Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mlody juz spiocha od jakiejs 1.5 h, a ja poprasowalam sterte prania, bo wstyd sie przyznac, ale chyba nie mialam zelazka w rece od 2-3 miesiecy ☺️ wiem ze kiedys w lipcu mama mi poprasowala rzeczy jak ja sprzatalam chalupe, ale kuzwa nie moge sobie przypomniec kiedy ja sama prasowalam, albo to bylo w czerwcu??? 🤢 😮 🥴 🤨 niewazne, wazne ze teraz wreszcie maz ma ladne koszulki, on w zamian myje mi teraz naczynia 😁

mlody smigal bez pieluchy i wietrzyl dupsko 1.5 godziny w tym czasie chyba z 4 razy sikal, dobrze ze mialam zabezpieczony materac 😁 no i jak tak smiga na golasa to zaczyna podnosic tylek do gory 🤪

zapowiada sie weekend z mężulem ( w tym jutro bez tesciow 😜) 🤪

agata zagłosowane 😉 choc standard glosow nie zlicza 😉

tez ogladalam film cisza, ale odkad jestem matka za bardzo przezywam takie filmy i tragedie, bo jak sobie pomysle ze cos mogloby sie stac Iggiemu to mam dreszcze.

a poza tym dzis zeszlam chyba z 5km na spacerku z mlodym i bylam sie zapisac do fryzjera na wtorek 🙃 musze jakos wygladac jak wroce do pracy za 10 dni 😉

asienka promotor przyjął prace??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
juz prawie spie, ale zagladam jeszcze tylko na momento ...
zeby Wam napisac, ze oba linki dzialaja !
po prostu na tym jednym mozemy oddac glos - klikajac w "oddaj glos"
a na tym drugim linku ( ktory wydaje sie, ze nie dziala ) -
samo wejscie na tego linka jest oddaniem glosu !
wiec jak wchodzicie w niego - to od razu glos sie liczy 🙂

nie wiem czy ktokolwiek rozumie o czym pisze ...
bo juz ledwo na oczy widze, zasypiam i nie umiem tego lepiej wytlumaczyc ☺️

tak czy inaczej - oba linki dzialaja ! 🤪

dobranoc ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://img684.imageshack.us/i/remq.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/9214/remq.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


remigiusz 🙂

[URL=http://img33.imageshack.us/i/mojwq.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/4096/mojwq.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie mam siły doczytać wnikliwie i tak pobieżnie luknęłam sobie, foty rzuciły się w oczy - jak zwykle zajebiste dyniowe pociechy i mała dotiska śliczna panienka.
familia iskierkowa w przekroju czasowym świetnie ujęta - cudny cały kram 🙂
lista spełniona w 1,5 punktu.
upieczona cukinia faszerowana - pycha 🙂
i skręcone wiecej niz pół komody 🙂
teściowa mnie odwiedziła z zamiarem zabawiania Cyśka podczas gdy ja miałam wypełniać listę.
niestety kiepsko jej szło zajmowanie się wnukiem więc nie było jak oddać się zaplanowanym zajęciom 😞
do tego, jak zwykle przyszła z psem, który wyjątkowo namolnie dziś wskakiwał na Cysiowe posłanie i tarł po nim (świeżo upranym) swoją dupą pozostawiając nie tylko długą sierść 😠
więc znów do prania wszystko co leżało na kanapie bo przejechał sie po całej i nie chciał zejść zganiany.
wkurwia mnie to na maxa. sama mam przecież sukę ale ona jest czysta w porównaniu z nim i ma dużo krótszą sierść no i jest moja 🙂 a mimo to nie odważy sie teraz wejść i uwalić na Cysiu, a ten nie patrzy nawet, ze on leży - szok.
no nic, teściówka po północy 😮 sobie poszła więc zajrzałam do was, a właściwie gaszę światło bo zapomniałyście 😉
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ MAMINKI Y RANA
moja cholera urzadzała dziś dzikie harce od 2.00 do 3.00 a wogóle to zasnęła po 23.00 bo bylismy na póxnych zakupach i tam drzemka ją dopadła 🙂 masakra no i teraz od 7.00 nie spi 🙂

fotki dyniowe Arusia piekne, inne spamy także, gratuluję Hani stawania-silna bestyjka, czytałam po łebkach więc się nie odniosę, ale najważniejsze dla wszystkich 6 i 7 zdrówka i radości a szczególnie da Guciaka bo to dziś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale fajne foty...
Zazdrosze bo my nie mamy dyni, o 😞

Agata napiszę, ale to juz 4 raz 🙂
9- 180 MM
12- obiad cały duży słoik, ale z tego co wiem inne dzieci raczej nie daja rady
15 180 MM bo to spacer i łatwo dać
18 150 Kaszy łyżka lub deser słioczkowy
21 po kapieli 210 MM


W mędzy czasie dam chrupka kukurydzianego (nie biszkopta bo zawieraja podobno białko jaja), bananek w skarpetce lub inny sznapsik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Nie nadrobie zaległości bo ponad 100 stron wyszło.
Nareszcie jest net u ciotki po tym jak ich wczoraj zjebała przez telefon. Głupia Netia 😠
Wszystkiego najlepszego dla solenizantów byłych i obecnych. Ciotka przeprasza ze o czasie życzeń nie złożyła 😘 😘 😘
U was mam nadzieje wszystko dobrze. Głosy oddane. A jak konkurs Bebiko? Kanciara wygrała?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my jeszcze cycorowe więc u nas troch sie rozjeżdża, ale
7.00 trochę cycusia
9.00 próbujemy jej dac sniadanko w postaci kaszki z deserkiem, na mleku, ale czasem wogóle tego nie chce, więc przed snem koło 10.00 120ml mleka mojego bądź MM
13.00 zupa, raczej cały słoik
koło 16.00 mleko 120ml, biszkpcik, chrupek, cos do kondonika
18.00 przychodzę z pracy młoda się na mnie rzuca i cycka 🙂
20.00 butla 120-max 140 raz nam sięudało wypić MM NAN z kleikiem na dobranoc
a w nocy to ostatnio taki rozpierdol że siły nie mam 😞

napaliłam się na pieknie buciki z cocodrillo blady róż ze skarpetką wywijana super, ale nigdzie juz ich nie ma, i znalazłam prawie 50km od domu i wiecie co wyslą mi 🙂 🙂 dopiero we wtorek ale taka podjarana jestem że szok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki za plany zywienione ! 🙂

wrocilysmy ze spacerku ...
Maz w firmie
zmarzla mi dupa
bo oczywiscie siebie za zimno ubralam ...

spotkalam sasiadke
mowi: "szkoda, ze Pani ta ciaza tak zaszkodzila
taka piekna z Pani kobieta byla ...
no szkoda, szkoda ..."

stara wiedzma hehe 🙂

lece jesc bo cos jesc trzeba ...
zeby juz calkiem nie zbrzydnac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...