Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mój syn dzisiaj nie doczekał powrotu mamuśki z pracy byłam w domu dopiero 19.30 a on zasnął sobie teraz lula
Wera chora i pewnie zaraz Patka i Areczek się rozłożą 😞
Pomóżcie mi wymyślić prezent dla 80 letniej babci ma imprezkę w niedziele wcale nie mam ochoty tam iść
Werka w sobotę kończy 10 lat ale ten czas zapierdziela a dopiero nie dawno była taka jak szrekuś
poszłam dzisiaj w pracy na masaż i umieram wszystko mnie tak boli po prostu gorzej niż przed ale podobno sama sobie zapracowałam na to stres i siedzenie przy kompie daje swoje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NY dla mnie 36 to za mało czasami
5.30 pobudka gotowanie zupy szykowanie śniadania dla dziewczyn domowego i szkolnego
6.45 wyjscie ze scoobim
7.20 wyjscie do pracy
16.40 powrót z pracy i ola boga w co ręce włożyć pranie prasowanie lekcje i szreczek na kolanach
20 kapanie szrekusia
20.30 kąpiel dziewczyn
21.00 usypianie Szrekusia
21.30 sprzątanie szykowanie ubrań dla wszystkich na dzień następny
22 zaczynam padać i idę się umyć później w trakcie 40 minut zasypiam Piotrek stwierdził ostatnio żę nasze duszenie wygląda jak u króliczków pyk pyk i Monia spać fik
22-5 pobudki co 2-3 godziny na przytulanie i flaszkę
tak to wygląda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sztunia nie czaje ,dziecko płacze w przedszkolu po 2 tyg bycia tam oni zabieraj ą z przedszkola??
kurwa!
każde dziecko beczy w przedszkolu na poczatku,serce mi krwawiło jak remik w zeszłym roku ryczał ale nie pomyslalam,zeby go wypisywać!!
dzis chodzi chetnie i bardzo sie zmienił na lepsze.
Współczuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aro mi padł bez kapieli. wszystko przygotowane a on o 19-ej w kimkę walnał po wymuszonym cycu.
najadł sie ile wlezie i zakimał po czym obudził go jakiś pieroński ból i tak mi wyyyyył bidulek z 15 minut 😞
bliska byłam podania viburcol ale jakoś zakimał na rączkach i tak kimał do 22-ej.
dałam mu "nocną" butlę (bez kąpieli) zagęszczoną sinlaciem i zasnął.
teraz słyszę, jak sobie kwęka przez sen z DRUGIEGO POKOJUUUU 😁 😁 😁.
mam nadzieję, ze nie z bólu brzuszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
postanowiłam dać go na butlę wyłącznie ale w nocy tak sie garnie do cyca, ze zal mi odmówić bo szuka cyca w powietrzu na slepo z otwartą buzią 😁 i w nocy jeszcze mu daję ale zamierzam zupełnie odejść bo moje mleko juz go nie syci - i to widzę,a do tego mu szkodzi.
butlę ogarnia ale strasznie małe porcje mi zjada.
najważniejsze, ze dobrze sie poczuł w nowym mieszkaniu, a reszta sie jakoś ułoży.
co to ta tęczowa - bo nie kumam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moja Oliwka dzisiaj wymyśliła sobie, że położy się na boczek, włoży pod nok rączkę i zacznie podnosić główkę i odpychać się od podłoża-to wtedy więcej widzi 😮 i próbuje siadac 🙂

A dzisiaj usypiałam ją, tzn. ona w łóżeczku się kokosiła a ja zaglądałam do niej i przysiadłam na chwilę koło łóżeczkka, ale tak, że mnie nie widziała, a ona w śmiech 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basik, chyba przytyło sie chłopakowi chociaż i tak mizerota jeszcze.
butla go utuczy 🙂
cycowania teżmi bardzo zal i jak go sporadycznie dostawię to delektuje sie tą chwilą i tak go bardzo przy tym tulę.
tak kocham tego mojego Aronka, ze nie wiem 🙂
idę dać mu buziaka w śpiacą główkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...