Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry
Jestem mega zadowolona. Miś przespal całą noc 🤪 Co prawda postekiwał przez sen i o północy obudził sie z rykiem ale to pewnie zły sen był wiec nie licze.

Jak Haniutek?
Wczoraj jak zaczęłyście o ten ospie to przepytałam Sławka z jego chorób hehe czyli odnotowane że tatuśko na ospe i świnkę był chory 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aloha
nie spimy od 7.30 ale o 0.30 byl syropek przeciwgoraczkowy bo bylo 38.8, po 7 bylo 38 wiec tez syrop byl. czekam na wysypke a jej dalej nie ma, za to goraczka powraca, ech czemu jest weekend 🤢
poza tym dwie dwojki szykuja sie do ataku, mam nadzieje ze juz dzis wyjda!

maz na pogrzebie sasiada, a my z Iggim jemy sniadanie.

milej soboty 😉

p.s. klapi spi do 9 wiec jeszcze na brzuszka nie weszla 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale odkrycie właśnie zrobiłam 🙂 na facebooku mam w znajomych P. Aleksandrę R. i zawsze się zastanawiam kto to taki i tak kiedys pomyślałam ze to mama z innego miesiąca czytam dziś wpis że Iggi tańczy i ma gorączkę, oglądam zdjęcia a to nasz Irysek 🤪 🤪 🤪 ale ja mam zapłon ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Miś śpi. trzeba co nieco ogarnąć.

Teściowa przed chwilą chciała Miskowi ciepłego loda dać 🙃
Tyle dzieci miała i do tej pory widać nic nie wie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam z pracy,

Nocka u nas rewelacyjna spanie od 19.30 do 8.
Śpiocha mam w domu 🙂

Wczoraj mąż zawitał do domu i broiliśmy do 1 w nocy 🙂
Jak miło miec go w domu.

Teściowa mnie po raz kolejny wkurzyla.
Ahh szkoda slow na babe.

Klapi mi tez wydaje sie ze to moze byc ospa 😮

Moje chłopaki zostałe same w domu, ciekawe w jakim stanie zastane mieszkanie po powrocie 😁

Zdrówka dla Iggiego oby to byla trzydniówka 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry ja pobudka o 5.30 bo Piotrek wracał z pracy nie zabrał kluczy a na dodatek zamknięta była klatka więc w piżamce pobiegłam mu otworzyć 🙂ale spać mi się już nie chciało więc działałam w kuchni obiadek już ugotowany dzisiaj zupa szczawiowa z ryżem lub ziemniakami z jajeczkiem i pieczone udka z kurczaka Arunia zupka brokułowa z cielęcinką teraz wstały już dziewczyny więc ogłaszam mobilizację do sprzątania
Klapi daj znać co z tą wysypką
miłej soboty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moja teściowa zamiast sprzątać jak Lenka nie spała to zabrała sie za to jak ją położyłam i mi spała 10 minut musiałam ją 30 minut nosić by usneła 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę zacząć jej pilnować bo jak Miś jest z nia to mi sie wydaje że mu jakies slodycze daje. A ja sie później dziwie że kombinuje przy jedzeniu.
O właśnie wstał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien wiaterek 🙂
Klapi jak tylko bedziesz wiedziala to pisz co z tymi krostkami Ha 🤢
ja nie przechodziałam różyczki 🤢 reszte swinstw chyba mam za soba 🤢
w nocy ukradli nam snieg z osiedla i pozostawili zieloniutkla trawke na te okolicznosc zawital u nas w lodowce kret 😜
Adas spi - ostatnio w dzien ma tak ze jak spiocha to siada i tak jakby wypatruje i sprawdza czy ktos jest w domu 🙂 biegne do niego poloze pomiziam po glowce i spi dalej 🙂
nocka super tylko jedn apobodka na mleko troche nad ranem juz sie wiercil ale widze ze wracamy powoli do normalnosci nie wiem co z zebami bo nie ma mozliwosci kontroli jedynie jak sie wyglupiamy to cos tam zerkne ale slabo widac 🤢
no babcie i dziadkowie pod wzgledem slodyczy sa super nasz bobo jak jedziemy do moich rodzicow to moj tata sadza go na stole!! i daje mu czekolade pokruszona 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...