Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Misiek odwalił 2 razy to samo.
Wyszłam z pokoju jeszcze drzwi nie zamknęłam a ten w ryk.
Wieczorem powtórka a tylko po krzesła wychodziłam. A przecież wtedy był z Tatuśkiem.
Normalnie szok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dobra ja Was też...kocham 🙂

oglądałam dodatki do naszego wózka, są dwie folie przeciwdeszczowe, zwykła i de luxe ciekawe co ta druga robi, może bajki wyświetla 🙂 no i zastaawiam się czy kupoać śpiworek, który w sumie tylko w bardzo zimno uzyję, czy okrycie na nóżki i wspomagać się kocem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
K O C H A M W A S I W A S Z E D Z I E C I 😘 😘 😘
kłapi ucałuj ode mnie i Adasia Anke i Aronka 😘
mój synek właśnie sie obudził i grzecznie lezy sobie pod kołderką 🙂
no my w zestawie do x landera mieliśmy spiworek na nózki jeszcze go nie ogladalam ale chyba tylko na nóżki jest i mysle że damy rade z nim pozatym nasza spacerówka ma rewelacyjną budkę prawie sięga do pałaka wiec nawet wiatry przy -20 mu nie groźne 😉
zmalowałam se pazury u nóg na czerwono i wcale mi się nastrój nie poprawił 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i Igor polegl w chuscie 😁

kupialam kiedys mlodemu takie dwie pluszowe zabawki- kostke i piłke ktore w srodku maja taki dzwoneczek, ale mnie to teraz wkuuuurza, gdzie nie zahacze o nie to te dzwonia, koszmar, teraz tez wyplątywalam sie z chusty, i zawadziłam o kostkę grrr 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahna a czemu płaczem młody nie lubi spacerów? a w spacerówce już śmigacie?
irysek też mamy taką zabawkę z dzwoneczkiemw środku tylko my mamy taka plastikową kulę i ten dzwoneczek widac i też jak chce byc cicho to zawsze w ta piłke wpadne 🤢
lece obrac ziemniaki bo szynka sie jeszcze rozmraża 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi to juz pozdrow hurtowo anie aroka i bartka od nas, albo zrob liste kto kazał ja pozdrowic 🙂
moja dopiero teraz od rana polegla
jezli chodzi o zjazd ogolnopolski to ja po iskre moge zajechac 100 km mam do szczecina 😎, tyle samo do koszalina 😎
dzieki dziewczyny za info o tych niteczkach mała wczoraj jadla sloik -banan, brzoskwinia, marchewka
JA KOCHAM WAS DO BÓLU 😁 🤪 😉 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi pozdrow Anke i Aronka od Iryska i Igora 😁

mlody sie obudzi, pobawimy sie troche, dam cyca i uderzam na spacer, choc mialo dzis padać slonce swieci wiec trzeba to wykorzystać 😉
a my jeszcze w gondoli sie lansujemy bo jakos meza nie moge doprosić, żeby założył spacerówke, no ale luz, młody nie rozpacza zanadto, bo staram sie go wkładać, gdy jest spiący 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do krzyku- to ja miałam tak chyba z tydzien temu moze dwa- Igor spał i nagle płacz przeraźliwy- nosze go na rękach a on spi i krzyczy przez sen i tak 3 minuty i przestał , a pozniej rano to samo tylko chyba z 10 minut płakał w końcu go obudziłam i utuliłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry

Iskra dzieci super, zdrowe co najwazniejsze. teraz czekam na zeby, bo widze, ze u wiekszosci Waszych pociech juz wykielkowaly 🙂 Moje dalej lyse dziasla maja 😉 😉 dzieciaki wlasnie demoluja maty edukacyjne 🙂

Co do kup, to rzezbia roznie, w ostatnim czasie kupkaja we wszystkich kolorach, raz wodniscie, raz na twardo. moze to wina sloiczkow, bo podaje juz po 6 m-cu i zoladek nie jest do konca przestawiony na "nowosci" 🙂 Ale po marchewce pomaranczowa kupa to standard 🙂

trzymam kciuki za szczepienia!!! My nastepne dopiero za 4 miesiace hehe

milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...