Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej 😠
chyba łózko Mai zamienie na szufladę w lodówce, pczwara budziła się co godzine jak nie częściej, a teraz ma wielkie fochy i pragnie zabawy 😠 nie wiem co jej się robi ale od dwóch dni nie jest sobą albo to jakiś skok albo zęby, tylko jak tam macam to nic nie czuje, niebawem zapodaje czopa jej bo normalnie pypcia z nią dostanę. A do tego jest taka słodka na pyszczku że chyba zjem ja na śniadanie 🙂
widoki boskie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do bobra to Majka bobrowała najbardziej na wyjezdzie w górach, tez miała krostki, teraz juz nie bituje 😞, teraz ma takie okrzyki jakby zachwytu, zdziwienia, i tak charczy jakby kaszlała.

Wczoraj moja mama powiedziała ze kupi jej kombinezon i jeszcze jakas kurtke wiec musze cos wyszukac, w hm sa super kurty, chciałabym do tesco, bo te wyprzedaze podobno no i mam liste spozywczą, ale mam za daleko i chyba real zwyciezy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, ciężka nocka za nami...prawie do 3 córcia budziła się kilka razy z wielkim płaczem 😞 w końcu dałam jej trochę paracetamolu i pospała normalnie, nie wiem, co jej było, ale już jest dobrze 🙂 i jeszcze bitować nie umie, ale za to nauczyła się wydawać dźwięki przy wciąganiu powietrza 😮 śmiesznie to brzmi 😆 i muszę się pochwalić, bo wczoraj zabawiałam ją takim młoteczkiem, co wydaje dźwięki...i moje dziecko też próbowało nim trząchać w sposób świadomy 🤪 moja dzielna Matysia 😁 mama jest oczywiście dumna, jak paw ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂

cicho sza !
bo moje Dziecko jeszcze spi 🤪

doczytalam ...

tesciowej kij w odbyt ☺️ ☺️ ☺️ 🥴 🤪
Arunio pieknota 😆
Ania (zagraniczna) 😉 widok przepiekny !

w kinie jadlam popcorn i sie macalam z Mezem
wiec filmu nie pamietam 🙂

dzis wielkie pakowanie
dupa !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w ten ponury poniedziałek,

Okropny początek tygodnia pada i strasznie zimno u nas.
Za to syn rewelacyjnie spi.
Nocka od 21 - 3 butla na spiku i spanie do 8, znowu butla zmiana pampera i lekarstwa i mlody znowu spi 🤪
Chyba pogoda tez tak na niego wplywa.
A teraz doczytuje co tam u was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale mam doła nie wiem jak z niego wyjść dopiła mnie jeszcze kumpela której napisałam pracę magisterską miała mi zapłacić a teraz mnie unika jeszcze ma pretensje że się jej narzucam no qurwa mac kasa mi jest potrzebna a ona myśli że ja mam kokosy więcej nikomu nic nie pisze chyba ze kase da przed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...