Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kirrke trzymam kciuki zeby szybko poszlo
a ja mam inny problem po porodzie sn...
nie moge utrzymac siku nie czuje ze pecherz pelny jest czasami i jak juz zaczyna mi leciec to nie moge powstrzymac i sikam w majtki ☺️ ☺️ ☺️ ☺️, dobrze ze podpaski nosze chciaz wczoraj i tak osikalam siebie wstyd normalnie a weekend w szkole... 😞kruszynke bede musiala moja zostawic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia okropnie gdyby nie polozna znajoma to bym umarla tak
mialam skucze a zero rozwarcia po kroplowkach rozwrcie na 4 i stanelo ja z bolu dostalam drgawek i zemdlalam
podali tlen i zawolali anestezjologa dostalam znieczulenie i juz po 15 min ulga pomyslalam ze teraz to juz z gorki czekalam 3 h i wkoncu rozwarcie na maxa oczywiscie caly czas maial podlaczona oxy
skurczy nie czulam tylko parcie delikatne na stolec i wtedy parlam 2 razy odlecialam oczywiscie
wkoncu przy kolejnym parciu nacieli mnie i wyszla moja Niunia.
Moja radosc trwala krotko lozysko nie chcialo wyjsc czekali 25 min wkoncu zdecydowali na blok operacyjny narkoza i wyjmowali lozysko. Obudzilam sie na sali i niestety mala dostalm dopiero na drugi dzien. To byla tragedia dla mnie.
Najlepsze jak anestezjolog przyszedl i pyta czy gdyby bym 2 porod czy bym sie zdecydowala na znieczulenie a ja do niego glodnego sie pan pyta czy che chleba? 😁
Nikomu nie zycze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha 😁

my dzis idziemy na na nauki przed chrztem, zostawiam malego z tesciowa 🥴 kupilam laktator porzadny to chyba odciagne i w razie wyjca babcia da z butelki, wczoraj pojechalismy do reala na zakupy i maly zostal z moja mama i mialam mega stracha ale w koncu pierwsze wyjscie bez dziecka moze powodowac obawy, ale wrocilam na pore karmienia wiec mleko w butelce nie bylo potrzebne chociaz zostawilam 😁

moj przytyl 800g w 15 dni od wyjscia ze szpitala zobaczymy ile teraz bedzie wazyl, nastepna wizyta we wtorek i musze jeszcze profilaktycznie zrobic badanie moczu malego, wczoraj kupilam taki workowy pojemniczek i jutro chyba bedziemy uchwytywali mocz malego 😜

co do usg bioderek jestemy zapisani dopiero na 16 czerwca i maly bedzie mial ponad 11 tygodni , kuzwa a dzwonilam prosto z auta jak wyszlismy ze szpitala, chyba tez zrobie prywatnie 😠

zrobilam pranie, czeka mnie prasowanie ale to po naukach, maz zaraz jedzie do reala bo od dzis promocja pampersow za 43 zl duza paczka, wiec wysylajcie swoich 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przesłała mi mmsa ale ja go puśl=ciłam Agattcie bo nie mam mozliwości wklejenia.

Sebastian Ksawery - przyszedł na swiat dzisiaj o 9:45 przez cc.
Waży 3850 i ma 54 cm.
Teraz dochodze do siebie.
Pozdrawiam Kahna z Brzuszka

youpiiiiiii 🤪 🤪 🤪
GRATKI KAHNA

Agatta wklej fote jak dasz radę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julka - sliczności nam tu prezentujesz 😆
co do zwieracza to ja juz drugiego dnia po porodzi mogłam zatrzymać strumień moczu.
może nie bede posikiwać przy kichaniu w przyszłości.
ćwicenia koegla u mnie poskutkowały 😁 😁
a co do krwawienia to ja mocniej, jak np. mały płacze albo się przystresuję.
wysiłkowo staram się nie sprawdzać bo mam surowy zakaz, ale pewnie też by źródło wybiło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajnie ze promocja ale w moim miasteczku nie ma reala 😠a wlasnie paka nowa by sie przydala 🙂
mia sama slodycz 😘
kahna gratulacje czyli jednak sebastian ksawery brawo 😘 w takim razie trza by kompcik jabluszkowy na te okolicznosc spic 😜 jeszcze tylko 2 porody i robimy kwietniowkowa impre mamuskowa 🤪
poki maly spiocha lece przejzec notatki uczelniane i moze drzyzge podgladne 😉
no ja juz mam za soba wyjscia bez dziecka najczesciej zostaje adas z tesciowa czasem z moja mama za kazdym razem ten sam niepokoj i wszedzie widze oczy mojego synka i non stop zerkam na telefon sprawdzic godzine i czy czasem nikt nie dzwonil, mozliwe ze w poniedzialek bede musiala go zostawic na 6 h dramat dramat dramat 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaronek 😘 jaki fajniutki 😘
wiecie tak patrze na niektore foty waszych dzieci i ja jeszcze nie zakladalam malemu ubranek przez glowe wszystkie mam rozpinane a zapomnialam o fajnych bodziakach wciaganych, rozumiem ze najpier glowka potem raczki sie zaklada ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też mam sranie jak mam coś przez głowę nałożyć ale mój bartek stwierdził, ze mam się nie bać i juz bo przecież ciaśniej jak w kanale rodnym to mieć nie będzie podczas zakładania 😁 😁 i że na pewno krzywdy mu nie zrobie.
no i już mniej sie dygam a właściewie nie dygam w ogóle 🙂
tak, najpierw główka, potem łapki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wkleiło sie 2 razy to moze w takim razie zrobie edycję i fotkę strzelę z wczorajszej kąpiółki
[URL=http://img80.imageshack.us/i/kpiel.jpg/][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/2883/kpiel.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...