie karmic i co wtedy wg kolezanki koncza sie wiezi? przestajesz byc matka czy jak? glupie gadanie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
morfi ja tez sciagam mleko moje i daje małej w butli bo ona ma jakies jazdy ostatnio i nie chce ssac cycka, ale dzisiaj jej przeszlo chyba bo nawet na 10 minut sie zassala do cyca 🙂
nie słuchajmy "mądrego"gadania innycH
PAMIĘTAJMY DZIEWCZYNY MĄDRE SŁOWA : SZCZĘŚLIWA MAMA TO SZCZĘŚLIWE I ZADOWOLONE DZIECKO !!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewuszki Lenci schodzi skórka na łapkach i stópkach...Wasze maluszki też tak miały?? To są jeszcze resztki z pobytu w brzuszku??

5 minut temu LENCE minął tydzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonka smaruj tym czym w ogole pielegnujesz corcie. ja np kapie w oilatum i mam tez krem nawilzajacy z tej serii wiec tym smarowalam, po 2 dniach lapki gladziusie 🙂
na spiocha ubralam malego i weranduje w pokoju a w gaciach ma takie kupsko ze hej chyba spiochy mu przemiekna zaraz 🤪 ale zal bylo mi go rozbudzac zmiana pampersa gorzej jak sie odparzy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny a mialyscie tak na samym poczatku po powrocie ze szpitala ze wstajac i robiac kolo dziecka nie wierzylyscie ze to wasze szczescie, bo ja przez jakis czas nie moglam uwierzyc ze juz jestesmy rodzicami i dopiero od niedawna jestem tego swiadoma 🙂 no czas leci jak szalony jeszcze troszke a bedziemy sie chwalic pierwszymi zabkami kroczkami urodzinami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morfi ja karmie butelka-tak wyszlo i absolutnie nie czuje sie gorsza Matka ...
nikt mi nie wmowi, ze glebsza wiez z matkami maja dzieci karmione cyckiem ...
liczy sie okazywanie milosci, czulosci, troski, dbalosci o Malenstwo
licza sie przytulanki, mizianki, dotykanie, glaskanie itp itd
a nie sam fakt, ze dziecko bedzie wisialo na cycku ...
Twoja dzidzia bedzie szczesliwa majac szczesliwa, spokojna i niesfrustrowana Matke
a nie przez to, ze bedzie wisiala na cycku ...

ilonka moja tez tak miala ...
przestalam uzywac niedrapek, zostawilam jej gole lapki, skora zaczela oddychc i problem sie skonczyl 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj Oliwiaczek bedzie mial jutro 3 tyg 🤪

emi a mam pytanie do Ciebie ... jako rodzacej sn mniej wiecej w tym samym czasie co ja 🙂
jak duzo chodzisz to tez masz takie nieprzyjemne uczucie w kroku ?
w sumie to nie wiem jak to okreslic 😮 ciezko sie chodzi itp
to znaczy ja czuje, ze jeszcze chyba te wszystkie kosci ( miednica i te sprawy ) mi sie nie zeszly czy cos w tym stylu 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...