Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
rewelacja asienka 🤪
jak LOli mi przypelznie do kuchni to chyba posikam sie z radosci 🙂
narazie podkurcza te nogi i pelza do tylu 😮 😁

kahna przez Ciebie znowu ex mi sie snil 😁
bylam u niego na slubie
a tak naprawde to nie bylam
bo mnie nie zaprosil
dziwne hehe 😉

wychodzimy zaraz spacerowac
ale jeszcze doczytuje bo jakos sie oderwac od Was nie moge 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
właśnie zapodałam młodemu butle z mlesiem 2 i na puszce było napisane że nowy smak i już trzęsłam portami czy młodemu zasmakuje najpierw sama sie napiłam i normlanie słodkie jak tra lala szkoda że 1 nie była taka nie trzeba byłoby dosładzac 😉
u mnie właśnie pada 🤢 więc nici ze spacerowania 🤢
Wam przez kahne śnią się ex a mi przyszli 😁 mój mąż jest moim pierwszym facetem "łóżkowym" przed nim miałam pierwszą wielką szczenięcą miłośc ale na chodzeniu za rączke do sklepu po bułki się kończyło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie,

Asienka łacze sie z toba w bolu mnie dzisiaj tak gardlo napierdziela ze nie daje rady i non stop psikam juz mam dosyc 😠

Mlody za to lepiej nocke pieknie przespal do 4 i pozniej do 9 wiec jest poprawa chociz jeszcze ma kaszelek.

Odparzenia pupci u nas nigdy nie bylo a ja zamiast sudocremu wierna jestem masci bepanthen jak dla nas rewelacja.

Igorek piatka z okazji 5 miesiecy 😘

Spamiki super a z Adasia niezly Jasiu wedrowniczek no normalnie w szoku jestem ze tak juz sie przemieszcza 🙂

U nas cala noc lalo i nie zapowiada sie zeby mialo przestac 🤢

Chce ktos isc za mnie na wesele bo ja przez ta chorobe wogole nie mam ochoty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiak a co podajesz dziecku na przeziębienie? my dziś idziemy do lekarza to poprosze babkę żeby mi powiedziała co na wszelkie w miec w domu 🤢 a my wesele mamy w przyszły weekend na szczęście w naszym mieście więc do dziecka blisko 🙂
a dziś bysmy wrócili z Bułgari gdybysmy się zdecydowali jechac ciekawe co znajomi będą opowiadac powiem Wam że nie żałuje mimo dupnej pogody u nas 🙂nie wytzrymałabym tygodnia bez gadziny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ MATECZKI
Sztunia jak sama widzisz jest na[pisane że urlop okolicznościowy jest przewidziany dla tatusiów jednak nigdzie nie znajdzie się zapisu że mamie nie przysługuje bo pachniało by to dyskryminacją u mnie w zakładzie pracy dają
Klapi dziecko rejestruje się przy jednym z rodziców musisz napiaac pisemko z prośbą o zgłoszenie dziecka do ubezpieczenia pracodawca nie ma prawa odmówic i co najważniesze jest bezpłatne bo w niektórych zakładach spotkałam się z tym że każą sobie płacic że niby ponosza jakieś koszty
u nas pogoda ustabilizowana tzn quwa od rana leje jak cholera
zniose dzisiaj jajo bo wracam do domu dopiero [po 18 zaraz po pracy ide na zebranie do Weroniki i Patrycji
mam doła giganta ale to chyba ma też wpływ ta pogoda a i jeszcze wczoraj Patka mnie doprowadziła do białej gorączki dostała odemnie poraz pierwszy od 12 lat wpierdziel mam wyrzuty sumienia że ją uderzyłam ale już nie wiedziałam co robic okazało się że jestem bezsilna bo ja trzepłam zawsze nie chciała tego zrobic a tu niestey zrobiłam szlag by o trafił i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia tule 😘 rozumiem Cię jest Ci przykro ale ja jestem zdania że dziecku czasem trzeba bedzie klapsa zapodac coby czuło respekt 🤢 ja pamietam jak tata wyciagał skórzanego pasa i lał po tyłku i na złe mi to nie wyszło a te nowe przepisy prawa że nie można dziecka dotknąc to jakaś paranoja 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia ja ciebie podziwiam masz tyle na glowie ze naprawde czasami nerwy moga puscic tym bardziej jak corka wyprowadzila cie z rownowagi. Uwazam tak jak asienka ze dziecku czasami nalezy sie klaps zeby zrozumialo kto jest rodzicem.
Jestes wspaniala matka i kobieta przytulaski dla ciebie zeby nastroj sie polepszył 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

widzę że piszecie tutaj o klapsach...hmmm...ja jestem bardzo przeciwna biciu dzieci są inne metody wychowania.Sama dostawałam klapsy od rodziców i bardzo źle się z tym czułam bo było to upokarzające. Pomyślcie sobie jakbyście się czuły gdyby Wasi partnerzy zaczęli Was bić?? Dużo bym mogła pisać na ten temat ale jednym zdaniem u mnie klapsy nie wchodzą w grę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta ja też nie z tych świętych, zdarzały mi się skoki w bok ☺️
Co do bicia, to klaps w dupsko to maks. Mój ojciec prał mnie po twarzy, z kopa nie raz oberwałam, smyczą psa w metalowymi karabińczykami- musiałam chować siniaki- nienawidziłam go za to. Było minęło- zmądrzał i ja też, więc teraz za nim w ogień wskoczę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...