Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
14.05 to nawet ja bym się połasiła na przyjazd. 7.05 mam pracę- na upartego mogę się zamienić, ale zamiany wolę zostawić sobie na bardziej kryzysowe sytuacje, 30.04 total klapa, bo 01.05 organizuję roczek, więc będę zawalona robotą.
Miesiączkom i roczniakom sto lat, niech żyją nam !!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mialam pojsc spac juz dawno., ale zieloną milę musze po raz 1000 obejrzec wiec ogladam 😉

Arczi super chodzik Igor do 2 tyg raczej nie bedzie chodzil, wiec na swych urodzinach nie zaimponuje rodzince 😁

spoko luz, nie mam cisnienia, bardzo chcialam zeby raczkowal, wiec na razie mi styka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia chodzika masz przecudnekgo!

LOlutkowi zdrowia życzę, jak wszystkim innym chorowitkom
i buziaki przesyłam 🙂

14.05 mi pasuje i nawet może chłop by nas zawiózł
bo to sobota 😉
Jozo, napisz mi tylko jeszcze gdzie te urodziny i jakie koszty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
kasia ja sobie tez chwale zmiane czasu, mlody poszedl spac przed 21 i spalismy do 8 😁

maz w pracy, tescie w pracy, a my sami w domu ale za jakies 2h jade do moich rodzicow podrzucam Igora i sama ide do pracy na 4 h 😁

Igor od wczoraj coraz smielej i na dluzej sie puszcza i stoi, je przy tym, bije brawo, wiec coraz odwazniejszy sie zrobil 😉

zakladka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia - fajny ten twój chodzik 🤪

Urodziny
100 złotych bezzwrotna rezerwacja sali - do podziału na wszystkich
(muszę zapłacić teraz)
i do tego po 35 złotych na dziecko
(płatne w dniu imprezy)
W cenie ten śmieszny animator, tort i poczęstunek dla dzieci
ale że w skład poczęstunku wchodzą chipsy i żelki, więc może nam go podarują i wezmą niej za dziecko 😉
SUPER ŻE BĘDZIE NAS WIĘCEJ 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Mi znowu nie pasuje zmiana czasu, przyzwyczaiłam się do wstawania o 6, wtedy mąż zajmował się dzieckiem od rana, a ja zdąrzyłam okurzyć, zrobić kawe i śniadanie dla małej, Pit karmił dziecko i wychodził do pracy- teraz praktycznie zostaję z tym wszystkim sama 🤢
Anioł śpi, więc ja mam w końcu chwilę dla siebie, poprzestawiałam dzisiaj kilka mebli żeby pozasłaniać kable, bo dziecko za bardzo już się nimi interesowało, a ja nie mam siły (przynajmniej dzisiaj) jej od nich odciągać ☺️ ☺️ ☺️
Ta dam, ta dam - nie to, że się upominam o życzenia 😜 😜 😜 ale my dzisiaj 11 😎
Miłego Baby 😁
BTW jak stanęło w końcu z tymi urodzinami- 14.05. ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny macie może kogoś, kto przygarnie dwa kocury kastraty, bardzo grzeczne, nie niszczące 😞 😞 😞 Chodzi mi o dom nie wychodzący i osoby, które kochają zwierzęta- najlepiej bez dzieci ( Aniela jest z kotami od początku, więc jej już bardziej wiszą, a jak będzie dziecko co nie zna zwierząt to je zamęczy i zakrzyczy na śmierć- wiecie o co mi kaman).
Ja mogę zatrzymać jednego, więc zostawiam sobie tego, na którego najmniej alergicznie reaguję i który jest najmniej zrzyty z pozostałymi.
Dobra kończe, bo mi się wyć chce 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morfi suwaka zrób to nie bedziemy zapominać 😎
A ja dzis znów noc z Miskiem. Sławek chyba się na dobre wyniesie na noce do innego pokoju.
Misia coś męczy bo się przytulaśny zrobił bardzo. W nocy to kładł na mnie główkę zasypiał na chwilkę i zaraz zmieniał pozycje raz na brzuchu raz na plecach, na boku, w poprzek łóżka. Dosyć długo tak wydziwiał. Już mam dość i nie wiem co zrobić. Jak go zostawie do wypłakania to potem mam przylepe nastepnego dnia bo się boi ze go zostawie. Jak do niego wstaje to jestem beton, jak go zabieram do siebie to też źle 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Lepszy 🙂

1000 Slodkich Buziakow na 11 Babeczki !!! 😘 😘 😘

kahna Twoj Chlop tez zaproszony na wspolne urodziny !
Z tego co wiem to - my zabieramy swoich 🙂

Morf Wy tez bedziecie ???
fajnie 😆

JoZo nr konta i dane prosze do przelewu !

LOli dziekuje za zyczenia zdrowia 😘
chyba rzeczywiscie Wasze kciuki maja moc
bo dzisiaj jest juz zdecydowanie lepiej !
Spalysmy longiem, bez chorobowych pobudek ! - do 9 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anielko wszystkiego najlepszego z okazji ostaniego jubileuszu bycia niemowlęciem.
Kochana nasza Jubilatka!

Jozo prześlij i mi dane konta i kwotę.

Kahna ciesze sie ze was zobaczymy 🙂


Ludzie którzy nie szczepią dzieci to sa pierdolnieci wlasnie przez nich wracaja te choroby których przez tyle lat nie było. jęsli cała populacja sie zaszczepi wtedy jest mala szansa ze choroba wróci, ale jeśli jest coraz więcej "słabych ogniw" choroba wraca mutuje sie i zagraza wszystkim. ludzie to maja popierdolone w tych glowach, no!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia zabieraj do siebie
moze z jakiegos powodu akurat teraz potrzebuje Twojej bliskosci
LOla jak jest chora to taka przytulana
czasami mam dosc
ale wiem juz, ze jak sie tak naprzytula, nasyci bliskoscia
to pozniej pieknie zajmuje sie soba i bawi sie sama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie Bogusia- olej chłopa 😜 😜 😜 Ja ze swoim nie śpię od czasu ciąży 😁
Ostanio na kilka godzin też biorę A do wyra, bo mi się nie chce do niej wstawać, dzisiaj mnie powitała takim uśmiechem, że chyba będę ją brała częściej 🙂 🙂 🙂 Za bardzo nie mam patentu czemu się budzi- bankowo nie z pragnienia ani głodu, choroba i zęby też odpadają (ona ząbkowanie, moim zdaniem, przechodzi ok), często ją obserwuję, że to jest tak, że się wierci w wyrze i nie może się ułożyć i np ląduje na szczebelkach i wtedy płacze albo wstaje w łóżeczku. Może tak jak Klapi kiedyś pisała, że ten nadmiar wrażeń nie daje spać w nocy 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...