Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no wspólne kucharzenie z dzieciakami jest wspaniałe
my robiłysmy ciastka te małe rączki ugniatajace ciaste hmmmmmmm

wreszcie nadszedł ten dzień miedy Maja wychodząc na sanki załozyła rekawiczki, bez łez zgodziła się na wszystko, fakt że poszły z nia dwie lale (bez ubranek) ale w rekawiczkach także 🙂 nie chciała kciuka odizolować od reszty bandy więc wygląda prześmiesznie ale grunt że załozyła 🙂

ide wstawić kolejne pranie dla Poloneza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
sprzatam, zaraz przyjezdza kochana szwagierka grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
jak ja nieznosze tej rodziny 😜 zawsze musi byc uroczysty obiad jakby niewiadomo skad przyjechali, dzieli ich od nas jakies 8 km w tym samym miescie zyjemy, jakby kurde nie mogli przyjechac na kawe i ciastko 🤢

nebia- a bylas prywatnie u neurologa, wydaje mi sie ze dziewczyny powinny miec zrobione eeg, bo moze to poczatek padaczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć
Irysku robiłam już im EEG Zuzi 3 razy a Kaja 2 raz będzie miała we wtorek. Mają zmiany w zapisie ale uogólnione więc to nic nie znaczy większość ludzi ma zmiany. Zuzi robiłam też tomografię komputerową i tylko wyszło że miała zatoki chore. Byłam u kilku neurologów ale w sumie ta co do której chodzą jest w miarę OK , przynajmniej wysyła na badania kontrolne.
Teraz martwię się jak wyjdzie Kai eeg bo ostatnio miała atak przed TV i neurolog podejrzewa że to on wywołał drgawki. Chciałabym znaleźć dobrego neurologa ale trudno jak nie zna się ludzi z tym samym problemem u dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pieczarki to ulubione menu Nadii zreszta ja też wcinam ostatnio na tostach i dupa rośnie od żółtego sera... 😠
Polonez i Majonez 😆 😆 😆 😆 😆
Ja pracująco wekend mego dziecka u babci straszn ie mnie to wkurwia ale kasa na drezwie nie rośnie.
Co do tych drgawek to Boże oszczędz moje dziecko - straszne to co piszesz ale dzieki że wiem jak się objawia i co trzeba rozbić. Pozdrawiam Cie kochana i zyczę dużo sił i zdrowia dla dziewczynek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
a o co chodzi z pieczarkami?
pieczarki to nie takie prawdziwe grzyby przeciez 🙂
ja daje hmm od roku?
przeciez to hodowlane.
zwykle grzyby tez daje, onie nie maja wartosci odzywczych ale sa smaczne.

nie dałabym jakbym nie wiedziała skąd pochodzą.
od znajomego czy cos.
ale zupa grzybowa z torebki
czy suszone grzyby ze skleu na lajcie

Nebbia- przykro mi z powodu dzieciaków. Jednak życzenia zdrowia to nie takie puste słowa. Mam nadzieje ze z tego wyrosną i że wszystko jest dobrze.


ide dziaj na impreze?
ja.
ktos kto nie wychodziz domu jak jest mniej niz 0 stopni
a zapawiadaja w nocy do - 20

masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mlody nie spal caly dzien lalalala
pozniej ganiał z kuzynka
o 18.30 jadl kolacje i prawie padl, ale ocucilam kąpielą, i padl 40 min temu, ale i tak czuje ze nocka bedzie słaba, bo on nawet jak nie spi caly dzien to i tak w nocy sie budzi 🤢 🤢

umylam glowe mialam jeszcze umyc podlogi w domu, ale mi sie nie chce 😜

jutro jade do mamy i chyba zostane na noc u niej, niech wie, ze ma wnuka w domu 🙂

pytanie kochanej szwagierki
-byłas z Igorem u ortopedy?
-nie a po co?
-no to idź bo wydaje mi sie ze ma płaskostopie
- prawie każde dziecko ma do 4 roku życia, jeszcze ma czas żeby mu sie stopa ukształtowała

wymiękła 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
byłam na ławce rezerwowych....nawet nawet 🙂
grzybów nie daje nawet remikowi jeszcze,pieczarek emka nie je,bo nie lubi.
Grzyba nie odważyłabym się dać ,są ciężko strawne,po co katować taki mały brzuszek czymś co nie ma żadnych wartości ....
Emka ma zap. ucha 😞
oszaleje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,

X zrobił pobudkę o 6.3o 🥴 😠
na razie ogląda bajkę, zaraz się
chyba położę trochę, bom beton!

X też nie lubi pieczarek i cebuli.
ale tak to z apetytem nie mamy problemu,
chyba już koło 13kg waży

NEbia strasznie współczuję i
trzymam mocno kciuki,
żeby dziewczynki już wyzdrowiały.

Klapi, nie zamarzłaś na tej imprezie?

Iskra, ja podobnie jak Ania
nie mogę czytać takich
horrorów bo od razu
ryczę 😞

Nebia, a ty byłaś wcześniej u nas na forum?
Dobrze, Cię pamiętam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny
czytam Was codziennie jednak nie mam jak pisać padam na pysk mam doła giganta i nawet kopanie go samodzielnie nic nie pomaga chyba kupię sobie większą łopatę to szybciej pójdzie od 3 tygodni w domu mam prywatny szpital zaczęła Patrycja zapaleniem oskrzeli dołączyła Weronika z tym samym myślałam że chociaż Areczka ominie niestety w niedzielę tydzień temu dopadło i jego dostał zinat w zawiesinie ale nie chciał go pić więc zmieniliśmy na zastrzyki i dostaje je 2 razy dziennie jest bardzo dzielny i czasami udaje mu się nawet nie zapłakać mój skarbuś kochany ja też nie czuję się najlepiej z zapaleniem oskrzeli zasuwałam do pracy a teraz chyba mam nawrót bo dusi mnie boli jak oddycham zatoki zatkane tak że nie wiem jak się oddycha normalnie do tego jeszcze scoobi jest po operacji bo połknął piłeczkę gumową więć jak idzicie szpital pełną parą.
Sztunia trzymam kciuki za Poloneza będzie dobrze Areczkowi też podawali sterydy żeby się płucka szybciej rozwinęły i zobacz jak chłopak jak tatlala
Nebbia współczuję i jednocześnie mam nadzieję że zaświeci u Ciebie słońce i w końcu zdiagnozują dzieciaczki znajdą jakieś rozwiązanie ja wiem co znaczy patrzeć na chorobę dziecko i nie móc nic zrobić teraz jeszcze ministerstwo podłożyło mi kolejna kłodę pod nogi i zabrało refundację na leki dla Werki cóż życie dzieci jest nie ważne ważniejsze są cyferki które tak naprawdę mówią nie wiele a wyrządzają straszną krzywdę chorym cóż teraz zamiast pracować po 8 godzin będę zasuwała po 12 żeby na to wszystko wyrobić
Iskierka Emcia też bidulka
Klapi ja się wybieram na imprezkę 11 lutego idę na Moder talking nie mogę więcej siedzieć w domu czas wrócić do żywych nie mogę dłużej siedzieć w domu i się nad sobą rozczulać bo to mi nic nie da
cóż więcej nie pamiętam postaram się chociaż częściej do Was zaglądać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry

caly dzien wczoraj rzygalam
a dzisiaj w nocy moj Brat to samo
wiec albo sie czyms wspolnie zatrulismy
albo jakas grypa zoladkowa czy cos
hardcore
teraz sie martwie zeby LOle nie zaatakowalo

LOla zje grzyby
ale jej nie daje
po prostu nie widze sensu zeby dawac jej cos bezwartosciowego
i ciezkostrawnego

nie doczytam dokladnie
bo jeszcze dzisiaj slaba jestem ...

zdrowka dla chorowitkow !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...