Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc i czolem 🙂

ale leje 🤢

nocka super
Mala dostala mleko o 24 i spala do 6.30 🤪
teraz juz nie spi bo jakis katar podlapala i noskiem ciagnie ...
czekam na Konrada bo on jest specjalista od fridy 😉

no to widze, ze nie tylko moja wieczorami marudna ...
dobrze wiedziec, ze nie tylko u nas Malolat fochy strzela 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 😆
no i niestety Guti wczoraj nie zasnął już i zakończyło się na cycowaniu
w ogóle słabo spał w nocy, ale zwalam to na szczepienie

strasznie leje 😞
mam nadzieję że da się jednak potem pospacerować

Iskra - kciuki za ten pierwszy ząbek!
niech szybko wyrasta i już nie męczy Emilki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja po akcji wielki płacz, darła się pół godziny 😞
zaczeło sie od tego ze baba przyszła wode spiasywac i zamiast raz zadzwonic dzwonkiem i czekac to ta powiesiła sie na nim az otworzyłam drzwi i Majki pierwsza drzemka trwała 15min a nie 40 😠 potem była taka nieswoja i dała koncert a mnie boli lewa reka z łokciu, wyłam razem z nia i ja nosiłam. wkońcu super lezaczek sprawił ze zasneła. nawet pazury jej obcięłam

Kciuki trzymam za Emilke niech zabal szybko wyłazi!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂

Iskra kciuki za ząbek zaciśnięte trzymamy 🙂

u nas też mlekozy w nosie i dźwięki młodego wieprzka co jakiś czas 😉 młode po wycieczkowaniu wczorajszym pospało od 22 do 5 rano 🤪 od 5 do 7 taki kiepski sen z miaukami. szkoda tylko, że matka nie zdążyła się wyspać, bo się z ojcem na kanapie do 1 kokosiła ☺️ 😉 teraz trzącham Matyśkę nogą w bujaku i piszę do was 🙂

pogoda średnia na jeża, spacer chyba tylko krótki jakiś...a ja się wybieram do jakiegoś lumpeksu poszukać spodnie na teraz, bo, oczywiście mam nadzieję, że w obecnym rozmiarze długo nie zostanę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie to takie charczenie jest ...
moze rzeczywiscie u nas to tez mleko 😮

o Sztunia to my mamy takiego listonosza co o 6 rano przychodzi i wisi na dzwonku 😠
Konrad juz go kilka razy opier ... ale facet ma to chyba w dupie
bo za kazdym razem jest to samo ...

Ania78 ja tez wlasnie noga bujam i pisze 😁
... a jesli chodzi o sex to wczoraj stchurzylam ☺️
i w ostatniej chwili spod Meza ucieklam 🤪

no nie - ta pogoda jest tak fatalna, ze nawet nie da rady z wozkiem wyjsc 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w ten straszny pochmurny dzień

Emilkę Iskierkową tulimy bardzo mocno, żeby ząbek szybko wyszedł..
Za Areczka kciuki mocno zaciskamy, żeby nam rósł chłop jak dąb

Ksawierek już ma stały plan nocny..kąpiemy go o 21, bo i tak zawsze zasypia o 22, nawet jak wcześniej go myliśmy..dostaje mlesio i śpi do 3..potem szybka pobudka na flaszkę i zasypiamy znowu..no i budzimy się ok 7..

My się zaraz ubieramy i jedziemy prababcię odwiedzić..może nas nie zmoczy 🥴

Wiecie co, tak myślę że Pentelka to powinna dać nam jakieś rabaty, bo my kwietniówki to już hurtem u niej zamawiamy... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ja mam krzywy kręgosłup a Majeczka coraz cięższa no i czasem jakiś ucisk mi się zrobi i boli 😞
zrobiłam sobie mini drzemkę i biorę się za prasowanie
ja wczoraj byłam w lumpie, fajowskie koszulki sobie kupiłam i piękny zółty sweterek, Majce tez fajne rzeczy tylko że większe zakupiłam, tam babka też ma stoisko z biżuterią, oczywiście nową 🙂 i kupiłam sobie piekne kolczyki x2 🙂
z duszeniem u mnie licho, wczoraj było, niby przyjemnie, ale po całej akcji myslałam że mnie rozerwi od środka chyba pójde do lkarza 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurza twarz...ale pogoda za oknem!..no typowo letnia,cholerka 😮

ja sie nigdzie nie ruszam z mała...jakos moze zleci dzien,dopiero teraz zasneła od jakiejs 7ej,wiec chyba pospi z 2h,cobym chociaz obiad naszykowala no i..paznokcie odmalowała...

ad.pampersów 3,ja tez mam wrazenie,ze pupka w nich jakby przemoczona,nie jest mokra,ale wrazenie chlodu..zakupilam 160szt bo promocja byla w tesco 2 paczki za 85zł..coz trzeba wykorzystac..mam tez paczke huggiesow ale jeszcze ciut duze,niby od 5kg,ale siegaja prawie do sutków he he
mam ochote sprobowac tych z biedronki dada,ale boje sie ze bedą tak samo grube jak GaGa z tesco i smierdzace...Iskra jakie są??

wczoraj byl u mnie mały cudzik..otoz po kapieli wzielam małą odrazu do pokoju,aby ją oporzadzic(do tej pory robilam to rowniez w lazience na przewijaku) i zeby nasmarowac jej plecki oliwką przerzucilam na brzuszek..i co?!?!?!nie plakała,a dodatkowo odrazu główka wysoko w gorze,na łapkach!!dlugo jej nie trzymałam,zeby nie zniechecic,ale radosc moja była wielka,widok bezcenny 🙂 Ze ja na to wczesniej nie wpadłam...a musze wyjasnic,ze do tej pory kalinka jak tylko znalazła sie na brzuszku,krzywiła sie, sliniła flanelke a główki nie chciala podniesc...
wczoraj bylam w kinie...film "kwiat pustyni"!! laski,ryczałam jeszcze cała droge do domu..a w nim poklocilam sie prawie z andrzejem,bo stwierdzil ze przesadzam,ze "takie mają obrzedy w Somalii i juz" tzn,obrzezanie juz trzyletnich dziewczynek..kurwa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć z "rana". ja dziś nie zyję 🤢
w nocy juz czuam, ale jak sie obudziłam to myślałam, ze zejdę:
TAK MNIE KURWA BOLI PRAWY CYC, ZE TO PORAŻKA !!!!
Nie wiem o co chodzi, wczoraj było ok. a tu nagle taki ból.
boli mnie tak od góry, pod spodem nic.
ani zadnych grudek nie czuć, ani nie jets gorąca, ani opuchnięta, ani czerwona, ani twarda.
nie wiem coto. jeno jets pewne - boli przeokropnie i nie wiem co zrobić.
do tego od jakic 2 godzin rozbolała mnie głowa i muli mnie niemiłosiernie a maluch akurat wymyślił sobie, ze będzie męczył stolca i tak przysypiałam nad nim z bólem głowy i cyca, masujac brzuszek i trzymając smoka w buzi naprzemiennie z moim cycem aż sie zesrał.
ale to nie koniec, dalej go cos męczy, jakieś bąki bo pryka, teraz chwilkę zasnął ale pewnie wystrczy mały bodzieć i się obudzi 😲
a ja bym chciała tak sie wtulić w to małe ciałko i kimnąc obok.
musiałam wam tu naskrobać bo klapi mnie jeszcze prosiła zeby was pozdrowoć bo brzuch jej nie działa a wyjeżdża. zaglądac będzie bo będzie miała net nad morzem.

miała któras z was taki problem z obolałym cysiem?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam z trzygodzinnego spacerku 😉
Nie padało, ale zmarzłam jak cholera 😠
Młody opatulony, więc jemu było cieplutko 😜

Ramka - gratki dla Kalinki 🤪
Mój synuś też zazwyczaj beczy na brzuchu 🤨 i sporadycznie jak ma mega wspaniały humor to główkę podnosi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój malinowy kovcyk z pentelki jest mniejszy niż pozostałe 😞
sprawdzałam i powinien być większy. 🤔
do tego pogoda barowa - delikatnie mówiąc i smut gwarantowany.
kręgosłup mi siadł, nadgarstki bolą gorzej niż w ciaży, kolana, kostki i czasem flaki w brzuchu.
do tego tak i sie GŁOŚNO przelewa w brzuchu po tej ciazy, ze chyba sąsiedzi słyszą ☺️
też tak macie??? czy to minie bo niefajne to jest jednym słowem 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka73 - ja miałam takie ataki bólu jak ty, bez grudek i czerwoności. Bolało samo z siebie ale jak dotknęłam to jeszcze bardziej. Przechodziło po kilku przystawieniach młodego.
A masz brodawki takie jakby polakierowane? To objaw zakażenia grzybicznego i też może tak boleć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...