Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
doczytałam, rzeczywiście sexi kwietniowe mamuśki 🤪

iskierka dzwoniłaś do Amii?? ja też ciągle o niej myślę... miesiąc po porodzie mieszkaliśmy u mojego taty i wtedy nie właziłam na brzuszek, bo nie miałam jak i jak wróciłam to już Amii nie było...

Tęskno za Anką73 i Ajronowym spamem...- kalpi wyściskaj ich tam porządnie też i ode mnie i Oliwki...

aha...-love kwietnióweczki 😘 😘 😘
czasami tak sobie myślę, jak to się fajnie złozyło, że trafiłam na brzuch 🙂i poznałam WAS 🤪 🤪 🤪 a trafiłam tutaj, bo jak tylko dowiedziałam się o ciąży to siedziałam cały czas na necie i szukałam informacji, jak wygląda dziecko w 7tc, 8tc... i pomyślałam sobie, że co mi zależy- zacznę pisać na tym forum- nie mogłam zrobić nic lepszego 😁
oj...też bym się z Wami wszystkimi spotkała... a ja z zapadłej dziury jestem... 16km od Czech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Oliwka też ostatnio wydziwiała z jedzeniem, i zaraz potem zaczęły jej zębole wyłazić- a właśnie jeden już cichutko stuka o łyżeczkę- sprawdzałam dzisiaj 🤪 ale teraz tylko marudzi i nawet zaczęła jeść częściej niż co 3h 😮

Agatta a wiesz, że ja cały czas nie wiedzieć czemu mam wrażenie, że Ty z Poznania jesteś... 😮 nie wiem, co mi się popierdzieliło, ale nie może do mnie dotrzeć, że Wy z Wawy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basik a Ty tak blisko Czech
jezdzisz czasami na jakies zakupy czy cos ?
kiedys to sie strasznie oplacalo
wszystko bylo tansze niz w Polsce
nawet my z Wawy na jakies duze zakupy jezdzilismy czasami
slodycze, piwo, wino, papierosy, sery, jakies sprzety do domu itp
fajne czasy 🙂
teraz jakos tak sie drogo zrobilo
ceny jak u nas
a szkoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na zakupy póki co nie jeździmy, ale już mi Mariusz zapowiedział, że jak tylko weźmie wypłatę, to zostawia 1000 koron i na gokarty jedziemy 🤪 napalił się na to jak nie wiem co 🙃 no i musimy i tak jechać, bo rodzinne na mała trzeba załatwić- 8100 koron szkoda przepuścić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo Mariusz pracował na zakładzie na naszej wiosce- wielki zakład, działa międzynarodowo, ale płace... ledwo ledwo nam starczało, ratowało nas to, że jego brat (18 lat) mieszka z nami i ma rentę(sierota zupełna); no ale czekał, aż Oliwka podrośnie i poszedł do Skody pracować, bo tam zarobi 3 razy tyle co tutaj + rodzinne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...