Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja sie pakuje ...
i konca nie widac

wlasnie Konrad mi oznajmil, ze tesc sie juz cieszy, ze Oli wraca
a ja od razu oczywiscie wkur ...
bo jak sobie pomysle, ze bedzie ciagle chcial Mala widziec
i dupe bedzie zawracal
i nosil ja i calowal
a jeszcze tesciowa pewnie przyjedzie
nastepna ...
teraz zazdroszcze Morf, ze ma kose ze swoja tesciowa
chyba tez sie pokloce na sile
zeby sie nigdy wiecej juz nie widywac
o !

cos mnie zle klimaty lapia
chyba przez to, ze bede musiala jutro sie z moimi rodzicami rozstac 😞
i juz mi sie chce ryczec ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi kocana uwazaj,wlasnie moja kolezanka na gazecie napisala,że jej corci wyszły 2 zabki pierwsze i tez sie łapała za uszy,pozniej wyciek ropy z uszu...
okazało się ,że zapalenie ucha,ja cie nie strasze ,tylko wiesz jakoś mi sie tak skojarzyło jak pytasz o łapanie za uszy,moja się nie łapała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
melduję sie choć dopiero usiadłam na dupie 🤢
maly dał mi dziś popalić - nie chce mi się pisać nawet.
tylko w galerii był grzeczny, przynajmniej tyle. mogłyśmy z klapi normalnie połazić i pooglądać.
kupiłam zestaw jesienny - o coś takiego mi właśnie chodziło - tyle, ze mogłoby być tansze 🤔
jeszcze sie wkurwiłamm na maxa bo jedyna winda do metra była zjebana i zaczał padać deszcz więc zdesperowana zaczełam zjeżdżac po schodach wózkiem - a to jedna z najnizej połozonych stacji akurat i przede mna chyba ze 150 schodów.
i wyobracie sobie podszedł do mni facet i .. pomogę pani i zniósł mi sam ten wózek 😆
był z czterolatkiem i zoną 🙂 - nawet nie wiecie jak mi się zajebiście miło zrobiło, a Aro oczywiście wtedy darł sie akurat. zresztą darł się całą drogę. masakra.
zapomniałam Morf - w h&m byly śloczne butki komunijne coś chyba jak chciałaś, ale ani rozmiaru ani ceny nie sprawdziłam i fote miałam zrobić, ale jakoś tak sie zakręciłyśmy z klapi, ze kompletnie zapomniałam. ☺️ ☺️
zara wam wkleję nasz nabytek dwuczęściowy - jest oczywiście troche za duży ale wiecie dlaczego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
normalnie siedzę i mleko ze mnie leci, a Aro mnie wycyckał na maxa, jak wróciliśmy o 18-ej.
nie wiem skąd tyle tego u mnie 😲
może po tej latte co ją dziś pierwszy raz od niepamiętnych czasów spróbowałam 🤔
a właśnie 0 ciekawe czy DJ zareaguje na to mleko w z latte??
modlę sie - oby nie.
a to by znaczyło, że mogę pić mleko a chłopak nie jest mega uczulony 😆
jak nie będzie złej reakcji do jutrzejszego południa,tzn, ze jest git.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Lenką jestem nadal tylko na cycu i chce tak do 6 miesiąca pociągnąć a potem wprowadzić jedzonko ale nie papki znalazłam rolnika który ma eko jedzonko i będę je podawać Lenci a moja teściowa co chwile mi truje żebym już Lence słoiczki podawała i kaszke a ja nie chce i za to nerw

co chwile podchodzi do Lenki łapie ją za rączki i mówi że jest jej zimno i mam ją ubrać a ma już na sobie body z długim rękawem pół śpiochy i skarpetki ciekawe w co zimą będę ją ubierać w kombinezon? i za to nerw

bierze ją na ręce,za to też nerw

nerw za wszystko bo tak fajnie było nam samym we trójkę Jacek tyle pomagał zrobił się inny a Ona już to niszczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lili jaka czapa hehe
no Ilonka ja cię rozumię, takie pierdolenie jest najgorsze, a najgorsze jest to że raczej nic się z tym nie zrobi 😞 bądź silna przesyłam troszkę radosnych fluidów 😘
Majkowski usnęła ładnie, zobaczymy jaka będzie dzisiejsza noc jak będzie się budzić znowu co chwilkę to chyba znowu zapodam panadol, zobaczymy czy zadziała
kupiłam sobie książkę Superniani, taki jakby wywiad ona i jakaś babka, powiem Wam że fajna ksiązka, Michała zmuszę żeby ją przeczytał
klapi mi też coś z uszami nie pasuje do zębów. Majka trze czasem uszki jak spiąca jest ale nie jest to jakieś częste, natomiast wspomniałam o tym pediatrze jak bylismy kiedyś na badaniu i powiedziała że gdyby tarła cały czas i byłaby marudna to duża szansa zapalenia ucha
Agatta trzymaj się dzielnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...