Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ech, a ja mimo suwaczka mam doła bo nic nie czuję.
Jadę zaraz do przyjaciółki odebrać moją suczkę Pipkę po tygodniowej rozłące i nie mogę się doczekać kiedy ją zobaczę - oczywiście Pipę, nie przyjaciółkę :P
Strasznie się za niż stęskniłam - moja kochana kundelka ze schroniska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wam też tak okropniaście szybko rosną piersi ?? Bo moje to oszalały, ja zawsze byłam szczupła, więc biust miałam raczej taki sobie nie za duży, a teraz to przeganiam wszystkie moje koleżanki, które zawsze miały czym oddychać. Ostatnio kupiłam sobie nowy biustonosz, bo wszystkie sa namnie małe, i jak mója mama go zobaczyła to mówi do mnie: Ale wielki!! A oczy miała jak spodki 😁 Cholerka, jak tak dalej pójdzie, to w 9 mscu będę wyglądać jak dojna krowa 😉 Ale przynajmniej dzidziusiek będzie miał co jeść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basik wielkośc biustu nie wpływa na ilośc pokarmu 🙂
Ale ja też ciesze sie z wiekszego biustu i codze w bluzkach z dekoltem 🙂

Dziewczyny ruchy czuc ok 16- 20 tc lub z innego źródła 18-22 tc. Więc macie jeszcze czas.
Ja tez się nie mogłam doczekać. Ale widzę ze jest między nami np 2 tygodnie różnicy, a same wiecie ile sie dzieje przez 2 tygodnie w naszych bruchach?

Jeszcze chwila i będziemy tu pisać że chcemy sie wyspać ale kopniaki nie daja 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
znowu mi hormony szaleją...już nie jest mi smutno, ale mam mdłości od nowa i wzruszam się co pięć sekund, mniej więcej...

o biuście nawet nie wspomnę...albo wspomnę 😉 bo jest gigantyczny! chyba nigdy takich dużych i pełnych piersi nie miałam...na szczęście już tak okropnie nie bolą 🙂

idę wyjmować śniadanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 😉

to widzę, że nie tylko ja beczę bez powodu..od razu mi się milej zrobiło. Jeśli chodzi o biust to mój zawsze był zaliczany do tych większych, normalnie miałam 103cm w obwodzie ale teraz mam już 109cm, na szczęście waga w kilogramach nie rośnie, a wręcz przeciwnie nawet trochę chudnę jak dietę zmieniłam 😉

Pozdrawiam gorąco i miłej niedzieli życzę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
:laugh: klapoucha jakbym siebie widziała 😁 mąż mnie czasem nazywa Chaosem hahahha

kahna myślę, że płaczek wśród nas teraz nie braknie 😉

Basik...ale Ci fajnie!

a ja oczywiście już ryczałam dzisiaj, że mi tyłek rośnie (aż o 1cm się biodra poszerzyły) i mąż się popłakał ze śmiechu 😠

idziemy sobie do kościoła i na zakupy 🙂 miłego dnia śliczne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to spróbujemy wkleić zdjęcie naszego malucha w 9 tyg a jak mi się uda to może za tydz wstawię aktualne 🙂 już się nie mogę doczekać, to już tylko tydz 🙂 [img size=450]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/maly1.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...