Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no moze jakiegos dluzszego boba sobie strzele
zobacze ...
wiem, ze wlosy odrosna
ale jednak boje sie, ze bede wygladala jak pol dupy zza krzaka
i to odrastanie bedzie mi sie dluzylo w nieskonczonosc ☺️

ja tez niektorych rzeczy doprac nie moge
i tez kombinowalam i dupa
pieluchy w 90 stopniach pralam i nadal usrane od sloikow

zakladam bo Dziecko zakonczylo drzemke i gledzi ...
czekamy na Tate i jedziemy na basen ! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MAMY DRUGI ZĄBEK 🤪 🤪

kciuki za Finkowego tatę.

Hań i Gu zdrówka!

Dotis to będziesz miała kasowniczek mały 😉
podusi nie ma, tylko pieluchę flanelową złożoną na 4.

Boguśka ale ekstra wyglądasz! a Michaś przystojniak! i podobny do Ciebie 🤪

Agata z tego, co widziałam dobrze byś wyglądała z krótkimi nawet! grunt to trafić na dobrego fryzjera który doradzi i fryzurę dobierze też do rodzaju włosa i tego, jak się układają.

Na plamy polecam śliniak z rękawkami 😜 my tak jemy i na razie żadnych plam na ubrankach nie mamy 😎





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam poniedział▲kowo,

Wczoraj do was zajrzałam ale pogoda po prostu rozkłada mnie na łopatki i nic mi się z tego powodu nie chce.
Młody też od wczoraj jakiś marudek się zrobił wszystko go drażni.
Oczywiście tłumaczę to sobie zębami.

My jutro lecimy do dermatologa bo młody ma nieciekawą wysypkę na pleckach i nóżkach i też chcę się specjalisty zapytać o to naszełojotokowe zapalenie skóry bo w weekend młody wyglądał jakby sie skimś bił miał tak zaczerwienione pod oczkami.
Może da jakąś konkretną maść i raz na zawsze sie diabelstwa pozbędziemy.

Wszystkim choruszkom życzę zdrówka. Ahh sama niedawno przeżywałam chorubsko maludy i modle się żeby diabelstwo nas juz nie dopadło.

Tak wogóle to młody obraził się na mleczko.
Zjada wszystko inne czyli obiadki swoje, ziemniaczki z naszego obiadu, ryz a za chlebkiem to by się wsciekł, a mleczko jest be.

U nas maluda spi na bardzo cienkiej poduszeczce a dzisiaj w nocy okrecil mi sie na brzuszek i dobrze ze do niego zajrzalam bo ciamajdka zamiast okręcić sobie główkę na boczek to on spał noskiem w poduszce 🙂

Na domiar złego siedzę sama w pracy i zaraz dostanę chopla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witom.
bogusia - zajebiście wyglądasz - naprawdę bardzo mi sie podoba 🙂
w ogóle ciąza ci posłużyła w ogólnym rozrachunku.
Michaś też aspiruje na amanta 🙂
morf, niestety nie oglądałam muzycznych wzlotów twojej teściówki 🤔
u nas też bez poduszki i dzięki Cysiowi ja tez sie jej pozbyłam.
poza tym co?
chujnia za oknem i tyle, spacer w deszczu juz kolejny chyba sobie odpuścimy z Cysiem.
przyszedł nam kojec drewniany i zestaw szmacianych zabawek z aukcji na allegro - właśnei się piorą 🙂
narazie tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
nocka do dupy, chyba z 20 razy sie budzil 🤢 przed 7 oddalam mlodego mezowi, on ma od dzis urlop a ja mam dzis pierwszy dzien pracy, za godzine bede juz w pracy, dzis 4 godziny 😉 trzymajcie kciuki!

Filipku wsiego co naj z okazji siódemki
ide zaglosowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sądziłam że w krótkich bede wyglądać beznadziejnie, ale wszystko dla mnie było lepsze niż te garsci kłaków dookoła mnie. I o dziwo widze że mi lepiej w krótkich 🙂
Pieluch to nie załuje ale ubranek bardzo. Musze czegoś w markecie poszukać. Chyba vanishem do dywanów potraktuje to wtedy zejdzie 🥴 Alebo kupie jakiś tani odplamiacz może poskutkuje. Bo te cudowne jakoś nie daja rady 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas też obraza na mleko i nawet nie próbuje mu podawać juz butli.
cyc i pokarmy łyzeczkowe. z butli nie jedliśmy już chyba ze 3 tygodnie - jak tak sięgam pamiecią.
ząbki u nas też juz dwa widoczne bo druga dolna jedyna juz sie przebiła ale jakoś wolno prze do przodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zębów 🙂
Nie piszcie mi tyle komplementów bo się zarumienie. Pewnie Morf mnie zaraz do pionu ustawi.
Misiek musi byc przystojny bo do mamy podobny 😜 To sobie posłodziłam hehe

Tatusko z kolega ma pomysł żeby na wiosce sklep ze spożywką otworzyć bo tu juz babak powoli zawija interes. Towaru nie kupuje prawie bo sobie chate remontuje. Nawet fajek w sklepie nie ma. Myślicie że to dobry pomysł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek się na mleko nigdy nie obrazi. Wczoraj zaczał płakać i się rzucać w kierunku butelki jak ją pełną zobaczył. Zrobiłam trochę za ciepłe i chciałam żeby przestygło troche a tu ryk 😮 Wczoraj jedliśmy śledzie i tez się pchał do talerza. Juz boje co bedzie dalej 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o nie ma linku do glosowania 😮

laski mam bebiko 2R jaki smoczek do tego, bo mam butle z aventa, smoczek 1 sie zapycha a z 3przepływowego za duzo leci, chyba ze nie umiem z niego korzystac?? a raczek moj syn 😜

morf widzialam twoją tesciowa wczoraj 😉 podzielila sie ta kasa az 1420zl wygrala 😁

zakladka na przebranko kupowe Iggiego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jajecznice Miskowi tez dałam spróbować. A jak się awanturował jak nie chciałam więcej dać. Nasze kochane bąble. Bobek śpi juz prawie 2 godziny. Przespał karmienie 😮 Jestem zdziwiona 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania78 – gratulejszyn drugiego zębala!! 🤪 🤪 🤪

Dotis
– wampirek 😁 😁 😁
ale za to jaki uroczy na pewno 🤪
u nas też wygląda jakby szły najpierw dwójki 😉

Gu śpi od jakiegoś czasu na cienkiej poduszeczce
Zauważyłam, że jak karmiłam na podusi i odkładałam tak do łóżeczka to łatwiej zasypiał i nie rozbudzał się.

Bogusia – ja mam mieć (zamówiłam i jeszcze nie dotarło) mydełko odplamiające Polleny Ostrzeszów polecane przez koleżankę; podobno świetne na plamy marchewkowe i pokrewne 😉
A, świetnie wyglądasz 🤪

STO LATEK NA SIÓDEMKĘ DLA FILIPPO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia boska fryzurka, ja ide w piatek przed chrzcinami, farba juz dzisia kupiona wiec bede laska 😁 😁he he dobry zart
100 lat FILIPKU Z OKAZJI 7 MIESIECZNICY
ania78 gratuluje drugiego zeba
moja dzisiaj ona rana strasznie placzliwa masakra nigdy tak nie miala tylko na rekach jest dobrze a mi zaraz kregoslup wysiadzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia no pewnie, że jak pier*olić będziesz, to Ci w pecyn dam 😉 😜 🙃
Filipku oby ta 7 szczęśliwa dla ciebie była
Dla Wampirków, Gargusiów, Baksów, Wiewiór i innych Bobrów ogromne gratsy uzębienia 😁
Babka jak to na babkę przystało bezzębna 🤪
Irys no nie poszło kobiecie, a tak dobrze jej życzyłam 😎 😎 😎 Na prawdę 😆
Trzeba odnotować Jozonowe mydełka Fa- sialala 😁
Jakoś dziwnie mi się ryj cieszy 😁 Pewnie dlatego, że mój Gnom zasnął i mam święty spokój 😁 Idę kawę z tej okazji sobie zrobić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...