Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No i już wiem 😎
Umowę mam do podpisania
ale w sumie nie wiem czy jest się z czego cieszyć, bo znowu tylko na rok... 😠 😠 😠
(i jak tu planować siostrzyczkę dla GU?)
a poza tym dalej asystent 😠 😠 😠
a z racji wykształcenia powinnam już być adiunktem
(co daje większą pensję)

Teraz jestem wściekła
ale pewnie i tak podpiszę 🥴

Są większe problemy w życiu
o, np. dobrze że to nie ja wpadłam pod ten tramwaj

Super że wyniki LOlki są dobre 🤪 🤪 🤪
i że udało sie wskoczyć na wolny termin 🤪

Jakby co my na jutro zwolniliśmy u logopedy 😉

No i kciuki żeby u Igorka krostki zniknęły potwierdzając trzydniówkę 🙂
(a gorączka już przeszła?)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejka
dzisiaj zaliczyłam lekarza,najlepszem to to że to ta sama pani doktor co Maję bada 🙂
i mam grypę... teraz kaszle na wszystko ale ból już miejszy bo jakieś super tabsy dostałam 🙂
jedynie modlę sie że Majka chora nie była, ale póki co nic nie wykazuje

Klapi współczuje widoku, ja kiedyś widziałam mężczyznę pod tirem w mieście, szczęście że jak pzrejeżdząłam obok to go workiem już przykrywali ale głowę zmiażdżoną widziałam brrrrrrrr

krochmal robiłam tak, gotowałam wodę sypałam ziemniaczanej a potem to dodawałam do wanienki 🙂

ja parę lat temu leciałam z siostrą i roczną ninką na wakację, było spoko, cały lot przespała za to w druga stronę robiła masakrę, ale było dużo rak to ją bawilismy całą rodziną 🙂

Maja dziś zrobiła dwa kroki od ławy do łózka, a przy tym tak zaciesza że szok 🙂
kurde a ja wam powiem że Maja wogóle nie ma ochoty grzebac w jedzeniu, czyścioszek czy co ? jak jej chrupka daje to też najlepiej żeym ja go trzymała, jedynie chlebek sobie trzyma sama, muszę ją zmusić 🙂 gotuje makaron 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ta babka wpadla "koło" mojgo domu anie kolo mnie samej.
Zle napisalam.
Ale to juz 2 taki przypadek w tym roku. "kolo mnie".

Maja żeczywiscie czyscioszek niechcesz Sztunia ogladac Hani jedzącej owianke.

Jozo to jest jawne wykorzytywanie. Bo gdybys nie miała Gu to pewnie sprawy mialby sie inaczej.Dupki.

Ha nauczyla sie ładnie schodzic z łózka jedna noga potem druga.
Za to wchodzi na stary fotelik samochodowy i sie buja na stojaco i czasem puszcza rece, rajus no! Musze go schowac glebiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi no to nie zazdroszcze widokow 🥴

LOla totalny balaganiarz kulinarny -
uwielbia sobie pogmerac 🙂
chociaz zauwazylam, ze juz jest zdecydowanie lepiej z tym samodzielnym jedzeniem
znaczy sie - czysciej 🙂
no i tez buja sie na tym nieszczesnym foteliku ...
och, jak ja bym chciala zeby nauczyla sie schodzic z tych lozek, na ktore wchodzi
narazie chce schodzic glowa w dol ...
i wisi tak jak glizda a ja zazwyczaj w ostatniej chwili lapie nogi 🙂
jeszcze nie wpadla na to, ze mozna schodzic inaczej

JoZo no to pieknie sobie w ch leca 😠
a za logopede dziekujemy - mam nadzieje, ze nie bedzie koniecznosci 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i sobie pofantazjowałam, jemy ciasto Maja zainteresowana no najpierw dałam jej skosztować a potem dałam jej babkę na talerzyku i co zrobiła rozgniotła ją w drobny mak, ale do buzi to nic nie wsadziła-pała jedna kochana i szczerzy tylko te dwa górne zębole

Klapi młoda w spacerówie jak cezar w rydwanie jeździ, spaceróka jest w domu przodem do mnie ustawiona a Maja staje przodem do kierunku jazdy, chwyta się budki i drze się w niebogłosy wtedy ja krzycze do ataku i jeździmy po domu 🙂 a do tego kolebocze się na boki tak że wózek cały chodzi 🙂 to jest jej ostatnio ulubiona zabawa

Agata my też wchodzimy na dwa łózka w domu, a schodzimy zawsze głową w dół i już jej pokazuje jak trzeba schodzić ale jak grochem o ścianę 🙂

no i u nas wchodzenie po schodach na 6, pokonuje stopnie z zawrotną prędkością, a na samej góze zawsze jest brawo i okrzyki, no i jesteśmy już na etapie że sama na schody nie wchodzi, tylko że z samego rana trzeba zrobić rundkę i co jakieś pare godzin, żeby była usatysfakcjonowana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Majeczka usneła, więc zaraz zaczynam seans tv 🙂

kurde powiem wam że ona jest cudowna w tym usypianiu, po myciu rytuał oporządzenia tatuś robi mleczko, daje bużki, ja podaje butlę, Maja wypija odwraca się na boczek, gaszę światełko i spi. Gdyby jeszcze była w stanie przespać całą noc było by pieknie, ale w nocy też budzi się tylko na butlę 2x i spać zaraz, wyaje mi się że ona poprostu mogłaby więcej wypić to może by lepiej spała, ale ona 180 max i dalej nie wejdzie, chyba zacznę rasować mleko jakimiś kaszkami 🙂

ok koncze narazie bo sapie mi łysy nad uchem, bo stateczki musi wysłać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia wrzuć spam Majkowy w wolnej chwili bo dawno nie widzialam 😉
A z tymi łysymi to już tak jest mam osobistego to wiem 😁 a propos muszę sie zrobić więc trzeba sie ruszyć bo mam dziś wieczór misję do spełnienai jak to lysy mówi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dotis5 napisał(a):
ania 78 jak lecialas samolotem to jak to mniej wiecej wygladalo?dawalas cos dziecku do picia w czasie ladowania czy startu?a odprawa?napisz troszke jak mozesz 😜


dawałam wodę z butli ale głównie cyca, w momentach kiedy zaczynała płakać. odprawa bez problemów żadnych no i mamy z takimi maluchami mają pierwszeństwo 🙂 obsługa w samolotach tylko różnie reaguje - mi kazali małą obudzić, żeby ją do siebie przypiąć tymi ich debilnymi pasami, które g. dają 😠 😠 😠 wtedy się wkurzyłam i potem trochę płakała, ale cycuś załatwił sprawę. a później już spała przytulona do mnie na siedząco. a ja z cycem na wierzchu hehe 😉 acha i np w wizzair, jak lecisz z dzieckiem to każą siadać na określonych numerach - na parzystych czy nieparzystych, sorki - ale nie pamiętam ☺️
jakbyś miała jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem, o ile będę pamiętać, jak to było 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
super, że LOlitka zdrowieje szybko! innym chorowitkom życzymy tego samego!

JoZo cóż, życie 😠

Sztunia - chciałabym zobaczyć Majkę w tym wózku! 🤪

nagrałam dzisiaj mini pielgrzymkę, wrzucę niebawem 🙂

buziam na dobranoc! spokojnej i kolorowych!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Babol też się puści na nanosekundę 😁
Co do umów, to teraz możemy sobie pomarzyć o takiej na czas nieokreślony, bo przepisy się zmieniły i pracodwca nie ma obowiązku dawać 😞
Ja nawet nie liczę na przedłużenie, wylecę na zbity pysk jak nic, tym bardziej, że u mnie zwolnienia są 😞
No cóż, taki lajf 😠
Dobranocka 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi fajnie masz!

Finka znajdziesz lepszą pracę na pewno!

a puszczanie się to stanie bez trzymanki?
bo jak tak, to Pyza już od jakiegoś tygodnia czy nawet dwóch 😮 coraz pewniej się puszcza ☺️ staje w rozkroku, jak marynarz podczas sztormu i bije sobie brawo 🤪 😁 😁 😁

tym optymistycznym akcentem żegnam się dziś po raz drugi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...