Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jak słyszę że śpicie z maluchami do 11 to aż łezka się w oku kręci, ja wstaje 6-7 potem mała dzrzemka dwie godziny poxniej, oczywiście Mai nie moja no ale jak uśnie koło 12.00 to spi prawie do 17.00 z małymi przerwami na jedzenie i gadanie 🙂 zazwyczaj jest to czas spaceru więc jej to pasuje 🙂 a potem od 5 do 8 jest mega aktywna 🙂
martusia pogromca grzechotek 🙂
gratulacje dla naszych pociech 2 i 3 miesięcznych, niech rosna na potegę, pierdki puszczają, ślą uśmiechy, i żeby nocki przesypiały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo 🙂

NA poczatek gratki z okazji 2 i 3 miesięcy 🙂 u Nas dzisiaj też 2

Matka poddała się po płaczu do 12 🤢 i zdjęła tą cholerną pieluchę frejki a założyła zwykłe trzy tetrowe i Lencia odrazu usnęła. Biedne dziecko nawet nóżkami ruszyć nie mogło a pod pleckami gniotła ją ta końcówka twarda mimo że podłożyłam pieluszki.Nóżki miała takie strasznie czerwone otarte od brzegów.To jest jak deska twarde na pół złożon 😠 a a do tego jeszcz te szelki takie twarde ja nie wiem kto to szyje.

Idę myć Robaczka bo jak narazie to podziwia balona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia od 12 do 17 tez niezle

a ja to sie nie moge doczekac kiedy Oli przespi mi cala noc longiem
bede w szoku jak poloze sie wieczorem a obudze dopiero rano 🤪

z tymi pieluchami do dupy sprawa
my juz zaliczylismy 1 usg i bylo ok
mam nadzieje, ze teraz na nastepnym nic nas nie zaskoczy ...

ja to sie troche martwie bo Mala ma jeszcze pozycje z brzucha
czyli lekko wygina mi sie w prawo - taki polksiezyc robi
podobno jeszcze moze tak byc, ale ja juz sie tym stresuje 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałyście jak Wasze maluszki trzymają główki 🙂 moja swietnie sobie z tym radzi mimo tego że na brzuszku sporadycznie leży 😉 tak się martwię że przez te pieluchy będzie opóźniona w przewrotach na plecki lub boczki więc ćwiczę z nią na piłce i tak na golaska i wczoraj jak ją rozebrałam ćwiczyłyśmy i mama w brzuszek jej pierdziała ustami to tak się śmiała aż łezkę miała w oku 🙂 nasza pierwsza taka zabawa szaleńcza 🙂 tak się cieszyłam jak wariatka 🙂

Wczoraj byłam w tesco nakupowałam tysiące pajaców i bodziaków bo mają mega promocje 🤪 za pięć par body 17zł a pajace po 23zł 3 sztuki. No i jeszcze rampersika dorwałam ale ja ich nie używam bo jak jest gorąco to zakładam same body.Oczywiście moja teściowa skomentowała zakupy i powiedziała że tyle ubranek w szafie a ja kupuje i trace kase.Tylko szkoda że te ubranka są za duże albo niewygodne. Zresztą jej powiedziałam że mojemu dziecku ja żałować nie będę i wole sobie nic nie kupić a kupie Lenci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.
Wstaliśmy godzine temu i doczytałam tylko dziń wczorajszy.

Foty grejtowe, musze sie z wmai jeszcze raz spotac.
Widze ze kocyki pentelkowe super. mam tu jakies tesko w gdańsku ale szkoda mi pogody na łażenie po sklepach.ale jak moze bedzie brzydko to podjade.

Asieńka- strasznie ci współczuje. ale to Twoje dziecko i ty masz słowo ostateczne.Ty się nerwicy nabawisz albo depresje popadniesz. Poproś męża żeby zawze stał po Twojej stronie, a jesli macie różne zdanie omawiajcie je w zaciszu domowym. Pamiętam jak pisałaś o kąpiekach...też mi była strasznie przykro. Moja mama tylko 1 przyjechała bez zapowiedźi powiedziałam jej że nie może tak robić. Lepiej takie sytuacje dusić w zarodku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 😆

Emilka pięknie pozuje i ślicznie trzyma główkę; pozostaje mi pozazdrościć 😜 😜 😜

Asienka - trzymaj się, ja doskonale wiem jak trudno byc asertywną w takich sytuacjach, ale staram sie nie pozwalać na takie komentarze, mąż mnie bardzo wspiera, faktycznie jak pisała Klapi - ważne żebyście z mężem stali murem po jednej stronie a wszystko będzie łatwiejsze 😘
U nas dni różne; czasem maluch jak aniołek, aż jestem w szoku, zajmuje się sobą, leży grzecznie i się uśmiecha a czasami maruda cały dzień i nie da sie położyć samego na kwadrans.
Tak to już jest 😜
nie ma co się spinać, tylko zaakceptować że ma się dziecko takie a nie inne i kochać na maxa (chociaż czasem nie mogę się oprzeć i zazdroszczę innym mamusiom spokojniejszych dzieci... 😞)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Mamusie!
Hej Klapoucha 🙂
co tam u Was, dzieciaki widzę rosną pełną parą 😉
u mnie wszystko dobrze, jestem juz prawie na półmetku 🤪 w piaytek mam wizyte i bede miec USG połówkowe, troche sie boje, ale mam nadzieje, że wszystko z Michasiem jest OK i szybko rośnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilona - no nie pogadasz...
najpierw gazeta, potem podbijacie internet...
wszechstronnie uzdolniona mamusia 🤪 🤪 🤪

Gratki trójeczek i dwójeczek 🤪

Gut jeszcze nie obraca się z brzucha z prostej przyczyny jak sądzę - jak go położymy na brzuchu to jego jedynym zajęciem jest rozpacz... więc nawet chłopina nie próbuje się przekręcać 😞 A jak leży na plecach to cośtam próbuje i udaje mu się przekręcić na boczek 😉

Aquala - nie stresuj się kobieto, na pewno wszystko jest ślicznie 🤪 🤪
Tak tylko na wszelki wypadek trzymam kwietniówkowe kciuki! (a jak powszechnie już chyba wiadomo - one mają moc 🤪 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czy lapie zabawiki hmm jak ma je na brzuszku to sobie chwyci ale zeby ich poszukac to raczej nie przewaznie tez ja jej daje zeby chwycila 🙂 tylko zastanawiam sie dlaczego leniuch jeszcze sie nie kreci tylko lezy caly czas na pleckach tak jak ja poloze jedynie co to strasznie kpie nozkami i przesuwa sie gora dol 😁 dziewczyny trzymajcie kciuki zeby dzisiejsze szczepienie nie bylo zbyt bolesne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pograzona wiazaniem chusty powracam 🙂

Aqula
ja tez wierze z bedzie wszystko w jak najlepszym porzadku i rowniez trzymam kciukaski za Was 😘

Ilonka
no no piekniscie 😉 😎

Co do chusty to wlasnie sie pierze pierwsza proba Malej nie za bardzo ale
ja sie nie poddam chusta jest boska i wygodniej jest jak noszenie na raczkach no i przede wszystkim mozna cos porobic a tak 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agula będzie dobrze nic się nie martw.

Julcia masz racje nie poddawaj się...nie odrazu Kraków zbudowano

Założyłam małej z powrotem tą poduszke Frejki 🤢 ululałam na rękach i śpi w łóżeczku.Najgorsze jest to że w tej poduszce jest jej niewygodnie w huśtawce 😠 ale leżaczek już dziś będzie 🙃 to mam nadzieje że będzie ok.

Przypaliłam ziemniaki 🤔 gotuje teraz drugie ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
padł mi na klacie wiec i tak nic nie moge zrobic i pisze lewusem wiec sorki za byki.
nocka od 3-ej do dupy do tego stopnia, ze do 11-ej dogorywalismy z przerwami na płacz, cyca, tulenie i zmiane pieluszki 😞
jestem totalnie umeczona i juz nawet nie chce myslec, jak zmeczony musi byc Aronek 🥴
widze, ze chciałby spac, to go nap.... ten brzuszek.
nie wiem, czy mu wczoraj nie zaszkodziłam jednak ta sałata w knajpie ☺️

gdyby któras z was zamawiała ciuszki w kacperku to wezcie pod uwage, ze maja jakas zawyzona rozmiarówke.
do mnie przyszła dzis paczka z ciuszkami i te na 68 to chyba za rok beda dobre 😁 😁
podejrzewam, ze 62 od nich byłoby w tej chwili jeszcze za duze.
ale same ciuszki bardzo fajne, zwłaszcza moje ulubione moro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki dziewczynki, pewnie niektóre z was mnie nie kojarzą, ja tez miałam byc kwietnióweczką ale niestety inaczej sie ułożyło 😞
ale teraz wszystko jest w porządku, michaś ładnie rosnie, kopie mamusie i wiem, że musze wierzyc ze wszystko bedzie OK!!! i wierzę całym serduchem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...