Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania współczuję strasznie! może naprawdę lekarz to dobry pomysł...

Ilona ta Twoja teściowa to durna jest, naprawdę! 😮

kurde, a ja też raz młodej głowę pod wodę zanurzyłam 😮 ☺️ oczywiście niechcący, ale Matysia przyjęła to na klatę bez zbędnych ceregieli 😉 to doszłam do wniosku, że niech się przyzwyczaja powolutku, bo na basenie nie raz się pewnie zdarzy jakiś chlap po buzi 🙂

Mam nadzieję, że Emilka wygra 🙂

Finka wytrzymaj! 😜

coś jeszcze miałam, ale nie pamiętam, mimo, że notatki w wordzie robiłam 😮 😮 😮



dobranoc, przespanych nocek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂

jest 7.42
my juz oczywiscie nie spimy 🙂

Iskierka strzszne to, przerazajace 😞
mnie zawsze dziwi to, ze osoby mieszkajace z chora - to znaczy np w tym wypadku Maz
nie zauwazyly wczesniej, ze z Dziewczyna jest cos nie tak ...
przeciez w depresje nie wpada sie z dnia na dzien - to proces ...
straszna to choroba, ale da sie leczyc z powodzeniem
gdyby rodzina wczesniej zauwazyla - nie byloby tragedii 😞
chociaz ten stan poporodowy jest ciezki do zdiagnozowania
bo zawsze moze to byc baby blues ...
straszne to 😞

no nic ...
czas Dziecku morze pokazac 🙂

milego dnia Laseczki 🙂
bede zagladac 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
nieła propozycja z tą parą dla iloni teściowej, ja bym jeszcze dorzuciła mojego teścia co cały czas o stójce gada i trójkąt jak marzenie 🙂

zapomniałam wczoraj napisać o gangsterskim Michałku 😁 😁 😁

artykuł wstrzasający był i właśnie pokazuje jak do czego depresja poporodowa moze doprowadzić, ciort wie czy mo zna było wcześniej coś zauważyć. Z moejgo przypadku poki michał siedzial z nami to był luz, a jakzaczął chodzić do pracy toja potrafiłam płakać rzy łóżeczku to ze szczęścia to z rozpaczy i łapało mnie to nagle, twierdze że to depresja nie była ale hormony buzujące

my w nocy miałysmy chwilowe szaleńswto kołdrowe bo majka zaczełam gadać i mnie drapać, alewstałyśmy o 8,30 wiec jestem wyspana,piękne słońce, siora po bułki wyruszyła więc zaraz bedzie śniadanko i opalanko bo słońće piekne

buźka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam deszczowo

Ja oczywiscie nie doczytalam bo zauważyłam że juz można głosować i szybko smsika posłałam a dalej Iskra pisze że od 6 sierpnia ☺️

Młoda spi to ja może jakieś śniadanko zapodam sobie. Mój tato zrobił sobie wczoraj sałatkę z pomidora,papryki czerwonej,ogórka,cebuli i doprawił octem,solą i pieprzem a mi ślinka leciała, wzięłam troszkę na widelec a slinka jeszcze wieksza 😮 jak ja lubie octowe sprawy a nie wiem czy moge jak karmie czy Lenie nic nie bedzie a najchetniej to bym pomaczala chleb w tym occie i soku z warzyw...na samą myśl mam jęzor na podłodze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Misie 🙂
My zaliczyłyśmy pobudkę o 2:30. Obudziło mnie szlochanie dziecka. Robiła to przez sen, ale wyglądało okropnie 😞 Próbowałam ja uspokoić w łóżeczku, ale nie mogła się wybudzić, jeszcze na rączkach rzucało jej ciałkiem. Na moim łóżku się wybudziła, dałam cycusia i już było ok 😁
No ja przez pierwsze dwa tygodnie byłam nie do zniesienia- nie chciałam dziecka na oczy widzieć, a później sobie wyrzucałam, że wyrodną matką jestem. Było minęło- teraz jest rewelacyjnie, chociaż nadal wyglądam jak kaszalot 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi w ciąży mówili wszyscy że chłopak będzie bo wpierdzielałam wszystko z octem nawet jezyk w occie maczałam jak nie miałam ogórków dopiero pod koniec zmieniło mi się na słodkie a w połowie to jadłam jedną kromkę z ogórkami kiszonymi a drugą z dżemem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Ja miałam rocznice testu 1 sierpnia. ja jakiś specjalnych zachciewajek nie miałam ale smakowało mi to co teraz nie bardzo np. parówki wedzone z biedronki. W ciąży to żarłam jak dzikus a teraz niezbyt smakuja. No i mogłam jesc bardzo bardzo duzo ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...