Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

czy Wasze dzieci też was tak zaskakują z dnia na dzięń?? Lenka obraziła się na cyca 😮 i chce teraz sama zasypiać 🤪 kupiliśmy jej konika morskiego usypiacza i obraca się do niego patrzy na brzusio świecący i zasypia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonka ja ogladam, troszke spóźnili się z tematem bo my juz takie doświadczone nie co pan zbyszek 😁 ale przyda się na zaź 😉
iskra ja poprostu się cofałam i szukałam tego mojego pościka 🤢
kłapi co Ty tam wyrabiasz?!
julka poziwiam za robienie kanapek dla męża 😘
słońce wyszło 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamcie jak wprowadziliście pierwszy posiłek dla swoich dzieciaczków?? Mnie to czeka za dwa niecałe 1,5 miesiąca ale już mam panike 😞 czy to ma być obiadek?śniadanko? kolacja? co najpierw kaszka,deserek,zupka? co z cycem? kiedy go dawać? nie chce by mi mleko zanikło 😞 myślałam że to dla mnie będzie proste wprowadzić nowe danie a tak naprawdę jest to dla mnie wyzwanie jeszcze do tego teściowa na mnie naciska 😠 ze Lenka już powinna jeść i denerwuje się tym coraz bardziej bo chciałabym to zrobić w spokoju by nikt na mnie nie patrzył. Po prostu mam tremę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helloł 🙂
Klapi człowiek demolka 😉 Mam nadzieję, że się nie popsułaś 😮
Ej je marudźcie, jak byłyśmy brzuchate to leciały różne pierdoły o ciąży w DDT 🙂
Ilonka ja zaczęłam od marchewki i dzieliłam słoiczek na 3, teraz daję połowę i dopajam cycem oczywiście 🙂 Daję tak w porze obiadowej ok 13.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonkaja zaczełam od jabłuszka potem marchewka potem razem i na początku po kilka łyżeczek teraz Adaś deserki w trynia po pół słoiczka, podaje gerbera a jesli chodzi o zupy to gotuje sama podbieram z naszej ale zdecdowanie woli słodkie np jabłuszka brzoskwinie marchewke niz np marchew z ziemnakiem i pietruszka dzis podałam kaszke z jablkiem i winogronem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskra twój wpis jest chyba na 3 czy 4 stronie od konca. Jakosz szybko w kazdym badz razie.
Na obiad rosół i warpsy.

Agata bedziemy sie nawiedzac, nawiedzac anke itd.

Ilonka- ja zaczęłam od deserka. Ale tu jest haczyk bo deserki są słodkie i trudniej pozniej zupke wprowadzic. Dalam jej poprostu w ciagu dnia.Potem dawalam kasze w talerzuku ale zanim ona zjadla to juz wystyglo. wiec dosyouje juej troche do meleka modyikowanego.
Co do planu zywieniowego to u mnie nie stety nie dziala plan "jedzenie na godzine" bo roznie wychodze na spacer itd. Wiec daje hance poprostu co 2-3 godziny jedzenie.
Jesli cie interesuje to my jemy mniewiecej tak :
8-10 150 ml Mleka modyfikowanego z lyzka kaszki przez butelke
jesli jadla wczesniej to cyc a jak wytrzyma to o 13 - zupka
16-kaszka ryzowa ok 60 ml + 1/2 słoiczka deserku wymieszane
16 cyc lub melko modyfikowane
21:30 180 ml mleko modyfikowane z lyzka kaszy
3- cyc
7 -cyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapi i Haniutek takie porcje zjada?? MATKO JAKIE TO TRUDNE!!!! JA CHYBA ZWARJUJE!!! GDYBYM SZŁA DO PRACY TO BYM WIEDZIAŁA ŻE TO MUS A TAK TO MAM KOMFORT BYCIA W DOMU Z MAŁA I CIĘŻKO MI SIĘ Z CYCEM ROZSTAĆ 😞 JA SIĘ BARDZIEJ UZALEŻNIŁAM NIŻ LENKA 😞 Mam czasem nerwa jak mnie ugryzie w cyca ale wiem że to taka nasza chwila i nikt nam jej nie odbierze...płakać mi się chce jak ona cyca porzuci na amen. JA CHCE KARMIĆ DO 18 LENKI 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kłapi o prosze jak fajnie to u Was wygląda my też nie karmimy na godzinę tylko wtedy kiedy mały stęka średnio co 3-3,5 godz ale jak sama piszesz spacery czasem zaburzają "harmonogram" jednakże często godziny się powtarzają więc można mówic o jakims tam grafiku. zupki gotujesz sama czy podajesz "gotowce"? wczoraj jak byłam w poradni po recepte lekarz zabronił mi wychodzic z dzieckiem na spacery bo ponoc wirusy już panują ale jak czytam o lekarzach w naszym miescie to "nasz" właśnie złynie z tego że więcej zakazuje jak pozwala 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...