Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oj Iskierka czasami mam podobnie ...
przesylam wsparcie !

Konrad walczy ze spacerowka w kuchni
bo cos sie srednio sklada z ta wkladka
ale na pewno cos wymysli
bo to sprytna bestia jest 🙂

a pogoda narazie u nas piekna
sloneczko, cieplutko
oby sie nie spierdolilo ( mowiac delikatnie ) 🙂

kahna wykombinuj cos ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 😘
sztunia fajnie że wpracy fajnie 😘 toż to Ty samochodziara jesteś 😉
kahna ale wieje od Ciebie sexem normalnie super wyglądasz no i te flirciki Ty niegrzeczna dziewczynko 😜
agata mam nadzieje że wózeczek sie sprawdzi no i porażka jeśli chodzi o cene tego ocieplacza na nózki 🤪
co do okresu to wczoraj u teściów dostałam takiego krwotoku że zapackałam majty spodnie i kanapę teściowej ☺️ do tego chodze w pasie elastycznym(gorsecie) bo tak mnie napierdala kregosłup że szok boje sie isc do znachorów coby mnie nie połamali a lekarze w tym zakresie to chyba malo zdzialaja mama stwierdzila ze troche jakby skrzywiony mam natomiast tesciowa ze nadwyrezony i oby byl nadwyrezony 🤢 za tydzien wesele obym mogla potancowac 🙂
kupowalam wczoraj viburcol i babka powiedziala ze nie jest na recepte ze nigdy nie byl i sprzedala mi normalnie tyle ze zaplacilam okolo 20zl tez tak placicie? powiedziala ze to lek homopatyczny i takie nie sa na recepte
zakaldka na mycie wlosow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Laski
zamarzam normalnie lato wróć

wczoraj wieczorem Lenka miała jakiś dziwny napad...poszłam się kąpać a Lenke Jacek nosił i puszczał jej piosenki wracam z kąpieli owinięta samym ręcznikiem i widzę że Lencia już coś marudzi więc zapodałam jej cyca podoiła trochę i odłożyłam ją do łóżeczka i Ona po chwili w płacz taki przeraźliwy to ja ją na ręcę i tule i nic nie pomaga mówię do Jacka trzymaj ją chwilę bo ja muszę się ubrać bo na bank emila wpadnie ze swoim tekstem "co wy jej robicie?" 😠"chora jest?" 😠 ubrałam się i biorę małą a ona nadal tak wyje i nawet cyc nie pomaga i oczywiście emila wpada 😠 😠 😠 😠 i nie muszę pisać co mówiła 😉 dopiero po 5 minutach ją uspokoiłam 😞 nie wiem co się działo pierwszy raz miała napad takiego krzyku z płaczem.Jak usnęła to ładnie spała całą noc więc to chyba nie te zęby co wychodzą bo Ona nawet nie marudzi na nie.

pamiętacie tą wysypkę co miała Lenka?? to jest uczulenie na tą wodę albo na moją teściową 😉 jak byliśmy w Lginiu wszytsko ładnie zeszło z buźki bo miała takie pojedyncze kropeczki na czole jak wróciliśmy tutaj znów wyskoczyły 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to Dziecko juz mi nie spi 🙂

asienko to taki caly spiworek jest
ale drogie cholerstwo na maxa
[URL=http://img243.imageshack.us/i/spiwor.jpg/][IMG]http://img243.imageshack.us/img243/6950/spiwor.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

kahna my tak roznie
parki zaliczamy
ale przede wszystkim Pola Mokotowskie
ale na zime to pewnie sie goscic wiecej bedziemy po domach
pewnie na forum bedziemy informowac
wiec jakby Ci kiedys cos pasowalo to zapraszamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do tego virbucolu też byłam strasznie zdziwiona, powiedziałam jej że to pzrecież homeopatyczne czopki to co skład zmienili, ona powiedziala że nie, ale zrobili na recepte, do moni wiadomości to było w realu w aptece, a one sa tam mega na bieżaco, często wymyślają coś przy receptach a idę gdzie indziej i od razu przyjmują, ona powiedziała że dostała maila i musi sie stosować 🙂

ilonka Maja miała tez tak parę razy, ciort wie co jej było, pojedzona przebrana i nagle ryk, może czegos się przestraszyła nie wiem, darcie na maxa, po 10min przeszło i juz luzik był.

Śmigamy z mają w spacerówce po chacie, ale ma frajde bo wszystko widzi, jak przestanie tak mega wiać to wychodzimy się w niej lansować 🙂

kahna umkneło 🙂 co za fryz co za cyc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez ma do wawki troche ale chcialabym pojechac nigdy nie bylam ☺️
wstyd bo po europejskich stolicach podrozowalam a w naszej nie bylam ale juz nie o to chodzi fajnie spotkac sie z WAMI 🙂 tylko znowu jakis hotel bym musiala oblukac bo jak jechac i w ten sam dzien wrocic 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...