Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień doberek 🙂
Nie wiem co się Anielce stało ale druga noc po wacku- może ją coś rozkłada?
Ja się nastawiam psychicznie na maraton w pracy, bo Pit na urlopie ojcowskim, a ja gonie z robotą żeby zmiany wyrobić i czeka mnie osiem dni po 12h 🤔 🤔 🤔 Dam radę 🙂
Filip przystojniak, a o mamusi nic nie napiszę, bo wyjdzie że zboczona jestem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobry 🙂

nocka ok, ale od rana maruder i slinotokowiec
znaczy sie - zeby w natarciu

zakladam bo w swiat lece
milego dnia 🙂

Ps. jak sobie pomysle ile sprzatania i przygotowan czeka mnie przed sobota
to juz mi sie nie chce
a do tego Konrad kuchnie maluje 😲
musimy sie wyrobic !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry
zaraz spadam na zakupy przed sobotnia impreza nie wiem za co sie wziasc sama jestem 😞
z mezem sie przez sms poklocilam i sie nie odezwe poki mnie nie przeprosi 🥴
noc u nas srednia ale dalo sie rade
i znowu zapomnialam co mialam napisac
aha szkoda ze klapi i ania nie maja sklepu internetowego przydalby mi sie taki rabat od nich jak sie dostal jozo 😁 🤪 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam może i wyjde na zboczoną ale Kasiak gorąca w tej kiecce 😎
Filipek bez dwóch zdań przystojniak nie lada.

Misiowi wczoraj odbiło i zasnął o 22:30. Ganiał wcześniej po pokoju jak poparzony i się śmiał. A było widać że już zmeczony porządnie ale dalej łaził od łóżka do drzwi spowrotem. Raz na nogach raz na czworaka. Jakby się naćpał czegoś. W nocy się zasikał i musiałam go już do siebie zabrać bo nie chciał zasnąć.

Pytanie
Czy bedziecie kupować swoim bobasom bidony z rurką? Bo ja się zastanawiam czy to nie krok w tył. Ja bym chciała ten kubek imitujący picie ze szklanki kupic od razu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusia u nas Lenka zaczeła łapać za nasze kubki i udawała że pije więc jej kupiłam ten LOVI uwielbia go 🙂 na początku nie wiedziała że ma ssać 😉 ale na drugi dzień już załapała i teraz się z nim nie rozstaje 🙂 chyba zaczął byc jej przytulanką nawet 🙂 bo ona nigdy nic takiego nie robiła że coś nosiła ze sobą a teraz taszczy ciągle ten kubek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilonka no i nie wysłałam ci tego dziaij bo na poczzcie mieli wieksze kartony i musze jakis siatek nawkłądac zeby ci sie te słioki nie potłukly moze jutro rano znowu pojde na poczyte to wysle.

Kahna no wczoraj jkabyła brzydka pogoda to rano malo było ludzi a wieczorem naszło. a dziaj sie krecili rano a potem nie wiem bo zmiane przejeła Ania.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...