Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Zaczynamy nowy tydzień 🙂

Pierwsza 😜 😜 😜

Bogusia - nie przesadzaj, Miś to niezła zdolniacha 😉

Noc mieliśmy do bani
zapowiadało się ładnie
przespał od 20 do 1:50 bez pobudek
jak wstał dałam mleko jak zwykle, ale Gu nie zasnął jak zwykle 😞
Przez 1,5 godziny kaszlał i kręcił się na łóżku jak świr
wyglądało jakby chciał zasnąć a nie mógł
No i okazało się co mu przeszkadzało - o 3:30 puścił kilka mega wielkich pawi na łóżko i potem na podłogę.....
potem się uspokoił i zasnął jeszcze w łazience
i śpi do teraz

a ja muszę zapałki wetknąć w oczy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dobra dzień zaczęty oczy chyba dębami podepnę żeby w pracy nie zasnąć Arczi tak strasznie kaszlał w nocy że mam dość zaraz przyjdzie ciotka zrobić zastrzyk o 1.30 dostałam sms mama nie mogę spać i co mam robić wiadomo pierwsza noc poza domem
miłego dzionka życzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂

u nas nocka ok
LOlus juz po sniadanku - szaleje od rana
dzisiaj spedzi pol dnia z Tata
bo ja zaraz sie zwijam i jade wybrac nowy towar
nie chce mi sie strasznie - wolalabym zostac z moim Sloneczkiem ...
w ogole ostatnio jestem zakochana w moim Dziecku ...
jakis wielki przyplyw milosci mnie ogarnal 🙂

sciskam wszystkich chorowitkow !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
nocka srednia Iggi od 3 do 4 nie spal, jakas pelnia czy co, a przed 7 obudzil sie na dobre, ale niedlugo go uspie, taka mam nadzieje 🙂 bo jak na razie szaleje w lozeczku 😜
maz spi po nocce
a ja na 12.15 do pracy

no to milego dnia!

10 buziaków dla Anielki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo 🙂

widziałam spamy 🙂 czad
zadzieranie nóżek Lolitki mega czad 🙂 jakie Ona ma długie nogi 🤪 modelka normalnie 🙂

U nas standart nocny także nic nowego...ale spałyśmy do 9 🤪 Lenka wylądowała u Nas w łóżku i się tak słodko tuliła do mnie a teraz po sniadanku śmiga już po mieszkaniu w pogoni za psami 🙂

a My z Matysia jutro lub dzisiaj 10 miesiecy wiec nie wiem jak to liczyć 🙂

NASZEJ PANNIE SOLENIZANTCE ŚLEMY BUZIAKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
nie bylo mnie troche bo jakos tak mnie rzeczywistosc wciagnela 😜
postarzałam sie o rok 😜 podupadłam na gardziołko ostatnio ale 3 dni i bylam nowo narodzona Adas tez zdrow szaleje na maxa taki fajniutki kochany jest ze az ma sie chec go schrupac ale to chyba kazda z nas ma takie odczucia 🙂 coraz czesciej sie "puszcza" i stoi sam ale samodzielnnych krokow jeszcze nie wykonuje ale coraz chetniej juz w pionie spedza dzien, nocki tradycyjnie z jedna pobodka zebow nadal 6 i poki co zastoj 🙂
dzis ostatni dzien miesiaca wiec Adamo ma 11 mcy 🤪
nie doczytam bo mam 100 stron 🤢
mam nadzieje ze wszytskie zdrowe a dzieciaczki przedewszystkim 😘
znikam chyba znow na jakis czas 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane moje 🙂
Bogusiu co do mojego nocnego buszowania, to wynikało ono z zatrucia pokarmowego, po 21 puściłam pawia, zasnęłam, wstałam po 1 i juz pać nie mogłam. Dawno nie przespałam 4h longiem i czułam się wypoczęta. Anieli tak się spanie ocne rozjebało przez te zęby, że szok. Ok dopisze później, bo właśnie się obudziła z drzemki 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ze dzis ostatni dzien miesiaca to jeszcze 11 buziakow dla Gu, 11 dla Adasia i 10 buziakow dla Lenki i Matysi 😉
spadam sie szykowac do pracy, mlody spiocha, wlasnie przed chwila tatus go uspil, jak wstanie a nie bedzie mial goraczki to pojda na spacer, bo pogoda cudna!

do wieczora 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam po weekendzie,

O losie co ja sie naszukalam naszego watku 🙂

Spóżnione życzenia dla weekendowych solenizatów i oczywiście dzisiejszych jubilatów 🙂

Weeken rewelacyjny, spedzony rodzinnie na spacerkach 🙂

Wczoraj zalatwilismy restauracje na roczek wiec juz jeden problem z głowy.

Spamy dzieciaczkow cudowne 🙂

No i niedługo otwieramy worek z roczkami aż się wierzyć nie chce.

A dla Arusia buziaki i szybkiego powrotu do zdrówka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do zasypiania, to u nas cyc, chociaż też się pomieszało to wszystko, zawsze zasypiała za pierwszym razem i tak jest w 99% przy nocnym spaniu, za to do drzemek ze 3 podejścia- ja sama głupieję, bo często A nie chcę zasnąć bo w planach a zrobienie kupy, nie ma histerii, gada sobie w łóżeczku i jak daga i popiskuje, to wiem, że się zesrała, ale czasami nie jestem w stanie zgadnąć czy kupa jest czy jej nie ma i wchodzę mimo wszystko i w ten sposób zaburzam zasypianie, a wiem, że w łóżeczku sama zaśnie nawet jak przy cycu nie odleci- chodzi o to, że nie chce żeby z kupą spała, bo szkoda pupki- a z bombą w pieluszce po dłużyszm czasie tez odleci 🤢 Zamotałam pewnie 😜
Tylko te noce niech się poprawią, bo już jestem na wyczerpaniu- dzisiaj to co 30 minut bądź co godzinę wstawałam, ale nic jej nie dałam przeciwbólowego, bo nie chcę jej tak katować. Jeśli chodzi o zasypianie, to marzy mi się siedzenie obok łóżeczka i czytanie bądż śpiewanie, ja jej śpiewam i czytam jak spędzamy razem czas, ale przy zasypianiu brak mi cierpliowści bo zaczyna piszczeć, ja jestem nerwowa, więc kurwy w myślach lecą, po prostu jest mi wygodniej wyciszyć dziecko i wyjść z pokoju.
Jedzenie nadal, mało ale wszystko 🙂 Owszem zje cały słoiczek obiadku, zje 200ml kaszki, niestety nie coziennie- jej ulubione porcje to setki 😁 Hihi 🙂
Anioł sam jeszcze nie chodzi, przy meblach owszem i namiętnie pokazuje paluchem, co chce 😁 Kumata jest bardziej od mamusi, zaczęła mówić tata w wersji TA, więc Piotrek szczęśliwy.
Przerzuciliśmy się z pampersów na Hagisy- kupiliśmy na próbę i chyba przy nich zostaniemy, chusteczki juz dawno na hagisy zmieniliśmy, chociaz moje zdanie jest takie, że do buzi są lepsze, bo pampery wysuszały pyszczek małej, ale pampery przez to, że bardziej wilgotne lepiej mi się przy kupie sprawdzają 😁
Co do chorowania, to u nas odpukać rewela, poza tą awarią z oczkiem napuchniętym nic nas się nie trzyma 🙂 37,2 to u A standardowa temperatura, martwię się jak jest niższa- raz miała ok 36, to wtedy miałam początki sraczki, ale po paru godzinach przeszło, więc luz.
No to chyba tak w skrócie, co u Nas 😁
Acha za tydzień wracam do pracy- nie wiem jak to będzie z tmi nocami- pewnie będę zombiak, ale cóż kesz potrzebny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas wieczór zaczynamy od kapieli, pozniej jest kosmetyka i jeszcze wyglupy.
Nastepnie butla, bajeczka, gasimy swiatlo i mlody odplywa przy kolysance.
A w ciagu nocy jedna pobudka na mleko i spimy do rana.

Filip od niedawan potrafi sam znalezc sobie smoka w nocy wiec nie ma zadnych pobudek na podanie smoka.

Poza tym zauwazylam ze coraz mniej ciumka smoczka.
Przy zasnieciu musi byc ale jak tylko zasnie dydus wylatuje z buzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka

dawno mnie tu nie było 😞 zaraz sobie coś doczytam, ale nie wiem czy dam dokońca rade bo jeszcze mnie choroba trzyma, miałam coś ala grypa jelitowa, ale w jakiejś dziwnej odmianie, teraz mnie łeb boli i oczy

majka pozdrawia dzieciaki 🙂
moja pociecha jest przegigantem, no i zaczyna się puszczać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Noc w miarę. Pobudka na smoka, później półgodzinna walka bo się książę wyspał a za trzecim razem tak o 6:30 zabrałam do wyra bo pewnie bym do 8 musiał stac przy łóżeczku.
Misia chyba zeby atakują bo marudzi, ślini się znów i ciągle budzi się z płaczem.

100 lat dla wszystkich solenizantów. Zdrówka chorym i pięknej pogody za oknem 😘 😘 😘

My dzisiaj tez swietujemy bo 29 brak 😜

Babki poradzcie Misiowi okropne potówki wyskoczyły pod paszkami - aż czerwono ma, i na szyi. Nie wiem czy moge to czyms posmarowac żeby szybciej zeszło. Myślałam o pudrze albo kremie przeciwko odparzeniom ale może macie coś sprawdzonego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam ...
uff ...

Naszym Kochanym Solenizantom -
Wszystkiego Najpiekniejszego !!! 🙂


bogusia ja bym Sudocremem pojechala

moje Dziecko wchodzi juz na wszystkie lozka w domu !
nie wiem jak wchodzi na lozko w sypialni ( bo jest mega wysokie )
ale ku mojemu zaskoczeniu - daje rade
( tak lecialam jak to zobaczylam, ze myslalam, ze nogi polamie )

Buziaczki dla naszych biednych chorowitkow !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...