Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
oj agata ja bym chetnie wpadła na kawusie ale raz że mąż zabarł auto do pracy, dwa że dzieli nas ponad 100 km a po trzecie jestem nadziębiona więc mam zakaz podchodzenia do dzieci z wyjątkiem swojego 🙂
ale chętnie wypije z Toba kawusie tu na forum 🙂
nam się nie zdarzyło aby mały miał zziębniete poślady raczej lodowate to ma stópki 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zaglądam na chwilę (nie ma jeszcze szefa 😜 😜 😜 )

Tak, ja kupowałam te puzzle piankowe, rewelacja 🤪
Nie pamiętam jakiej sa firmy
grubośc chyba 1 cm, no i nie kupiłam z maliutkimi elementami w środku coby nie zjadł od razu, tylko duże literki

Na zimny tyłeczek tez się jeszcze nie natknęłam, ale lodowate stópki i łapki to standard
kark zwykle cieplutki, wiec się nie martwie jakoś specjalnie

Gu śpi w pajacu
ostatnio juz nie pod kocem a pod kołderką
ale my całą noc mamy w pokoju uchylone okno
a i tak mam wrażenie że mu trochę za ciepło, ale pod kocykiem to chyba byłoby za zimno
bo nad ranem to faktycznie rześko jest w domku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Babka śpi w bodziaku na długi rękaw, gatkach i skarpetkach, przykrywam kocem akrylowym, ale i tak budzi się odkryta i często bez skarpet 🤢 Ręce zimne, stopy jak Cię mogę, kark ciepły czasami gorący, więc się nie przejmuję. W pokoiku mam różnie 22-24 stopnie, wietrzę prze snem więc powietrze jest chłodnawe. Teraz córcia jest w rajtkach i body z długim rękawem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaa
byliśmy w poniedziałek u ortopedy - wszystko dobrze
we wtorek u neurologa - wszystko dobrze
w środę u pediatry (na szczepieniu) - wszystko dobrze
🤪 🤪 🤪

no i dowiedziałam się że idą zęby.... 🤢
zaraz sobie zrobię buziaczka na tę okoliczność 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agat ja zrobiłam to samo z tuszem 😁 Kupiłam sobie niby czarny a w domu jakims cudem zrobił sie brązowy. I mineło pare dni zanim skumałam. Ale sie tłumacze że w ciąży wtedy byłam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilka - może to jakieś uczulenie 🤢
to często objawia się szorstką skórą

U Gu widać jakies uczulenie na zgięciu jednej rączki, ale lekarka nie przejęła się tym za specjalnie
Powiedziała że to dlatego że karmię piersią i mam mu to sparować kremem (natłuszczać)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂 pogoda taka ze az sie plakac chce.. jeszczde troche i zwariuje w domu... Tuska obudzila sie dzisiaj z marudnym nastawieniem ale juz ja poczestowalam zelem na dziąsla i troche sie uspokoila chociaz dalej jeczy. ja ja klade spac w bodziaku z ktrotkim i pajacu a teraz jest w bodziaku z dlugim i spiochach 🙂 a u mnie w mieszkaniu nie za cieplo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde wczoraj po rz pierwszy od 5 miesiecy zobaczylam ze moje dziecko ma odparzona pupe 😞 tylko nie wiem dlaczego bo pampersa zmieniam bardzo czesto... moze przez to ze zmienilam chusteczki wczesniej uzywalam happy a teraz mam pampersa.. mam nadzieje ze sie przyzwyczai bo mam w zapasie 5 paczek;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ze skórą nie pomoge bo to indywidualna sprawa a my idziemy dziś o 17/30 do alergologa dalej walczyc właśnie ze skórą bo sucha szorstka masakryczna juz sama nie wiem najbardziej sie boje że potwierdzi to atopowe zapalenie skóry 🤢 no ale cóż najważniejsze żeby dobrała odpowiednie maści które pomogą. powiem Wam że zaczeliśmy kąpac dziecko co drugi dzień i jakby skóra się poprawia.
robie kawkę komu jeszcze? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...