Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nadinka prześliczna i uśmiech ma jak gwiazda filmowa 🙂

Aronek nasz kwietniowy przystojniak 😘

zaraz zapodam fotkę z chustowania 🙂 a zdziwiłam się, bo młoda po jakiejś godzinie zaczęła mi w chuście kwękać...ale to pewnie dlatego, że u nas duszno i pić jej się chciało 😮 a wasze maluchy cały czas w chustach cicho siedzą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc mamuski, wczoraj nie moglam wejsc na forum , nie wiem czemu,
dzisiaj bylam w szkole i jestem wypompowana, spadam cos zjesc i mala przytulic
pozdrawiam , fotki dzieciakow superowe, agatta sasiadka sie nie przejmuj, mi mowia teraz ze sie strasznie w ciazy spaslam i wygladalam jak slon, tak powiedziala sprzedawczyni mojemu ojcu w sklepie 🙂
a ja 19 kg juz mam w dol i zostal tylko 1 kg sprzed ciazy ale ja chce jeszcze 10 kg spasc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ohoh chrzciny na tapecie.
my planujemy na swieta bo wtedy rodzina z zagranicy przyjzedza i tak bedzie ekonomiczniej niz jakby dwa razy latali.

aaa poyczylam sie na plazy ale to troche nir to samo.
Bo Hania śpi to do niej zagladam, nie śpi to trzeba podać zabawić, o ona to juz ciekawskie stworzenie.no iw yprawa nad morze z tymi wszystkimi bambetlami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurczę dziewczyny czy Wasze dzieci też wpadają w histerię po kąpieli, bo nasza to aż tchu złapać nie może tak płacze i bordowa się robi. Za każdym razem tak jest. Dzisiaj dłużej kąpałam niż zazwyczaj, pływała ze mną w wannie- nie pomogło niestety. Po ubraniu wystarczyło na ręce wziąć, przytulić i dziecko odleciało. Serio mam złote dziecko tylko te po kąpielowe akcje mnie dobijają 😞 😞 😞 A może macie jakiś patent na to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata sąsiadką się nie przejmuj skoro o Tobie mówi to ciekawym tematem jesteś wiesz że żyjesz ja wychodzę z takiego założenia 😆 ja całe życie wyglądam jak słoniczka rusałka i mam to w nosie jak sie komu nie podoba to niech nie patrzy
my Arusia w końcu chrzcimy w sierpniu będzie w garniturku do spowiedzi nie chodzę od 7 lat bo nie dostanę rozgrzeszenia z powodu rozwodu w końcu jestem niewierna zasadom kościoła lepiej było jak chłop lał mnie i dzieci a ja miałam cicho siedzieć, nie mamy dodatkowo z Piotrkiem ślubu ale ksiądz nie robi żadnego problemu
mój aniołek przechodzi samego siebie wyjca połknął jak nie wiem oby do 23 tatuśko wróci i przejmie pałeczkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja też ma wyjca. ale to chyba ze zmęczenia, bidulka zasnąć nie może...jak się wyryczy to jej lepiej pójdzie, zawsze tak ma. po płaczu pada jak kawka i tak jej się dobrze śpi 🤪 a ja wyrodna matka siedzę obok i nie tulę, nie pomagam ☺️ ☺️ ☺️

Kasiaa ja kupiłam taką:
http://cgi.ebay.co.uk/NEW-Moby-Wrap-Hip-Back-Carrier-Baby-Sling-BURGUNDY_W0QQitemZ280516244614QQihZ018QQcategoryZ100982QQcmdZViewItemQQ_trksidZp4340.m444QQ_trkparmsZalgo%3DCRX%26its%3DC%252BS%26itu%3DSI%252BUA%252BLM%252BLA%26otn%3D5%26ps%3D63%26clkid%3D7541124762561428968
tylko w innym kolorze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia to ja nawet nie wiedzialam, ze TY az TAKIE pieklo przeszlas z EX 🥴
wspolczuje bardzo ...
ale to prawda kosciol zaakceptuje, ze Maz Zone tlucze a rozwodke to juz nie
porypane to wszystko
mojej kuzynce to slubu dac nie chcieli bo juz dziecko miala
co prawda mieszka pod Trojmiastem czyli wlasciwie juz na wsi
a wiadomo jak na wsiach - ksiadz rzadzi i tyle

... no wlasnie przed chwila wykapalam moja i tez jakis placz pokapielowy zaliczyla ... czasami tak ma ... tylko, ze u nas ja wiem dlaczego - po prostu karmie ja po kapieli i czesto jest juz glodna i z glodu piszczy ... teraz bujam noga na lezaczku a Maluch spi 🙂
zaraz wrzuce do lozeczka i bede miala wolne 🤪
Meza w domu nie ma ... ze tak powiem - mielismy dzis BARDZO burzliwy dzien 😉
to i pojechal do kumpla zaimprezowac
i dobrze, mam spokoj ...

cholera wlosy zaczely mi wypadac
chyba sobie to dzis wykrakalam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny moze przyjmiecie nowa do pogawedek:> ja urodzilam 29 marca wiec prawie juz kwiecien 🙂
Morphinum jezeli moge cos poradzic to moze sprobuj zaraz po kapieli owinac mala mocno recznikiem zeby bylo cieplutko ja mialam ten sam problem i pomoglo wladnie owijanie recznikiem a dopiero po chwili wycieranie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula witaj 🙂

oj Monia, jak dobrze, że sobie poukładałaś życie bez takich atrakcji jak EX 😘

mój wyjec powył w samotności, ale bez widowni dosyć szybko skończył 😉 mamusia więc poszła, dostała serię uśmiechów, dała cycusia i maluch padł 🙂 za jakieś pół godzinki biorę ją do kąpieli, potem znowu cyc i śpioch, miejmy nadzieję do 4/5 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to super mam nadzieje ze pomalu sie polapie kto jest kto i jaka ma dzidzie 🙂 moja mala juz wykapana i wlasnie grzecznie zasnela mam nadzieje ze pospi do rana 🙂 bo ja wlasnie mam taka wygode ze Martusia idzie spac miedzy 21 a 22 i budzi sie o 5 lub 6 na karmienie i dalej spi do 9 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha 😁 nie bylo mnie 6 dni ale zyje, prace mgr pisalam, wczoraj oddalam, dzis wracam do lask netowania a 15 lub 16 lipca prosze o kciuki jak bede sie bronic 😉

mlody dzis marudny jak nie on, chyba ma skok rozwojowy, ryk i ryk byl, teraz wykapalam i spi juz godzinke, mam nadzieje ze pospi jeszcze przynajmniej ze dwie.

ostatnio pisalam ze dalam mu sztuczne mleko, ale bede musiala zmienic nan1 na cos innego, bo dwa razy dalam mleko z butli i dwa razy mlody wymiotowal po nim, no a moja mama musi go czyms karmic jak pojade do lodzi sie bronic, bo watpie zebym tyle uciagla przez te 3 tygodnie, mamy butlowe co polecacie ( oczywisice jak pojde do lekarki to sie jej tez zapytam 😉

a tak w ogole ogladam mecz

aaaa i Igorek dzis po kapieli przewrocil sie z brzuszka na plecy dwa razy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...