Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej laseczki 🙂

widzę temat o szkole rodzenia wpadł 🙂 nas położna zapisała na marzec dopiero 🤔 ale może to dobrze 😉 do porodu niewiele czasu i może nie zdążę zapomnieć, czego mnie tam nauczą 😉
ale tutaj to tylko chyba 3 czy 4 tygodnie trwa 😞 oni tu w ogóle wszystko mają odwrotnie...

anka73 - też zamierzam coś takiego nabyć. tym bardziej, że tutaj nie ma zbyt wielu USG 😞 to mnie na pewno uspokoi...tylko jeszcze mąż się waha, czy to takie "niezbędne" 😉 ale myślę, że jak usłyszy malucha to inaczej będzie mówił 😉

od kilku dni tam mnie rwie w brzuchu czasem, że aż przysiadam...mam nadzieję, że to więzadła i moje cholerne zrosty a nic poważnego...

Bogusia, Ania - miałam ostatnio takie trzy dni, że mi nawet tabletki po głowie chodziły. wszystko przez hormony! aż ciężko uwierzyć normalnie...a najdziwniej to chyba facetom w takich momentach, bo dla nich to w ogóle kosmos...a my takie biedne, malutkie i nikt nas nie rozumie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mam taki typ osobowiści że się często wycofuję. Chowam się w swoją skorupkę i ciężko mnie stamtąd wydostać. Najlepiej żeby mnie ktoś na siłę z niej wyrywał bo jak się sklinuję to koniec. Chwiejność emocjonalna to w tym momencie moja specjalność. Poza tym zaczyna mi się totalne roztargnienie. Dzisiaj w pracy wydrukowałam sobie potrzebne materiały po czym za chwilę wrzuciłam je do niszczarki. Po prostu masakra.
Bobas się chyba zaczął panoszyć w brzuchu bo mnie od kilku dni pobolewa. Mój też jest jakiś "krzywy". Na pierwszej wizycie lekarz mówił ze to z lewego jajnika więc pewnie dlatego piłeczka robi się bardziej wypukła właśnie z tej lewej strony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie mam "krzywego" brzucha ale też jakby z prawej jest trochę twardszy.
te dziwne "ruchy" bo wciąż nie chce mi się wierzyć, ze to to, poczułam też tak pod pępkiem kilka cm i też to był taki szybki ruch, jakby kopniaczek tylko super delikatny, a nie jakieś przeciągnięte powowolne muśnięcie.
to co odczuwam jest sporadyczne ale jakby sie powtarza, nieregularnie i czasem ze 2 razy pod rząd czasem raz.
sama nie wiem, zgłupiałam już bo to moja 1 ciąża, nie jestem super szczupła ale też nie mogę powiedzieć, ze przy kości.
ależ ja jestem stara a głupia ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja widze ze placz skutkuje jak sie poplacze i zaczne stekac ze jestem zmeczona i pobolewa mnie brzuszek to nawet zlapie za reke i pocaluje ale tak pozatym to na wiecej romantyzmu liczyc nie moge, chociaz w sobote jak wrocilam ze szkoly moj maz zakupil mi w prezencie po 2 kg wiejskich gruszek i jabluszek pychota takie swojskie owocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia i Ania nie dajcie się hormonom! 🙂 jak to teraz łatwo napisać a jeszcze nie dawno sama wyłam do księżyca 😉

dziewczyny, ale mam apetyt na seks ostatnio 🤪
czegoś takiego to się nie spodziewałam normalnie 😉 mąż chyba też nie, ale nie narzeka hahahahaha :laugh: a jak tam u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja zabka odezwała sie 3 dni temu, to takie uczucie jakby ktos cie dotykał palcem w jakas czesc ciała od srodka, takie puk, puk,dziwne uczucie, poczułam to ponizej pepka jakies 3-4 cm po prawej stronie, teraz czasami tez sie porusza ale to nie jest ciagle, wydaje mi sie ze to zalezy jak malenstwo sie ulozy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiś kilku tygodni mój mezczyzna się zrobił nieco bardziej romantyczny. Jak się dowiedział o tych ruchach to od razu łapkę i ucho przystawiał żeby coś poczuć. Czasami mu się zdarzy wieczorkiem jak się kładziemy przytulić mnie i pogadać. Tak jest wtedy miło 🙂 Nawet proponuję wspólne kąpiele. Fajnie tak sobie poleniuchować we dwójkę w ciepłej wodzie. Odpręża mnie to bardzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no własnie tak to chyba czuje i jakby co nastepny dzien to mocniej.
co do sexu, to sni mi sie b. czesto, ze bzykam sie z kims i nie wiem kto to. czuje wtedy straszne podniecenie w tym snie ale jak sie obudze to czar pryska. 🤨
moze załoze Bartkowi worek na głowe to wtedy bedzie, jak obcy ze snu :laugh:
gdyby wiedział, to pewnie byłoby mu smutno. mam nadzieje, ze nie jecze głosno przez sen :X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi go szkoda bo ja tak ciąglę marudzę żę gruba jestem i spodnie na mnie nie pasują. A najgorsze to to że jak się uda to wyjedzie do pracy do Norwegi 😞 Wszystko dla dzidziusia, aby mu niczego nie zabrakło. Jak wyjedzie to się chyba zapłaczę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja suczka chyba ma ciążę urojoną. chodzi, jęczy, mości sobie i co dziwne daje sie przytulać. dzisiaj nawet spała mi w nogach co się nie zdarza bo nie należy do przytulalskich piesków.
przynajmniej ona mnie rozumie i mozemy sobie razem pojęczeć, a ja korzystam i przytulam się do niej ile wlezie.
wszystkim polecam. dogoterapia to supersprawa na doła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania dobre z tą torbą na głowie hahahahhahahahhahahahah 🙂 u mnie też zaczęło się od snów a potem nagle mąż się taaaaakie ciacho zrobił! 😁 dobrze, że masz pieska, który Cię rozumie 🙂 każda znajdzie w końcu swój sposób na doła...

Bogusia - współczuję, nie wyobrażam sobie, jak ja bym wyła...ale może nie na długo pojedzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówił ze jak wypali wyjazd to minimum 3 tygodnie i powrót ale pewnie bedzie dłużej siedział. Jakoś będę musiała to znieść. Trzeba się postarać dla bobaska. Jak coś to bedziecie mnie pocieszać 🙂
Dobrze że się tu zapisałam. Od razu lepiej na duchu się robi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuszki!!!Jutro mam wizyte u "g" już nie mogę sie doczekać,by znów zobaczeć nasze maleństwo na monitorze 🙂Jak Wy sie czujecie???Ja czuję sie świetnie od samego początku ciąży,czasami dopadał mnie ''ćmiący" ból głowy,ale i przed ciążą tak miałam,teraz jest już ok 🙂Pozdrawiam Was kobitki papapa:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam za 2 tyg. wizytę, ale mam zamiar wcześniej sama posłuchać bicia serduszka moim prezentem urodzinowym 😉
Bartek gdzieś doczytał, że może być ciężko zlokalizować serduszko bo bobofrut się na nas akurat "wypnie" i żeby mi to więcej stresu nie przyniosło niż pożytku 🤢
Już mi emocje opadły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co jestem u lekarza to mam robione usg,już chyba z 4 razy miałam,a w karcie ciąży mam wpisane ,że raz,dziwne to dla mnie,Wy też macie tak często usg???czytałam w prasie,że nie powinno sie wykonywać tego badania tak często,chyba,że ciąża przebiega nie prawidłowo.U mnie wszystko gra a i tak mam te badanie tak często,znajome moje(u tej samej "G" 😉 także miały co wizyte a jak sprawa przedstawia sie u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...