Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc dziewczyny kurde ciezko nadazyc z czytaniem tu u Was 🙂 ale mysle ze jakos dam rade 🙂 widze ze nie tylko moja mala bedzie podziwiac dzisiaj pedzace samochody i chyba nawet mowa o tym samym rajdzie 🙂 Martusia jak wstala o 8 to caly czas teraz gada ja juz odpadlam a ona dalej takze teraz tatus z nia chwile pogada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Mamulki 🙂
Witam Nowa Mamusie 🙂

Sluchajcie jak sie zmienia mleko to po jakim czasie widac roznice chodzi o modyfikowane mieszanki
ja nie wiem ale moja od wczoraj zero prezenia no ale chyba przesadzm sadzac ze to mleko jej sluzy nie wiem juz chyba chce poprawy i se juz wmawiam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

Majeczko i Aronku sto latek w zdrowiu i bez boleści kolkowych 😘

Morfi jak Cię suty bolą to się nie czaj, tylko kup te kapturki! to rewelacja jest! sama wypróbowałam - małej nie robiło różnicy, a nawet śmiem twierdzić, że wolała z kapturkiem jeść 🤨

nocka niby ok, ale pogoda przymulona i czuję się trochę niewyspana. dodatkowo boli mnie brzuch, jak na okres i tak dziwnie w środku 😮 jakby mi się szyjka rozwierała - dokładnie takie odczucie. wzięłam już paracetamol, ale średnio pomógł i tak się trochę jakby męczę a okresu niet. a jak u was z tym badziewiem? wrócił już?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry

Witamy nową kwietnióweczkę - Paullę 😘
Dzieciaczki wszystkie cudowne, jak zawsze i wszędzie 🤪

Mąż mi wczoraj wieczór zepsuł. Po grillu (gdzie obżarłam się jak świnia) pokłócił się z moją mamą, że za często małego odwiedza. Żeby jeszcze zrobił to dyplomatycznie, ale nie!! Poleciały teksty, że się wpierdala i takie tam. Gdzie to nie prawda, bo mama bardzo mi pomaga jak mąż w pracy cały dzień i wraca dopiero koło 19.
Zrobiłam mu potem taką awanturę, że aż mu się głupio zrobiło. Z tego wszystkiego walnęłam jeszcze redsa na koniec dnia i wypaliłam papierosa! A już tyle nie paliłam od początku ciąży!!

Teraz pojechał błagać o wybaczenie z kwiatami w ręku. Śmiesznie to będzie musiało wyglądać. Klękający zięć przed teściową.

Jak wróci to jedziemy z małym gdzieś na łono natury, taka ładna pogodA 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam gorraco jak dzisiejsze slonce!!
choc chyba nikogo nie ma...no i dobrze,znaczy ze dotlenianie w pełni..ja przerwa na obiad wiec jestem...
u mnie okresu ciagle brak...ale jak to jest ?poki sie karmi cycem to nie ma??

a propo brzucha...wiecie co..albo schizuje,albo czasem czuje ze mi sie brzuch rusza,oczywiscie tak delikate albo cos w nim...przeciez macica to sie chyba juz obkurczyla co?juz kilka razy przyuwazylam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anielka rozkoszna jak kupidynek, a Ksawi jak lord w tym leżaczku 🙂 zaiste powiadam wam, że najpiękniejsze na świecie są NASZE kwietniowe dzieci 🤪 😁 😁 😁 😁

ja też okresu nie mam. tylko mnie tak brzuch boli, jakbym miała 😮 może teraz będą u mnie niewidzialne 🙃 😁 😁

ale jestem zamulona...szok. małż mnie wkurzył, bo mówi, że czasem mu się nie chce zmienić małej pampersa...no, a mi się zawsze musi chcieć, bo przecież nie zostawię dziecka w gównie na pół dnia 😠 o matko te chłopy! Kahna czytam, że u Ciebie też jakieś krzyki były 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam ...
ale sie naszlajalysmy z Ania73 🤪
od 12 do 19 🤪
Mala juz wykapana lezy w lozeczku
mam nadzieje, ze szybko zasnie bo padam na pyszczek a nogi wchodza mi w tylek 🙂

Dziewczyny - Babka i Ksawi pieknoty 🙂

Morfi rampery rewelka !
jutro jade do tesco 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, powróciłam z lansu po parku i mam nadzieję, ze Agatta też juz dotarała do domu.
bite 7 godzin sie lansowałyśmy, ja to nawet naprzemian z jednym gołym cycem.
Morfi, rampery zajebiaszcze za taka cenę, to zeby skały srały ale jakoś musze je zdobyć 😆
a Babka na szczęscie juz nie będzie musiała bidna w te upały sie wsydzić, że na waleta siedzi w bujaku 😉 😁
Ksawi, też lubuje się w leniwej pozycji "na prezesa" 😁 😁
dobra, bo mecz jest i wiadomo kto zjebany, jak koń po łesternie będzie szykować kąpiel - MAMUSIAAAA!! 🤢
ale ja uwielbiam kąpać mojego królewicza, który akurat nie ma boleści 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...