Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mój znów śpi choć próbowałam go trochę przetrzymać. pewnie znów obudzi się o 3-ej i dsa mi popalić bo będzie marudził, cysia wołał i nadmiar ulewał, zesra sie do tego ze trzy razy po dwa razy a nad ranem padnie jak kawka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
też się zastanawiałam nad zostawienie kikuta, lubię takie różne pamiątki...
test i opaskę ze szpitala też zostawiliśmy na pamiątkę 😜

a w temacie spacerów - karmiłam już na ławce i na zwalonym drzewie w lesie, nie krępuję się. Pieluchy jeszcze w trasie nie zmieniałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😜ja też chyba nie miałabym oporów z karmieniem przed szeroka publicznością. tylko narazie karmiłam na leżaco i na poduszce. tak z ramienia nie i myśle,z ę bardziej krępowałaby mnie moja nieudolność niz pokazanie cyca bublicznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my zawsze na spacer leziemy po najedzeniu i rekord to 4,5 godziny bez jedzenia byl 🤪
maly wyspany do kwadratu ale my z mezem wypluci od chodzenia bylismy 🤢
musze sobie skolowac jakas mame z wozkiem bo te samotne spacery na tygodniu troszki nudnawe sa 😉 a wysyp mam z pojazdami w godzianch 12-14 bardzo bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czy moge mieć nawał pokarmu w 10 dobie??????
normalnie cyce, jak kamienie i jakieś gruczoły w środku.
uczucie kłucia w kilku miejscach.
jak coś to TT pójść musi w ruch i kolejna porcja do zamrażalnika 😉 😆

ależ ten mój syneczek tnie komara no!!!
znów nocka z głowy będzie pewnie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta też byłam w szoku 🤪 ale pewnie niejedna z nas by się tak zdziwiła teraz, gdyby ktoś profesjonalnie pomógł dobrać cyckonosz 🤔

Anka nie strasz 😮 ja tak miałam gdzieś w 5 czy 6 dobie...mogłabym cycem zęby komuś wybić, takie twarde były 😜 😉 😁

Morfi bo w kupie raźniej 😉

pieczemy murzynka i będziemy zaraz oglądać "U Pana Boga za Miedzą" 🙂 wszystkim Wam życzę równie udanego wieczoru 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witamy porannie z Majeczką 🙂

ja pomimo że nie piję żelaza to twradziele walę okropne i do tego raz na 3-4 dni 😞 podobno tak jest przy karmieniu piersią

biszkopciki do herbatki mniam mniam, uwielbiam waniliowe z biedronki i odkryłam także w biedronce pyszne maślane ciasteczka w kształcie misiów w takim okrągłym sporym opakowaniu pychotka 🙂

pepol zachowany razem z opaska z łapki 🙂

wczoraj byłam w szperaku, sukienusia piekna kupiona ale dopiero załozy na nastepne lato 🙂, ale spodenki i rampersa na szelkach na to kupiłam, kiedyś foty wkleje jak ja wystroje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam!
nocka super ale dzien zapowiada sie hmm nieciekawie 🤢 moj syn nie rozumie ze trzeba troszke pospac coby mama mogla dom ogarnac siebie ogarnac a nie wiecznie nosic czy bujac jestem bezsilna jak wiem ze maly ma sucho jest najedzony a mimo to steka 🤢
udanej soboty zycze my dzis mamy imieniny 2 babc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo 🙂

ale mam humorek 🙂 cała noc przespana nie licząc karmienia 😉 i to u siebie w łóżeczku a ja mogłam potulić się do Jacka 🙂 cała łóżko było nasze 🙂

mykam się uporządkować 😉

miłej sobotki 🙂

aaa....dziś mamy pierwsze wietrzenie na balkonie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...